Poraďte golfový kočík

lulu1408
7. máj 2015

Ahojte,potrebujem poradit s vyberom golfove kocika. Moja predstava je mat plnu rucku na kocari a aby sa skladal na " dazdnik". Teta v predajni mi odborucila znacku Cybex a kocar Callisto.Viete mi poradit aj nejake ine znacky?dakujem

nanka3
7. máj 2015

@lulu1408 ahoj ja tiez pozeram na nejaky lahky sportak, golfac vemi nechcem, odradzaju ma 2 rucky, ja casto nakupujem, potom nakup v jednej ruke, alebo telefonujem..... pozerala som zatial cybex callisto a baby jogger city mini.... tiez som zvedava, snad skusenejsie maminy napisu 😉

elima
9. máj 2015

My mame golfac Peg Perego Si a dokupili sme k nemu Dooky Buggy Bar, ktorym sa spoja rucky a v pohode viete kocik ovladat aj jednou rukou.... cize dve rucky nemusia byt vobec problem 🙂 Inak som sa tiez rozhodovala medzi Cybexom a PP Si.

nanka3
9. máj 2015

@elima parada, nevedela som, ze cosi take ako spojena rucka na golfove palice existuje... ja mam 3-j kombinaciu peg perego fiat 500, co je super kocik, skoda, ze nema nafukovacie kolesa, ani sa zial nedaju dokupit, ale inak som s nim velmi spokojna, paradne sa sklada a sportova cast je pomerne lahka, .... co som zistila pri porovnani hmotnosti s inymi golfacmi, myslela, som, ze su lahsie, jasne, su take co su lahsie, ale tie uz nemaju to co pozadujem ja, takze zatial nekupujem, uvidim v lete, ci mi bude treba alebo nie....

@lulu1408 inak, o kociku jogger uz neuvazujem, videla som nazivo a nepozdaval sa mi, navyse nema polohovanie noziciek, ale na 99% som rozhodnuta, ak by som mala kupovat nejaky golfac/ resp. lahky sportak, tak by to bol valco baby snap 4 (http://www.4mama.sk/valco-baby/valco-baby-snap-...), je lahucky 6,2kg, a ma vsetko co som chcela 😉

lulu1408
autor
15. máj 2015

Nakoniec som kupila Cybex Callistl 2015 a som maximalne spokojna!🙂

vevericka6612
26. máj 2015

mozem sa opytat, co ta napokon odradilo od valco baby snap 4? tiez uvazujem nad kupou takychto typov kocikov, pomoze mi to pri rozhodovani...dik moc

lulu1408
autor
27. máj 2015

Moja predstava bola aby sa kocar skladal na "dazdnik" do auta,takze preto nakoniec Cybex.Iny kocar takehoto typu som nenasla,ale mozem iba odporucit🙂

janin26
16. jún 2015

@elima presne o tej rucke uvazujem,lebo je vela dobrych golfacov, len nemaju spojenu rucku. Prosim ta, da s tym chodit noramlne, v pohode? Aj vyjst s nalozenym kocikom na chodnik, jednou rukou? a este - odopina sa to lahko, rychlo, ked chces golfac narychlo zlozit? Pomohlo by mi to, dakujem 🙂

viera77
16. jún 2015

tiez maximalna spokojnost s cybex callisto, nad inym som ani neuvazovala, splna vsetko, co potrebujem, aby kvalitny a dokonale prepracovany kocik splnal, teda jednoznacne odporucam🙂

vevericka6612
17. jún 2015

Ja som ho nakoniec tiez kupila a dobre som sa rozhodla.sklada sa lahko,tiez si treba zvyknut.odporucam 🙂

elima
22. jún 2015

@janin26 Da sa s tym chodit uplne v pohode aj napriek tomu, ze sa to trosku hybe, neda sa to uplne upevnit, ale ucel to splni. A ci vyjdes na chodnik s nalozenym kocikom jednou rukou, to neviem, ja to nezvladnem ani s normalnou ruckou 🙂 Odopina sa to velmi rychlo, staci odopnut jednu stranu a mozes kocik zlozit.

janin26
22. jún 2015

@elima dakujem za odpoved 🙂 takze oplati sa. jasne, ja zvladam s plnou ruckou v pohode, jednou rukou 🙂 asi aj zalezi, aky tazky je kocik.