Poraďte dobrý kočiar z Poľska

zuzanka999
3. apr 2013

Čaute žienky, prosííím prosííím poraďte mi nejakú značku kočíka ktorý ste kupovali v Poľsku. My sa chystáme do Krosna kupovať komplet výbavičku no a kočiar mi robí veľký problém lebo mám v tých značkách totálny chaos... je ich tak strašne veľa ... 😅 a ja si chcem vybrať dobre, nechcem potom ľutovať. Ak ste niektorá bola v Poľsku tak mi napíšte akú značku či typ kočíka ste si kúpili aby som si to mohla kuknúť na nete a aspoň takto byť troška v obraze lebo neviem aké značky v Poľsku predávajú a aké nie.. Chceli by sme tú 3-kombináciu. Viem že sú aj 4-kombinácie.. Prosím vysvetlite mi niekto čo je zahrnuté v tej 4-kombinácií.. Ďakujééém 😀

123zuzana
3. apr 2013

@zuzanka999 ahoj ja mam tiez kocik z polska z krosna 3-kombinaciu 4-kolesovu s prednymi otacacimi kolieskami daju sa aj zaseknut vola sa enzo pred 2 rokmi stal 240e tak teraz bude mozno aj lacnejsi je lahky ma hlinikovu konstrukciu som s nim nad mieru spokojna potahy sa daju uplne odopnut a vyprat vanicka je priestranna a ma aj vyklapavacie operadlo dolny kosik mozes kludne pouzit aj na nakupy je dost velky sportova cast ma 5 bodove zapinaie vajicko ma aj vlozku pre novorodenca.. mali sme k tomu plastenku do dazda a sietku proti hmyzu vsetky tri casti sa daju otocit v smere aj proti smeru jazdy ako to tebe vyhovuje.. je s nim velmi lahka manipulacia aj skladanie.. tak dufam ze som ti poradila 🙂

123zuzana
3. apr 2013

@zuzanka999 zabudla som este dopisat ze sucastou je aj velmi prakticka taska do ktorej sa ti vmesti tiez kopec veci pre malinke plienky kremy....

gabriellka
3. apr 2013

@zuzanka999 ja mám v bazáre tako captiva mohican. nebola som kupovať v poľsku, ale je poľský a poviem ti spokojnosť...a aj vyzerá dobre. takže ja tako značku odporúčam, mala aj kamošky a tiež boli spokojné

georgia333
4. apr 2013

@zuzanka999 ja som mala poľský kočík, kúpený v e-shopem bola som pozerať aj v Poľsku a tie čo predávajú poliaci majú iný typ kolies, moje kolesa boli hlinikové a poliaci predávali iba plastové, klby boli spájané kovom ich plastom, takže je tam niekoľko viditeľných rizdielov a preto sme ho nakoniec kúpili na slovensku, boli sme spokojný, dokúpili sme si ešte nahradné duše a jazdili bez problémov

zuzanka999
autor
5. apr 2013

@123zuzana jééj ďakujem za také info, hneď si ho idem kuknúť na nete 😀

lucia0309
18. feb 2015

@zuzanka999 Ahoj Zuzanka, chcem sa opytat, ci si si nakoniec kupila v Krosne kocik, a aku znacku? si spokojna? dakujem pekne za odpoved

zuzanka999
autor
18. feb 2015

@lucia0309 nie nakoniec som kúpila v našom meste lebo by som už cestu do Poľska vtedy ani nezvládla keďže ma od 7-meho mesiaca všetko pri chôdzi bolelo.. kúpili sme ale poľský Camarello q12 evolution.. spokojná moc nie som, vidím na ňom teraz veľa nedostatkov.. a hlavne sme za neho zaplatili v prepočte o 100 eur viac než by sme za neho dali v Poľsku :-/

majik66
18. feb 2015

Tako mohican eco...kupovany na slovensku komplet s vajickomm 330e v polsku o 30e drahsI.nie vsetko sa oplati nakupovat v polsku.ludia si zvykli a poliaci to uz patricne vyuzivaju...