Poradíte kočík s vaničkou aspoň do jedného roka?

anlady
10. máj 2012

Ahojte,prosím Vás mohli by ste mi poradiť názvy typov kočíkov,s ktorými ste vy osobne spokojné? Ale prosím kočíky také,ktoré nie sú pre deťi max do 6 mesiacov. Aby bola vanička aspoň do 1 ročka. Ďakujem

sandrika1986
10. máj 2012

My máme kočík 3-kombinácia, hlboký +športová časť značka Bambi, som spokojná, tiež sú k tomu doplnky, dobre sa s ním manipuluje, pekne vyzerá 🙂

azarijka
10. máj 2012

ja som o vanicke do 1r nepocula 🙂

lucka1987
10. máj 2012

Aspon do 1 rocka ? 😅 a myslíš, že ti bude chcieť tak dlho ležať ? my máme 8 mes a ležař v kočíku nechce za žiadnu cenu.. iba ak ide spinkať, ale to už mame šporťák ,a golfový, ktoré sa daju dať do lahu . skus kuknut tu, ak ches co najvacsiu vanicku https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-na-zimu-s-velkou-vanickou-poznate-nejaky/

rora
10. máj 2012

ja mam 3kombinaciu espiro atlantic (vanicka je ozaj jedna z tych vacsich) a vydrzala mi v nom dcerka do polroka, jednak uz nechcela lezat a po druhe do ziadnej vanicky sa ti rocne dieta uz nezmesti 😀 😅 a od polroka sme v sportovej casti a nie je problem, ked chce spat tak ju dam do lahu, ked sediet tak si opierku dam do sedu 🙂

graceful9
10. máj 2012

ja mám tako 🙂

anjelicek26
10. máj 2012

Do 1 roka sa tam dieta mozno zmesti, ale lezat tam nebude, pozri si teutonie, concord fusion, maxi cosi mura 4 a hartan vip xl, maju velmi velke vanicky. Aj jane 2008 a 2009 model, ale to by si musela pozhanat z druhej ruky.

li_la
10. máj 2012

Hmm, myslíš si, že ročné dieťa napcháš do vaničky?? 😀 Napchať by si možno aj napchala, ale či by ti tam zostalo, neviem... 😀 😀
A teraz bez žartov. Vaničku pre ročné dieťa určite nebudeš potrebovať. Tiež sme pôvodne hľadali čo najväčšiu vaničku, ale realita ukázala niečo iné. Takže z vlastnej skúsenosti ti viem povedať toľko, že vaničku sme využili max. 3. Niektorý vaničku využívajú 5 - 6 mesiacov, no lepší je podľa mňa polohovateľný športový. Nám stačilo vajíčko a športový. Ak budem niekedy kupovať druhý kočík pre druhé dieťa, budem uvažovať, či sa mi vôbec oplatí kupovať vaničku...

sammmy19
10. máj 2012

dosť veľkú vaničku majú kočíky Cam Cortina. My máme teraz a som max. spokojná. Ale do roka asi nehrozí, že by nám bola dobrá 😅

jahody11
10. máj 2012

No nesuhlasila by som s kazdym nazorom ... kazde dieta je ine, my sme vymenili vanicku za sportiak ked mala 5 mesiacov a bola to katastrofa, po tyzdni sme vratili vanicku a bola v nej do 8 mesiacov... potom uz chcela vidiet....
My mame ♥♥♥ QUINNY SPEEDY SX♥♥♥, a som spokojna nie na 100 ale na 200%, je to samozrejme trojkombinacia, vanicka, vajicko sportiak... a vanicka je ok, kedze mam zimne dieta, zmestila sa mi tam aj fusakom 😉
Sportiak je taky priestranny, ze by sa tam zmestili 2 deti 😀 a ovladatelny jednou rukou 😉 je dokonca aj pre vyssich, kedze rucka sa da perfektne nastavit podla vysky ... manzel ma skoro 2m a pri kocikovani ho nikdy neboleli krize 🙂

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frick
10. máj 2012

Ja mám Bambi Bumerang Ten je dosť priestranný je to viac kombinácia.Je tam prenosná vanička so strieškou keď je dieťa malinké potom sa dá vybrať a ostane priestranná vanička.Náš malý má 10 mesiacov a zmestí sa v pohode a ešte mu aj miesto ostane. Pravidelne mi v kočíku spí vonku aj 2 hoďky.Keď sa zobudí operadlo mu vytiahnem ako v športovom kočíku.Keď sa už ani tam nevprace jednoducho odstránim časť pre nôžky a je to športový kočík.Má aj nevýhody.Je to jeden z tých starších tipov je dosť ťažký inak som spokojná.

salma22
10. máj 2012

@an lady vanicka do roka nieje to by to dieta muselo trpiet na podvizivu lebo vanicky su max do11 kg a ani kociky tie obycajne bez otacavych kolies maju tasku na prenos babatka tiez max nosnost ....a tie typy kocikov su max do troch rokov 🙂 a mamicky ich aj tak nevyuziju do tych rokov ...deti uz vedia chodit a aspon moja je radsej na konovi (na pleciach) ako v kociku
dieta v roku vacsinou uz vie chodit,sedi a je nebezpecne ho nechat vo vanicke kde nie su popruhy ...moze ti s kocika vypadnut

olinka2
10. máj 2012

ahoj, ja som mala Neotato Reverso Sport trojkolku, bol výborný aj som ľutovala,že som ho nemohla ešte využiť( už ďalšie bábo neplánujeme)... malý sa nám narodil v auguste a na rok mal 11kg, v hlbokej vaničke bol v pohode až do mája, a fusak v zime žiadny problém,vanička priestranná a čo sa týka športovej časti rovnako výborná ,super polohovateľná priestranná, malý v nej spal pomaly už ako 3 ročný,a v zime vo fusáku ako 2,5 ročný tiež žiadny problém....veľmi odporúčam 🙂 🙂 🙂 okrem toho je skladný a ľahučký...

raona
10. máj 2012

Ja som pri prvej dcére mala kočík starší zn. Kajtex /nižší kočík s prehadzovateľnou rukoväťou, ktorý mal aj prenosnú tašku-dnes ich už nevyrábajú ale viem, že tohto typu sú teraz novšie kočíky, len neviem názov/, a malá sa mi tam do vaničky zmestila ešte keď mala dva roky, nehovorím že som ju tam vozila, ale keď sme mali na dvore trebars opekačku a malá nechcela vo vnútri sama spať, tak spala v tom kočíku a bola tak pri nás...

danu
10. máj 2012

@anlady skus pozriet do tem, na ktore ti dala linky kafoditka