Poradíte pri kúpe golfového kočiarika?

yyyyanula
9. feb 2012

Ahojte maminy, rada by som sa s Vami poradila o kúpe golfového kočiarika. Ktorý je podľa Vás dobrý, resp. ak máte nejaký doma, ste alebo nie ste s ním spokojná? Máte niektorá skúsenosti s Chicco For Me, alebo Inglesina Avio, prípadne Britax? Ďakujem 🙂

elliah
9. feb 2012

ahoj, ja mam maclaren quest, a som s nim nadmieru spokojna, je lahky, dobre sa ovlada, je skladny...super som moc spokojna

lili777
9. feb 2012

Ja mám Chicco Multiway. Som spokojná, nemám žiadne námietky na tento kočík. Ale ináč Inglesina sú veľmi dobre kočiariky. Mala som Magnum a bol fantastický. Mám doma aj Espresso.

kaja173
9. feb 2012

dobry den..ja som si kupila kociar z obchodu,priorita bola,aby si tam dalo lahnut.ale po case,urcite by som si kupila takto cez konika cez bazar,vacsi kosik zo spodu a ja mam nizsi sed.kamoska ma vyssie,kedysi by osm povedala ze super,ale uz sa jej tam maly nezmesti pod strecho a mne v pohode ano,aj ked je uz starsi.koliecka urcite gumene.radim,nepozeraj na znacku,ale na vybavenie.a urcite ak ho chces pre jedno alebo si ho odlozis aj pre druhe.tolko odomna🙂)))

pimpulienka
9. feb 2012

Včera nam prišiel objednany maclaren quest sport náádherny ružovo hnedý a perfektne ovladajuci.Na jednotku 🙂

ajca123
9. feb 2012

Dobry my mame doma quinny zapp a aj zapp xtra a sme moc spokojní 🙂
A aj tam niekedy dám aj toho mesačného syna.. Lahucky a aj nezabera veľa miesta v aute

dankadina
9. feb 2012

nemám golfáč ale mám hauck shopper skús pozrieť je spratný lahký lakho sa skladá na nákupy super