Poľské kočíky, ktoré majú vaničku na prevoz v aute

vronni
19. apr 2016

Ahojte, poradi mi niekto ake znacky POLSKYCH kocikov maju uz vanicky v ktorych mozno za pomoci autokitu prevazat babatko v aute?? Povodne sme boli rozhodnuti pre nejaky lacnejsi kocik, aj polsky, ale tuto poziadavku zatial splnaju len vsetky take drahsie znacky - peg perego, jane, atd.. dat za kocik 800 e nam je asi dost vela.. ak by ste mi niektora vedeli poradit, budem vdacna.. 😅

acer11
19. apr 2016

asi lepšia verzia bude kúpiť kvalitný lacnejší z bazáru-za rok ho aj tak nebudeš potrebovať 😉

tulipanikdiddlina
19. apr 2016

@vronni ahoj, peg perego hlboky kocik novy stoji od 450€ vyssie, vo vanickach su uz automaticky autokity. Jane sa da vyhodne kupit z nemeckych a rakuskych stranok 3kombin za 500€ vratane UPS dovozu. Ja mam kociky s autokitom, ale nevyuzila som ich ani raz.

vronni
autor
19. apr 2016

@tulipanikdiddlina a vies mi poradit nejaku rakusku stranku?? my sme boli teraz v sobotu v rakusku kuknut nejake kociky ale no sklamana som bola totalne.. strasne drahe (hladali sme hlavne 3kombi) a skarede, latka taka plantava ako po 10 rokoch pouzivania, a tie tvary no smutok a sklamanie... 😒

vronni
autor
19. apr 2016

@tulipanikdiddlina my budeme urcite cestovat min. 2x po porode nejakych 900 km. takze neviem si predstavit tu malu babulku aby sedela tolko hodin v autosedacke..preto hladam nieco take..

vronni
autor
19. apr 2016

@acer11 ved kukam aj to. ale nejak sa mi nepozdava ze kupim kocik kde dietatko pustalo slinky atd... 😀 😀

acer11
19. apr 2016

@vronni tak si vyber niečo z okolia,popozeraj,väčšina sa dá vyprať a aj tak sa dáva dnu perinka atd.

tulipanikdiddlina
20. apr 2016

@vronni napr: babywelt.de, stranok je vela, musis sa tomu povenovat. Este mas casu do porodu, to urcite aj niake vypredaje budu. My sme tiez stale cestovali, ale ja som ho nemala v autosedacke, lebo ju neznasal, pekne bol vo vanicke hlbokej priputany a vanicka pasom pripnuta, ale nie cez autokita, ale cez iny nastavec, lebo inac by som si nemala kde sadnut k nemu. Cesta trvala 12h a dal to v pohode, to ja som uz nevedela obsediet 🙄

vronni
autor
20. apr 2016

@tulipanikdiddlina a ak sa mozem spytat cez aky nadstavec si to mala pripevnene ty? a na vanicke to bolo prisposobene na to zapnutie?? sorry za blbe otazky ale no netusim... 😎

nikushka1
20. apr 2016

@vronni nechcem rypat ale videla si crash testy takych vaniciek.sama som mala taku a v aute sme ju vyuzili 1x.stacilo pribrzdrnie a malemu plantala hlavicka.neviem si predstavit co sa deje pri celnom naraze co i len 30km/h

tulipanikdiddlina
20. apr 2016

@vronni ja mam Jane Slalom Pro 2009 tam bol taky nadstavec, cez ktory mi to islo. V pohode, uplne normalne otazky 😄

vronni
autor
20. apr 2016

@nikushka1 nerypes a mas aj pravdu, tie vanicky su ovela menej bezpecnejsie ako autosedacky. ALE.. vcera ked sme sa s mm rozpravali o ceste domov, tak mi daval navrhy ako dieta budeme musiet drzat na rukach lebo tolko hodin v autosedacke nebude mozne aby vydrzalo..tak myslim si ze aspon ta vanicka je o nieco bezpecnejsia ako iba take "drzanie dietata na rukach"..

vronni
autor
20. apr 2016

@tulipanikdiddlina aha. ale tie jane asi maju taky stoplik na vanicke kde sa to asi uchyti

tulipanikdiddlina
20. apr 2016

@vronni este ma napadlo, ze jednu trasu pocas tej cesty sme ho dali do autosedacky to bolo na 50min, lebo sme isli cez uzke cesticky a klukate a to som ja musela predychavat, aby mi nebolo zle a predsa len z bezpecnostnych dovodov to bolo lepsie. Inak bol stale vo vanicke a ked sme boli v kolonach, len vtedy som si ho vzala na ruky k sebe aj to len na par minut. Robili sme si caste prestavky, ked zaspal tak sme isli co to dalo.

vronni
autor
20. apr 2016

@tulipanikdiddlina ja som teraz nasla cam dinamico 2016. celkom sa mi paci, ma aj tu vanicku na autokit. ja to pozeram aj na talianskych strankach a tam vyjde tento kocar asi o 100e menej.. len som ho nevidela nazivo. je tu strasne malo obchodov, kde by som si to pozrela.. ach jo..

tulipanikdiddlina
20. apr 2016

@vronni no ved toto, ze clovek to chce vidiet, pochytat a nie vsade to je dostupne.