Poradíte dobrý golfový alebo športový kočík?

littlebaby
11. apr 2012

skuste mi poradit nejaky dobry golfovy kociar tak do 200 €

luciferkax
11. apr 2012

Do 200 eur? fíha :D :D my sme kúpili golfový kočík pred troma rokmi za 25 eur na polských trhoch , áno, dobre čítaš :D 25... má vačiše kolesá, že prejde takmer všade, nevybledol, dá sa sklápať, je k nemu zipsovacia sieťka na hmyz, je lahký a lahko sa skladá :D používaný intenzívne a stále ide :D je to značka baby smile

jasterkasimi
12. apr 2012

Ahoj, ja som si kupila nuna 2012 a stoji okolo 170-180 €, no ale musis mat na neho vkus, aspon si myslim .. 🙂

jaruska6
12. apr 2012

My máme Peg Perégo Pliko P3 je fakt super,chrbátik je polohovateľný až do ľahu, nožičky sa dajú polohovať, strieška sa dá úplne preklopiť, čo je super keď veľmi fučí, alebo prší.
Druhý máme Quinny Zapp,ten nosíme hlavne na cesty je super malinký, skladný, ale nedá sa polohovať, náročnejší terén až tak nezvládne a dosť mu hŕkajú kolieska,veľkým plusom však je, že sa perfektne ovláda aj jednou rukou.Mne sa veľmi páči Nuna, ale malý už nechce byť v kočíkoch, tak tie naše chystám predať. 🙂

beboo
12. apr 2012

Peg Perego Si - vlastnosti rovnake ako opisuje vyssie jaruska6 len je o nieco lahsi.

iinuska
12. apr 2012

red castle

lilliaan
12. apr 2012

Sportovy odporucam Casualplay S4, no ten nestoji 200eur,... golfak NUNA BUGGY 2012.. ten som kupovala pred mesiacom, za 180eur. Je polohovatelny - chrbatik do lahu, no nozicky nie, ovlada sa i jednou rukou a som s nim velmi spokojna. No si rozmysli naco ho potrebujes. Lebo sportiak je predsa len lepsi.., odpruzeny, chodim s nim aj do lesa a pod... golfky tak po meste na prechadzku 😉

danu
13. apr 2012

@littlebaby pozri do tem, na ktore ti dala linky cicimon