Poraďte dobrý a pekný kočík

erika501
7. nov 2014

Ahojte, viete mi poradiť nejaký dobrý a pekný kočík? Neviem sa rozhodnúť aký mám kúpiť.. ďakujem za odpovede 😉

jjanulkaa3
7. nov 2014

Ahoj, ja by som ti poradila orbit baby G2 alebo stokke xplory, ľahko sa s nimi manévruje, nezaberajú veľa miesta v kufri a naozaj sú pekne a neprehliadnuteľne🙂

astonka
7. nov 2014

@erika501 potrebuješ kočik aky? hlboky,športový alebo kombinaciu???

erika501
autor
7. nov 2014

Multifunkčný kočík s hlbokou, športovou časťou a aj s vajíčkom..

kakika007
7. nov 2014

@erika501 keďže si z TT, odporúčam ti zájsť do super detského obchodu na Kapitulskej, tam majú samé výborné značky a veľmi dobre poradia. Ja som tam tiež bola a perfektne poradili, bola som nadmieru s ich službami spokojná. 😵

erika501
autor
7. nov 2014

Ďakujem zatiaľ za Vaše rady...a čo poviete na tento? neviem nakoľko je prakticky..ešte som kočík nekupovala, toto bude naše prvé bábo 🙂
http://www.biboc.eu/produkty/41/chipolino-tiffa...
alebo aj tento sa mi celkom ľúbi
http://www.biboc.eu/produkty/100/espiro-enzo-ev...

zuj
7. nov 2014

kocikov je tolko, ze poradit ti jeden konkretny je fakt tazke, dolezite je, kde ho budes pouzivat, co od neho ocakavas ty a v neposlednom rade aj to kolko chces do neho investovat...

reni1512
7. nov 2014

@erika501 Ja velmi velmi odporucam nas 🙂 cam dinamico..mame 2013...perfektny.. novsie maju este lepsie vylepsenia. Vobec nelutujem tu cenu. Je lahucky, velka vanicka (boli sme v nej 9 mes), polohovatelna opierka, perfektna manipulacia, sportiak ma perfektnu velku strechu dlhu, nesvieti slnko na dieta, je siroky, priestranny, aj dve deti by do neho vosli 🙂 ma fajn velku tasku, slusny kosik...plastenka na dazd je zaroven na vanicku a zaroven na sportiak, ma okienko (mnohe nemaju a potrebujes zvlast dve)..predne aj zadne kolesa sa daju vymenit za nove 🙂 A vajicko je klasika vajicko. Mozes si dokupit popruhy na vanicku do auta a vajco ti ani netreba 🙂...som spokojna na 110% a nepredavam ho ani, nechavam si pre druhe 🙂

dollynkaa
7. nov 2014

Pokial si metsky typ tak stokke xplory alebo crusi ;)

erika501
autor
7. nov 2014

@reni1512 hej vyzerá super....len tá cena.. 😒 ja som myslela skôr tak do tých 400-500 Eur...

erika501
autor
7. nov 2014

Nemôžem si pomôcť, ale čoraz viac sa mi páči ten Chipolino Tiffany.... 😵

siska53
7. nov 2014

@erika501 zavisi od toho,co od neho ocakavas..mne by tie predne kolieska ktore su mensie a sa otacaju prekazali..mala som tu cest. Rovnako ako aj to,ze robia 4stopy a v pripadn snehu ci na nerovnostiach teru to okamzite citit.
Ja som za klasiku.
Tento typ kocikov mne osobne vyhovuje. Hlboky spravim nasadenim krytu a neriesim osobitne aj sportovu cast.
Akurat vajicko je osobitne,samozrejme.
Coskoro ho budem inzerovat,len este musim odforit vajicko a ako vyzera kocik s taskou a ako hlboky.
Zmestil sa do maleho vytahu rucka je polohovatelna,vanicka dost dlha,daju sa v nom vozit deti do3r.
Pekne peruje,vhodny do roznych terenov.
A hlavne,ze neskladujeme vanicku osobitne.
A robi 2stopy,cize sa lahko tlaci,ma priestranny kosik,co mne vyhovovalo,lebo na nakupy chodim pesi a sama.

No co ti vyhovuje,si musis zvazit ty.
Lebo kazdej vyhovuje nieco ine.

reni1512
7. nov 2014

@erika501 pozri v bazare tu na MK....zeny tu predavaju v zarukach pol roka pouzivane alebo nove..za 400 a menej..nechapem preco...asi preto ze maju kopec kocikov okrem toho
https://www.modrykonik.sk/market/kociky/xz4b/ca...

erika501
autor
7. nov 2014

@reni1512 Ďakujem 😉

lilli19
7. nov 2014

@reni1512 Ahoj🙂 ten kocik kt. mas sa mi veeelmi paci🙂 taky elegantny vyzera velmi🙂 mozem sa ta spytat, da sa sportiakova cast dat uplne do lahu? a kde si ho kupila alebo respektive ak cez net kdesi si ho bola vyskusat v predajni?-ja som ho totiz este nevidela, preto sa pytam🙂 A daju sa dokupit aj nahradne kolieska k nemu?A nanoznik bol v cene ci si dokupovala? A cenovo ta vysiel kolko? Bo nechceme nejako extremne presiahnut 1000 E.....Dakujem za odpoved🙂

reni1512
7. nov 2014

@lilli19 Ahoj 🙂 dakujem, mam presne ten hnedy...a mam dievcatko...Ano sportiak das uplne do lahu, je fantasticky velky, a ta strecha aj ked nie je az taka krasna lebo je dlha, ale je vyborna ked fuka, svieti slnko, sportiak vies dat do protismeru aj v smere jazdy..nanoznik bol uz k tomu 🙂 Nahradne som si kupila predne, ked budem mat druhe mimi raz tak si vymenim. Zadne su gumene. Ale tiez sa daju dokupit. Tie predne vobec nehrkocu, chodime kade tade aj po kamenoch, je strasne lahko ovladatelny a tie kolieska nie su prilis velke ani male. Neda sa porovnat s polskymi tazkymi kocikmi. Vysiel ma presne 590e + rukavnik na rucku na zimu gratis. Teraz su dobre akcie, da sa najst na nete aj v bazariku. 1000e nepresiahnes to by si musela kupit este jeden minimalne za 400e 🙂

lili19
7. nov 2014

@reni1512 dakujem😃a este otazka ma penovu rucku?tam kde to drzis myslim.ak ano nevies ci sa da kupit kozenkovy navlek na nu?dakujem

reni1512
7. nov 2014

@lili19 vobec ti nebude treba navlek...penovu sice ma, ale nie taku klasicku penovu, co ked to nej zaboris nechtik tak tam ostane... je to s niecim zmiesane este, akuat sme sa o tom bavili ze ho pouzivam denno denne a ni...ani najmensie poskodenie, taka ista je aj v sporiatku kde sa drzi babo 🙂 Cize sa neboj..to sa neznici tak lahko

erika501
autor
18. nov 2014

Ahojte baby, takže nakoniec som si ten kočík http://www.biboc.eu/produkty/41/chipolino-tiffa... objednala. Dnes nám došiel...hneď sme ho rozbalili, poskladali, taká som bola zvedavá. A super, kočík je naozaj kráásny...strašne ľahučko sa s ním narába..úžasné. Veľmi sa teším 🙂 🙂 🙂

nikolahrozna
11. nov 2017

Ahoj, vyskusaj si precitat https://premamicky.eu/najlepsie-kociky/...su tam porovnania a vyhody a nevyhody...mozno ti to pomoze pri rozhodovani