Poraďte 2-kombináciu kočíka

jahodkaaa
23. jún 2023

Ahojte, viete mi poradiť ktorá značka kočiarov 2-kombinacií sa oplatí kúpiť ? Chcem aby to bol fakt dobrý kočiar, žiadna hrkajúca sranda. Sledujem si hocijaké na internete, no neviem si vybrať. Ďakujem za rady.

zuzanka.zuzu
23. jún 2023

cena?

jahodkaaa
autor
23. jún 2023

@zuzanka.zuzu do 850e som ochotná dať za dobrý kočiar

veronikalubko
23. jún 2023

Bebetto Nico estilo 😊

riamia91
23. jún 2023

@jahodkaaa ABC Design Salsa... idealne Air a este lepsie verziu Diamond.

banalu
23. jún 2023

S bgb neslapnes vedla. Ja mam chameleon a aj som s nim behavala 👌 lahko sa ovlada, vies prehadzovat aj sedadlo aj rucku, dlha strieska a velka vanicka. Za mna super kocik... ALE zalezi kde si, co od kocika ocakavas atd. Tiez si ho chod niekam na zivo pozriet, ohmatat. Ja som strasne chcela thule urban glide a vobec, ale vobec mi nesadol 🤷‍♀️

denkabemommy
24. jún 2023

@jahodkaaa za 850 dobrý kočík kúpiš na bazári, napríklad bugaboo fox/lynx alebo potom joolz hub/day/geo.
Ak nechceš z bazáru, tak moon, abc design, anex.
Dávaš veľmi málo informácií ku tomu aký kočík chceš, tak sa ťažšie radí. Ale tieto vyššie spomenuté ti urobia parádu aj poslúžia

dzejsik
24. jún 2023

@jahodkaaa na aky teren? ma byt skladny? pre nizsich ci vyssich rodicov? aka max. vaha? korytko/nekorytko? ake kolesa? …

skus pozriet napr. Moon Rocca alebo Moon Relaxx (su podobne, jeden pre vyssich, druhy pre nizssich), Cybex Talos 2023, Cybex Balios S Lux 2023 (starsie rocniky maju slabsie odpruzenie), …

nyphadora
25. jún 2023

@jahodkaaa bugaboo cub alebo dragonfly, my mame foxa

veverka86
27. jún 2023

Mate niekto dvojkombinaciu kocika - city jogger elite 2? Viete mi prosim poradit plusy/minusy? Taktiez ci sa vojde do vytahu so sirkou dveri 67 cm. Dakujem 🙂