Poradíte kočík, v ktorom sa dá voziť vo vaničke 8 mesačné mimi?

opelastra
6. apr 2012

ktorý kočík ma velku vanicku aspon 80cm uý som pokukala a nic riadne nenasla možno mate doma pre vase mimi kočik s ktorým ste spokojna velkostou,ešte je sice cas ale už sa chcem rozkukat poriadne a potom len ist kupit na hotove 🙂 dakujem Jana

fofii
6. apr 2012

ahoj, já mám kajtex matrix lux ( více info na www.tivababy.cz tam jsem jej kupovala nebo v bazárku u mě a jsem s ním max spokojená byla. chtěla jsem hlavně velkou korbičku a tuten má 81 cm a šířka 34, mé malé je 8 měsíců a má tam spousty místa, jen už v něm nechtěla být, to samé sportovní verze, velká, zakrytá dobře. na to jak je prostorný, je lehký, dobře ovladatalný a hlavně za super cenu- trojkombinace do 10 000 kč, tzn do cca400 eur.

lolko_lenka
6. apr 2012

Jané Slalom Pro 2008, ja som s ním maximálne spokojná, veľká a dosť široká vanička, veľká športová časť aj vajíčko 🙂 pozri aj toto:

https://www.youtube.com/watch?v=VbH1_kHWD64
michaela182
6. apr 2012

ja som mala tako x jumper a a tiez bol super pohodlny 🙂 je to nieco podobne ako ten kajtex

katren
6. apr 2012

No, podla mna ti tam tolko babo nevydrzi.....Si neviem predstavit, ze by som ja nasho este vozila vo vanicke....by mi tam vrestal celu cestu....
ale k otazke: PegPerego ma velku vanicku Culla alebo Young, skus popozerat 😉

anaxamon
6. apr 2012

@opelastra ja mam inglesina vittoria, vnutornu dlzku ma 75 cm, dcerku tam stale vozim, ma 7 a pol mesiaca a 9 kg a v pohode, da sa pouzit aj ked uz babo sedi lebo ma opierku na polohovanie chrbatika.....avsak je dost drahy tento kociar, kedze len hlboka cast stoji okolo 630€ 😒

martinkatinka
6. apr 2012

My máme bogus a vozili sme ho v ňom do februára... a zmestil sa a to mal 10 mesiacov...Teraz sme kúpili športový, ľahší a skladnejší do auta

mata128
6. apr 2012

No ja by som poradila bud camarello q12 alebo dorjan

kuriatko84
6. apr 2012

my mame bertini x4 a malu sme vozili vo vanicke cez 7 mesiacov, ale potom tam uz nechcela lezat, lebo bola zvedava na okolity svet 🙂, (od 3 mesiaca s fusakom).

stipec
6. apr 2012

Ja som bola maximalne spokojna s Peg-Perego Pliko P3 mala je narodena v juli a este vo februari tam spavala v Navette - lebo nespavala nikdy s vystretymi nohami a bola tam v pohode aj s fusakom - len potom ako baby pisali uz take velke dieta nechce byt v hlbokom kociku a tu som vyuzila dalsiu vyhodu Plika P3 ten sa da polohovat aj sportova cast skoro do uplneho lahu takze tam mala v pohode pekne spinkala a zmestila by sa tam vyspat sa aj teraz a to uz ma skoro 3 roky - ale uz kocik nepouzivame. A pri prvej sme mali Steggi z Babylandu a ten bol teda riadne priestranny pre male babo mal fusakotasku, ktora sa vkladala do sportovej casti a mal preklapatelnu rucku - tiez maximalna spokojnost, ale bol oproti PP Pliku tazsie ovladatelny lebo nemal otocne kolieska.

llara1110
6. apr 2012

ahoj, aj my mame jane slalom 2008- sedo zelenu farbu a bola som maximalne spokojna!!!!!!vanicka je asi zo vsetkych vaniciek najvacsia- vydrzali sme v nej7 mesiacov- a to mam velke deti. vrelo doporucujem!!!

pige
6. apr 2012

pozri http://www.emmaljunga.com/sk/, bezpecne kociky s velkymi vanickami. Moja dcerka spavala v hlbokom kocari do 10,5 mesiaca a to je vacsia ako deticky v jej veku.

berus222
6. apr 2012

80 cm vanicku maju klasicke hlboke vanicky kocikov dema napriklad. mala som taky. maly sa tam mohol polhodlne hybat. ale 8 mesacne ti moc nebude chciet byt v hlbokom. mozno iba spat.

chrumka
6. apr 2012

my mame camarello a tiez ma velku vanicku. Nas maly ma 7 mesiacov a vo vanicke je este pekna rezerva miesta 🙂

lenocka23
6. apr 2012

my sme mali pri prvom synovi klasicku Demu s nafukovacimy kolesami... myslim ze maju jedny z najvacsich vaniciek u nas.. (subjektivne) ale tiez si mylsim, ze ti babo v tom veku uz vo vanicke nebude chciet lezat, ked si to tak vezmes, mnohe deti v tom veku uz behaju, takze si myslim, ze zbytocne hladas obrovsku vanicku, skus radsej kupit len hlboky kocik z druhej ruky a radsej zainvestuj do sportaka, ten budes zrejme pouzivat dlhsie.... 😉 stastnu ruku pri vybere zelam.... 😉

adamcek
6. apr 2012

My máme camarello Q12,som s ním max.spokojná. Kúpila som si ho hlavne pre jeho veľkú hl.vaničku.

pimpulienka
6. apr 2012

My sme boli cca do skoro 9 mesiaca vo vaničke a kočik to bol excelentny Silver cross deluxe 🙂

erika26
6. apr 2012

ja mám peg pérego pliko p3 a má super vaničku, malý má 7 mesiacov a ešte stále ho vozím v hlbokom, výhodu má že sa dá tá v tej vaničke podvihnúť chrbátik a ked nespí tak kuká a zároveň nesedí, je to taký polosed-poloľah. No a treba povedať že synátor je dosť veľký a zatiaľ mu to stačí 🙂

radustek
6. apr 2012

my mame camarelo evo eco a je super som s nim maximalne spokojna je aj lahucky...malinka ma 8 mesiacov a este ju mam vo vanicke a este jej neni ani mala tak ju tam chcem mat co najdlhsie 😉

krtica11
6. apr 2012

mi sme mali tako warior vtedy to bola najväčšia vanička 🙂 boli sme snim velmi spokojny

martina2001
6. apr 2012

Ja mám Cam a malá sa v pohode vmestí aj teraz, no už chcela kukať vonku tak sme kúpili iný a tento používame šporťák ak fúka. Vanička super, polohovanie, v zime v pohode fusak a to už mala niečo cez 7mesiacov. Ak chceš môžem ti poslať foto, po tomto blbom počasí ho budem predávať, je červený celý v komplet výbave.

zuzanalv
6. apr 2012

my sme vozili do 8 mesiacov v kociku Jane Nomad,boli by sme aj dlhsie, ale chcel velmi sediet a divat sa von ...

nibiru
6. apr 2012

peg-perego xxl. 80cm dcerka mala 7m.s fusakom v pohode sa zmestila vo vanicke je polohovacia cast takze si moze polezat vo zvisenej polohe.

salma22
6. apr 2012

my mame q12 colorado tiez som s nim velmi spokojna ale nemyslim si ze by tak dlho vydrzalo vo vanicke babatko ked uz od nejakych pol roka sedia deticky same a su zvedave chcu pozerat na svet ...nasa ked bola malicka tak len v kociku zabuvala no ale ked sa mi vonku zobudila tak sa dvihala sediet a chcela vsetko vidiet..
.to si mozes kupit tu najvacsiu vanicku co existuje ale neverim tomu ze tam bude chciet byt a lezat a vo vanicke je dost nebezpecne aby dieta sedelo sa ti nakloni na stranu a hned moze byt na zemi sice mozes kupit aj popruhy ale naco ved na to sa vyrabaju dvojkombinacie kocikov

lucula73
6. apr 2012

opelastra....80cm mavajú ročné deti...aj staršie....toľlko ho iste voziť vo baničke nebudeš....dnešné vaničky sú také krátke.....až na výnimky...
ale aj concord fusion má dlhú vaničku /Proton/,kamoška má 8 mesačnú dcerku a stále sa zmestí 😉 ,nevieem presne dlžku,ale možem ziastiť v teme...ja mám tiež concord,už športový 🙂

tobiaskos
6. apr 2012

My sme mali Espiro Atlantic A má fakt obrovskú vaničku a veľmi priestrannú 🙂

baklik
6. apr 2012

vo vseobecnosti polske kociky maju najvacsie vanicky na trhu. my mame Dorjan Prestige, ma tiez jednu z najvacsich vaniciek a dobre tak, lebo mame maleho obrika 😀

yashmin
6. apr 2012

bugaboo cameleon moj mrnus ma okolo 11kg a je tam stale...

janelinka
6. apr 2012

my sme mali Dreamline-je tam veľká a priestranná vanička,tiež som hľadala len veľkú vaničku,pretože som vedela,že naša baba bude veľká 😀

kristina22
6. apr 2012

Ja mám Aro pinokio môj malý sa narodil a mal 4,5kg a v pohodke sa tam cítil super aj v zime s fusakom a dekou a teraz má 9 a vojde sa tam stále 😀
mám ho aj v bazáriku

babajaga
6. apr 2012

nas sa vozil v ballerine,super kocik..lacny a dobry,nedam nan dopustit,potom,ked uz bolo treba fusak,tak uz sme nevosli,ale mali sme uz 11 mesiacov...a to stale sme spavali vk ociku...tak sme kupili od steggi sport,ale to bola katastrofa,je sice velky a priestranny,ale tazky ako slak a o ovladani ani nehovorim..maly v nom nechce byt..len som vysla pred dom uz nariekal...tak sme uz kupila cez bazar po dlhom studovani gesslein trend,to je mercedes medzi kocikmi,podla mna nad neho niet....ma tasku,ktora sluzi potom ako fusak,priestranny,lahky,hojdaci...nemam k nemu ziadnu vyhradu,aj sportiak je super..maly ma 14 mesiacov a doteraz v nom spime....