Poradíte skladný a ľahký golfáč pre vysoké 2 ročné dieťa?

sofhia
2. mar 2013

Odporucte prosim skladny, lahky golf.kocik ci sport. pre vysoke 2r dieta, ideal spojena rucka.
do 8 kg. dakujem. Mam nunu, no neviem ci bude v lete este dobra, tak rozmyslam, ci ju predat, a kupit pouzity lahky golf. kocik.

anjelicek26
2. mar 2013

@sofhia - ak chces, aby v tom spalo 2 rocne 80-95cm dlhe dieta, tak uplne lahucky golfac nekupuj, radsej vymen sportak... my sme teraz kupovali baby jogger city mini a maly je v nom ako kral. Nehovorim, ze ho pouzivame vela, ale ked ho potrebujeme, tak sa tam aj krasne vyspi, aj ma kopu priestoru nad hlavickou, do sirky, proste vsade, teraz v zime tam mal dokonca fusak. Ked budes v lete s malou na kupalisku, chodit na vylety, ona sa unavi, taky vybehovy kocik je super vec, tento ma nosnost 25kg...

Toto je nas, tam niekde vo vnutri spi nas 2,5 rocny syn.

kiwi82
2. mar 2013

My máme momentálen Gesslein Swift. Zatiaľ som spokojná, je do 20 kg 🙂

zigzag
2. mar 2013

ja tiez romyslam nad novym kocikom, maly ma 90 cm a bude mat v juny 2 roky, klasickysportovy je maly uz....ale neviem ci sa mi oplati kupovat novy pre 2rocne dieta.... 😅

zuzkalujza
3. mar 2013

Ahoj, mi sme mali tiež Gesslein Swift a boli sme veľmi spokojný. Teraz ho predávam, ak chceš pozri bazár. Nemá síce spojenú rúčku no aj tak sa veľmi ľahko ovládal aj jednou rukou.

rora
3. mar 2013

-spojenu rucku ma napriklad cybex callisto, aj dlhu chrbtovu opierku (tusim 55cm), nosnost 17.5 kg, vaha 8kg, ale je dost drahy a neviem ci by sa oplatil kupovat ho uz takto neskoro

- potom ma napadol este klasicky golfac, Arti traveller aluminium - nosnost do 25kg, vaha cca 8kg, dlzka chrbt.opierky 50cm, cena 105€

- Baby design handy - 95€, 8kg, dlzka chrbt.opierky 45cm,spojena rukovat, ale nikde na nete som nenasla nosnost

- 4 baby zicco - cca 95€, 7kg, chrbt.opierka 47cm, spojena rukovat, nosnost 15kg

georgia333
3. mar 2013

všetko záleží od toho koľko chceš investovať, ja mám babyzen yoyo a som veľmi spokojná

abutkova
20. mar 2013

Prave riesim podobny problem a nasla som tuto temu.Mal som uz vytipovanu nunu,ale nazivo sa mi zdala uzka,my mame 16m a este minimalne na leto na dovcu by som taky vybehovy kocik skladny potrebovala,teraz mam do auta Silver cross pop-je super,ale uz je maly.hlavne,co sa tyka hlby sedu.Nechcem uz vela investovat@sofhia co ste nakonie vybrali?Ja zvazujem este peg perego pliko mini

hviezda21
20. mar 2013

Ahoj.mali sme nunu, ta mojmu obrovi stacila na 1dovcu do 10m.

kedze v nom aj spi invest.sme do maclarena xlr,to je asi najvacsi golfac co som nasla a skusala. maly mal v januari 92cm a 13 kg, teraz urcite viac lebo zacina nosit veci 2-3r. Miesta vela spal aj vo fusaku bezne naobliekany/vlastne doteraz spinka a na nozky ma aj 20 cm este. mal by byt do 25kg tusim. jedine co ma stve su makke kolieska ale nuna mala tiez.prezil zimu statocne tak dufam ostane aj pre druhe babo ak nam bude dopriane.

Moja rada kocik.akykolvek vyskusat, velkemu babatku moze byt aj sportiak do 3 r. maly uz v 2 ak ma napr. nizku striesku, je uzky a pod.