Poradíte dobrý šporťák?

zmuzmu
3. feb 2013

Ahojte mamičky, prosím vás o radu pri výbere športového kočíka, alebo golfáča..hľadám niečo pre väčšie dieťatko ( nemyslím staršie, ale vzrastovo väčšie), vhodné aj na zimu, aby sa v ňom dalo ležať, aby sa dala otáčať rúčka v smere a protismere jazdy, aby sa dal ľahko zložiť do auta a aby nebol veľmi ťažký... :o) a aby nás nezruinoval 😀 asi som náročná, ale ak mi viete poradiť nejaký dobrý šporťák, budem vďačná :o)

danka2105
3. feb 2013

Toto prave riesim aj ja a mam podobne kriteria. Zatial som ho este nekupila, ale vybrala som si Casualplay S4, tak dufam ze budem spokojna....

danadany
3. feb 2013

ja osobne mám NeoNato piuma, ale asi nie je pre väčšie dieťa ☹ inak neviem na čo konkrétne je dobré mať otočnú rúčku a či vôbec taký kočík nájdeš, ale ja keby som mala teraz kupovať kúpim Britax B-AGILE 4 😉

zumasi
3. feb 2013

vacsinou kociky ktore su otocitelne maju menej miesta pre dietatko. aspon pri tych kocikoch ktore som ja pozerala som sa s tym stretla. ja mam jane slalom, a miesta je tam riadne vela. som s nim spokojna.

rora
3. feb 2013

Navington cadet (pozri mi do albumu),celkom priestranny,lahky,otocna sedacka,nafukovacie kolesa...