Poraďte golfový kočík na zámkovú dlažbu

saruska12
5. mar 2013

mam 13 mesacnu dcerku a hladam jej na jar/leto golfovy kocar a naozaj neviem aky,je ich tak vela.Chcela by som nejake lepsie koliecka,aby tak nehrkotali.Babulky ak mate nejake dobre skusenosti s vašimi gofacmi dak dajte typ.Dakujem 🙂

jankaferancova
5. mar 2013

@saruska12 ahojky,tak ja by som ti odporucala golfac CHicco multiway,je super a do kazdeho terenu,takze tak moja skusenost 🙂

acer11
5. mar 2013

maclaren xlr,veľké kolieska a odpruženie.... 😉

saruska12
autor
6. mar 2013

to by mohol byt aj maclaren xt? a pozerala som aj peg perego,ale nevidela som nazivo,nema niekto skusenost?

kvetinka211
6. mar 2013

@saruska12 ahoj, ja mam od peg perega najmensi golfac co maju ... pliko mini ... obcas chodime aj po dlazbe typu "macacie hlavy", tam dost hrkoce, ale da sa prejst, aj Bansku Stiavnicu sme zvladli, aj tatransku magistralu, aj travu, az som bola prekvapena ze to zvlada aj taketo tereny hoci na to nevyzera. Bezna moderna zamkova dlazba uplne v pohode. Samozrejme ze je to nieco uplne ine ako napr. gesslein f6 co som mala predtym, s tym som mohla prejst pomaly aj cez potok a nic si nevsimnut. Pri golfaci som ale mala prioritu nizka vaha, takze preto som si vybrala to pliko mini a kedze dieta malo vtedy vyse roka tak uz velmi neriesim ci a ako velmi hrkoce 🙂 Oproti maclaranu ma vyhodu podstatne nizsej ceny, ale ak uz je manzel zmiereny s rozpoctom na maclaren, tak do toho 🙂 Pozerala som vtedy aj ten chicco multiway, bol vsak o dost tazsi a o nieco sirsi kolieskami nez to mini a ja ho potrebujem hlavne zdvihat do mhd. A tiez sa pri nom zvyknu drolit potiahnute rucky, na pliku je jednoducho len umela hmota, takze sa nema co drolit.

saruska12
autor
6. mar 2013

Dakujem velmi pekne za radu.Tych golfacov je tak vela,vobec si neviem vybrat.Pozerala som teraz aj Jane Nanug aj ten sa mi pozdava.No som zvedava aky si nakoniec vyberiem 🙂

saruska12
autor
12. mar 2013

@kvetinka ahoj prosim ta chcela by som sa opytat aka je strieska da sa dat az dole? a nevadi ze tam neni madlo,lebo mne bude asi chybat a plastenka ktomu asi tiez neni,ze?Lebo objednala som si PP Sí ,ale odpisali mi ze ho nemaju na sklade,ale ak by som chchela tak Pliko mini ano,tak sa rozhodujem ci ho kupit.🙂

kvetinka211
12. mar 2013

@saruska12 ahoj, strieska sa da stiahnut iba standardne, plastenku som dokupovala zvlast univerzalnu (aj tak ju neznasa syncek, takze ked prsi tak ideme iba pesi v prsiplasti a gumakoch). Madlo mne nechyba vobec, skor by mi asi prekazalo - teda hlavne take ako ma chicco liteway ze ti ostane v ruke ked ho das dole. Syncek je zapnuty pasmi, takze nevypadne a rychlejsie ho tam strcim. Je to ale fakt taky letny lahky kociarik, teraz sme zimu dost pretrpeli, ale zasa to bola extremna zima, do toho 40cm snehu by mi nestacil ani gesslein 🙂 Sí ma myslím výhodu ze ma viac prislusenstva v cene. Mini ma iba kocik so sietovanym kosikom na na nakup, drziak na napoj a striesku. No ale zasa je lahsi nez sí ...

mirka007
12. mar 2013

Jednoznacne Maclaren XT alebo XLR