Poradíte mi veľkosť vaničky pre júlové bábätko?

majka005
25. feb 2016

Ahojte mamičky, prosím vás poraďte mi aký kočík by som mala kúpiť pre júlové bábätko? Som prvorodička a chcem, aby nám kočík vydržal aj v zime. Potrebovala by som poradiť s rozmermi vaničky, aby som sa neprepočítala. Ďakujem

magdalenka1407
25. feb 2016

My sme malú jane slalom pro formula strata. A vanička bola super veľká ☺ kľudne sa nám tam potom zmestil fusak aj deka 😉A aj kára bola väčšia. .Tiež sme V nej mali fusak A super

26lenka6
25. feb 2016

My sme mali (krpec je júl 2013) Eurocart Passo a vanička mala tuším 80cm a bolo to super lebo mal kopu miesta aj s fusakom a síce sa narodil s ledva 3kg ale do pol roka bol už riadna buchta takže aj vanička bola rozmerovo super

cuklus
25. feb 2016

Väčšia je praktickejšia...naša malá sa narodila v máji a ja som ju ešte v zime mala vo vaničke...predsa len je tam teplejšie a dá sa lepšie zababušiť v pohode sa vošiel fusak aj deka... Kamarátka mala malú vaničku a bola veľmi nespokojná...Máme Adamex Retro Champion...je pre nás top...práve ho predávame...boli sme s ním maximálne spokojní....takže za mňa väčšia vanička spokojnejšia mama aj bábo...🙂

yanni
25. feb 2016

My name dve julovciatka. Najmladsia jul 2015 a do vanicky sa v pohode zmesti. Ma 7 mesiacov, sice nie je nejaka buchta, ma 7 kg ale 72 cm. A ma tam miestaaaa. Tucny teply kozuskovy fusak, sama nababusena v overale, deka atd.
TFK Joggster III Vanicka Multi X

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz