Poraďte kočík 3 v 1 do 350 eur

adeli79
8. feb 2013

Kazdy den obzeram kociky, o mesiac a kus cakame synatora a ja sa stale neviem rozhodnut. chceme novy, 3v1, predne kolieska otacave, cena celej zostavy max do 350 eur.
a fakt neviem,ktory si objednat.
ake kociky ste si objednali vy? pridajte foto alebo link, mozno mi to pomoze. 🙂 dik. 🙂

gubcikova
8. feb 2013
sashabb
8. feb 2013

@adeli79 čo tak x-lander

jk77
8. feb 2013

Dada Paradiso Carino. som s nim velmi spokojna, ma funkcie draheho kocika a je zbyzocne vyhodit poniaze, ked si mozno v lete este dokupim golfac na rychly presun a znovu na zimu bude tento..

rora
8. feb 2013

@sashabb x-lander je super, ale do ceny 350€ sa asi tazko vmesti 😖
@adeli79 napriklad
Tutek Grander, 3 kombinacia 378€, sice o kusok viac, ale maju pekne farebne kombinacie
Espiro Atlantic 3 kombinacia cca 330€
Baby Active Elipso 2012, 3 kombinacia 360€

je ich hrozne vela, napisala som len take co ma na rychlo napadli, skus popozerat aj tu v pro shopoch, zadaj si cenovu hranicu a hotovo 🙂

ivka2903
8. feb 2013

a čo tak napriklad baby merc q7 deluxe? 327 € 3kombinácia.. http://www.svetkocikov.sk/kociky-baby-merc/1377...

adeli79
autor
8. feb 2013
loxa
8. feb 2013

Inak vela mamiciek ti asi potvrdi , ze radsej rok pouzivany kvalitny z bazaru, ako novy polsky..aj ja mam taku skusenost, 🙂Dufam ze to neni od veci 😀

tilly
8. feb 2013

@loxa presne tak, suhlasim...

simca06022011
8. feb 2013

No neviem, skoc do obnchodu a nech ti ukazu.... ale ja odporucam za taku cenu, kupit v bazariku pekne riadny kocik overenej znacky 🙂 ale pred tym si ho vyskusaj v obchode 🙂

adeli79
autor
8. feb 2013

a skusenosti so znackou Hauck?

marmete
8. feb 2013

@adeli79 Ahoj, dovolím si napísať moje hodnotenie kočíka resp. kočíkov, ktorými som si prešla od začiatku 😀 Suseda z domu mi odporučila kočík PegPerego easy drive switch, ona sama ho vtedy používala, keďže mala bábo, sem tam som s ňou vybehla von a sledovala, že nemala nejak extra problém zvládať cesty, chodníky (tu som spravila chybu, že som ho nepoužila na skúšku), presvedčila ma a tak som sa s ňou dohodla na tomto type s tým, že ona mi predá vajíčko a vaničku vo výbornom stave a ja si dokúpim už iba športový kočík. Ale až neskôr som zistila, že to bola veľmi zlá kúpa, vajíčko je ešte ako tak OK, ale vanička a hlavne jazdná vlastnosť bola zúfalá, žiadne pérovanie, tvrdá jazda a čím bol malý väčší a ťažší, bolo to horšie. Proste tento typ kočíka je určený do obchodných centier, ale nie do terénu a hlavne pokiaľ bábo rýchlo rastie, tak mu bude rýchlo malý (vanička). Samozrejme čisto z môjho pohľadu. Raz som u jednej kamošky videla kočík Camarelo q12, mala ho úplne nový, ona zhodou náhod mala ten istý PP, ale rovnako tak s ním nebola spokojná a zakúpila si Camarelo. A tak som sa rozhodla, že skúsim iba tak orientačne prebehnúť net, aké recenzie sú na tento kočík, ale stále to bolo iba na mne a rozhodla som sa to risknúť. Kúpila som cez bazár opäť 3-kombináciu, dvojročný, síce má ďaleko od super prevedenia a ľahkosti PP, ale ten rozdiel je neopísateľný. Proste tam, kde mi PP zapadal, kde som ho musela doslova vyprosťovať, tam mi Camarelo prešiel ani som nevedela ako. A keďže má pérovanie, malý v ňom zaspí o pár minút, pri PP mi niekedy nespal vôbec, ale s týmto sa mi ani raz nestalo. Vanička je o dosť väčšia a širšia, kočík je postavený vyššie, je o dosť ťažký, ale táto investícia mi za to stála 😀 Takže si dobre premysli do akého terénu pôjdeš a ako si kočíkovanie chceš užívať alebo spojíš príjemné s užitočným a posiluješ 🙂 PP som si nechala, lebo z neho stále používam vajíčko a podvozok ak ideme na rýchly nákup autom, camarelo zase na naše cesty, necesty. Toto nebola reklama a ani antireklama na obe značky, prajem správny výber a žiaľ u mňa platilo, že sa neučím na chybách druhých, ale svojích 😀 Ospravedlňujem sa za dlhý príspevok!

kiakocikovsvet
8. feb 2013

@adeli79 do 350,- € už kúpite akúkoľvek trojkombináciu

adeli79
autor
8. feb 2013

@kiakocikovsvet ja viem, ze ano,ale neviem sa rozhodnut.

bacuska6666
8. feb 2013

Ahoj.ja som spokojna so znackou touaragoo.znacka vyrabana iba pre brendon takze nema ho kazdy ..ma super funkcie...ja ho momentalne predavam lebo idem kupit uz iba golfac tak kukni moj bazar a tam je nanho link a aj je opisany...novy stoji 330eur

anielicek
29. nov 2013

@ivka2903 tento sa mi veľmi páči, je aj pre vyššie postavy???

janickacrazy
30. nov 2013

@adeli79 Hauck si nekupuj, sú nekvalitné, mala ho moja sestra, čistá katastrofa....a to, že za 350 kúpiš akúkoľvek trojkombináciu tiež nie je pravda, možno tak akúkoľvek poľskú trojkombináciu....niektoré značkové stoja aj 1000 eur, takže tak. Ja si tiež myslím, že radšej použitý značkový ako nový poľský, ale to je len moj názor. 😉

moni244
30. nov 2013

po mojej skúsenosti by som druhý krát kúpila najprv používaný hlboký kočík, nie trojkombináciu a potom už len kvalitný športový kočík, ten sa využije najdlhšie a väčšina 3 kombinácií nemá dobré športové varianty

foofee
30. nov 2013

novy je zbytocnost.. tiez sme kupili pouzivany v super stave za vybornu cenu a nelutujem.. 3 kombinacia nema az taku skvelu sportovu cast, po roku ju bude treba tak ci tak vymenit, tak si za tie usetrene peniaze kupime neskor nejaky cisto sportovy, ked maly podrastie.

ja1985
30. nov 2013

@foofee aky ste kupili? vidim ze mas rovnaky cca termin ako ja 🙂

foofee
30. nov 2013

@ja1985 tutek grander nakoniec, ale sme velmi rozmyslali aj nad camarelo q 12, tiez by to bola dobra kupa 🙂