Poradíte aký kočiar kúpiť?

hameeda
21. sep 2011

Poradte mi rozhodnut sa, chystame sa zo Syrie na Slovensko, v Syrii sa neda chodit s kociarom a aj ak ano tak len vynimocne, vsade chodime autom, mam dvoch chlapcov 2,5 roka a 1 rok,,na slovensku byvame v malom meste takze vecsinou sa bude chodit s kociarom. Ja uz tri tyzdne sa neviem rozhodnut aky kociar detom kupit. Mam moznost im kupit dvojkociar, taky co su akoby dva sportaky za sebou, je celkom pekny nie je prilis velky a vlastne kazdy sedi samostatne a staci jeden clovek na to aby ich niekam vzal oboch,,alebo kupit dva golface samostatne. Neviem sa rozhodnut pretoze by som chcela obidva ale do auta to vsetko nenaskladam, lebo mame este vela inych veci. Obe moznosti maju svoje plus aj minus. O cenu nejde. Tak mi poradte ako by ste sa rozhodli. Inak planujeme do roka este babatko takze zasa ak by maldsi mal 2,5 bude dalsie mat pol roka, alebo tak nieco.

katy1979
21. sep 2011

precó sa neopytas v teme vybava?

hameeda
autor
21. sep 2011

@katy1979 : aha taka tema existuje no to som nevedela asi som poriadne nekukla da sa to niejako prehodit?

martinex
21. sep 2011

@hameeda ja som mala kocik za sebou, jane powertwin a mozem odporucit..vsade som sa dostala,decka pod dohladom a zmakla som to sama 😉

hameeda
autor
21. sep 2011

@martinex : a ako si to riesila,,alebo budes riesit ked chces ist niekam len s jednym,,lebo to mna napada najviac ze co ak budem potrebovat ist niekam len s jednym budem tahat zo sebou kociar pre dvoch,,alebo ako,,

anjelicek26
21. sep 2011

@hameeda - tiez si myslim, ze jane powertwin nic nepokazis. iCandy je o nieco krajsi, ale aj mensi, zavisi, ake mas velke deti.

hameeda
autor
21. sep 2011

@anjelicek26 : no aj nad tym premyslam chlapci su dost silne postavy,,ako nie su tucny ale taky zavality hlavne ten mladsi,,ci ho tam natrepem,,ja som zatial len tak kukla este som ich neskusala,,take znacky neviem ci tu mame,,ale ten co sme obzerali bolo chiccko,,taky celkom sikovny,,

anjelicek26
21. sep 2011

@hameeda - do jane ich napchas urcite, ja do neho napcham Sasku v pohode a ma este miesta na fusak keby bolo treba 😎

martinex
21. sep 2011

@hameeda mala som este v zalohe jeden sportak,cize aj tato ked bral len jedneho von,zobral sportak klasicky

hameeda
autor
21. sep 2011

@anjelicek26
@martinex nekopu sa vam deti v nich teda nerobia niejake problemi,,u nas chlapci su totiz stale v sebe ked im dovolim sa jeden k druhemu priblizit,,oni su na seba strasne naviazany a stale chcu do seba supat,,a este som sa chcela opytat to sa daju sklopit obe opierky alebo len jedna

parvitas
21. sep 2011

@hameeda ja som sa pre dvojičky rozhodla pre baby jogger city select - je tam vela kombinacii aj pre surodencov, ktori su vekovo odlisni. a v pripade, ze ides von len s jednym dietatom, nemusis brat aj druhu sportovu sedacku, ci vajicko, ci vanicku... proste vyzera ako jednokocik... http://www.babyjogger.com/demo_videos.aspx
a je tu tema venovana tomuto kociku. https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-baby-jogger-city-select-mate-s-nim-skusenosti/

hameeda
autor
21. sep 2011

@parvitas : ja tu cumim na tu stranku ale nevidim kocik pre dvoch

martinex
21. sep 2011

@hameeda predna ma dve polohy,sed a polosed a druha aj do uplneho lahu-ta je pre to mladsie... moj mladsi ma len 7mesiacov,cize nie,nebiju sa 😀

parvitas
21. sep 2011

@hameeda treba to tam preklikat, je tak aj video - tuto je to asi lepsie... 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=OUQbMebYXCA


a tu je aj popis a aj fotky http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

hameeda
autor
21. sep 2011

@martinex : len vydrz za tri mesiace,,moji sa tiez predtym nebili ale odkedy mladsi zacal chodit tak je to hruza kolko su v sebe,,a to nie ze by sa bili ale proste stale musia jeden do druheho supat,,ked sme im dali postielky k sebe tak za dva dni sme to hned dali naspat lebo rano to bola hruza co tam stvarali, tak ma napada ze ci sa tam nebudu okopovat alebo nieco,,nechcem celou cestou len prestan a nerob a neviem co,,a pomaly mi treba balit a kazdeho koho sa spytam tak mi povie inak,,tak ja neviem,,ako budeme na slovensku vlastne traja dospely a 9 rocna dcera na nich takze asi sama niekam chodit nebudem,,ale neviem co ak predsa,,skutocne tazka volba,,lebo starsi pojde do skolky tak asi pravdepodobne ked tam vydrzi tak bude mladsi cele doobedu sam,,tak aj prechadzke budu samostatne,,ale zasa ten dvoj ma aj odkladaci priestor co golfac nema,,a to je fajn

martinex
21. sep 2011

@hameeda okopavat sa nebudu,zo zadu na neho tolko nedociahne nohami... a to jane zase nema taky velky kosik dole,ale da sa...

hameeda
autor
21. sep 2011

@parvitas : ake velke deti si v nom vozila? pisu ze nosnost 20 kg na jedno sedadlo,,to by sme sa zatial zmestili,,,starsi ma 17 kg a mladsi 13 kg nebude tazke ich tlacit,,alebo dokopca by som sa s nimi vyskriabala?

parvitas
21. sep 2011

@hameeda ešte len čakám, kedy sa narodia 🙂 takže budú snáď rovnako veľké... ale napíš do tej diskusie, čo som dala odkaz