Poraďte kočík 2v1

lubmapa
1. jún 2021

Dobrý deň. Bábätko sa má narodiť v novembri a rada by som siahla po kočíku 2v1, nakoľko máme málo miesta a nemali by sme kde skladovať dvoj či trojkombinaciu. Množstvo kočíkov má však tenkú a nepredĺženú striešku, príliš plytkú vaničku, alebo malé kolesá. Existuje prosím nejaký, ktorý by bol pre nás vhodný? Ďakujem

mikasz
1. jún 2021

@lubmapa kamosi maju hartan, ma celkom priestrannu vloznu tasku pre novorodenca. Ich maly 5mesiacov a ma tam este poriadnu rezervu

dzejsik
1. jún 2021

@lubmapa Diono Quantum? strieška mi príde ok Diono Quantum

vsetkopredietatko
14. jún 2021

@lubmapa dobry den.
- Aky mate cca rozpocet?
- mate vytah?
- pre aky teren hladate kocik?

Venujem sa individualnemu poradenstvu ohladom veci pre babatka, deticky, takze Vam napisem konkretne kociky, len aspon tieto zakladne info by som potrebovala.

Pekny vecer.

lusyc
15. jún 2021

Ak nechcete doma skladovať veľkú vaničku, tak by som porozmyslala nad kvalitným sportiakom, veľa z nich sa dá dať do ľahu, takže sú v hodné od narodenia, tam dopasovat textilnú fusakotasku. Je to podľa mňa velmi praktické, ak napr. kočík ostáva v kocikarni, či pivnici a dieťatko aj spiace sa dá lahko vyniesť v tej taške, mávajú uši na uchytenie a tiež malé úchytky na upevnenie v kočíku. Sú podľa mňa aj dosť priestranné pre bežne veľké bábätká, kľudne do roka. Ja som tak vozila mladšiu do roka v sportovom dvojkociku valco snap 4 duo, alebo v jednokociku joie litetrax 4. Fusakotasku mam s vystuzenym dnom. Niektoré sportiaky vážia do 10 kg a dajú sa odniesť na ramene, čiže da sa tak ist na poschodie, v jednej ruke kočík, v druhej babatko vo fusakotaske. A na veľa športiakov sa da upevniť aj vajíčko, čo je veľmi praktické pri nakupovaní, či behaní po lekároch. Treba si len popozerať typy sportiakov a zvoliť spravne kolesa a odpruzenie kvoli terénu, na ktorom sa bude jazdiť. Striesky maju vacsinou veľké. Aj nákupné koše majú praktické. A mohol by vám vydržať az do konca kocikoveho obdobia, to uvidite, lebo podla mna je velmi ťažké nájsť ten najvyhovujucejsi kočík na prvý šup. Netreba sa báť ani bazarovych, pri kvalitnejsich znackach.

kamagma
15. jún 2021
lusyc
15. jún 2021

@lusyc zlatá stredná cesta valco sport, joie mytrax, britax smile/agile

panir
2. aug 2021

@lubmapa my sme objednali Kinderkraft veo grey 2019 2v1. Boli sme si ho omakat v obchode a na nete online bol za super cenu a nasla som dobre recenzie naň + 2 kamosky ho maju a su spokojne. 😊

lubmapa
autor
2. aug 2021

@panir a sú tie kolesá aj vlastne poťah (strieška) vhodné na zimu? Ďakujem

panir
2. aug 2021

@lubmapa aj my budeme mat zimne babatko a v predajni v BA som sa pytala a pani predavacka povedala ze ho beru velmi casto aj na zimu, lebo som jej prizvukovala ze my budeme mat zimne babatko. Kocar je aj s matracom co maloktory kocik mam v cene a fusak sa do kocara zmesti tiez s prehľadom, takze babatku nebude urcite zima😊 taktiez je ku kociku plastenka, prebalovacia taska, nanoznik a aj adaptery na autosedacku. My sme ho kupili na mravcek.eu tam je za skvelu cenu momentalne. Na FB je skupina Kinderkraft skusenosti myslim a tam ma super recenzie aj na zimu. Navyse je krasny nazivo.

lubmapa
autor
2. aug 2021

@panir tak ďakujem veľmi pekne, idem ho popozerať 😣

panir
2. aug 2021

@lubmapa za malicko 🙂

nikka055
2. aug 2021

@lubmapa gmini grand, dala som si usit predĺženie na striesku a na zimu bol okey...vanicka je hlboka,široká a dlha 😊