Podložka do hlbokého kočiara

lubiiik
13. nov 2020

Máte niekto skúsenosť s podložkou do hlbokého kočiara pre novorodeniatko? Komu sa narodilo babatko januar cca februar , žijeme pod tatrami takže je tu kosa skoro stale tak uvažujem nad podložkou použivali ste ju v zime aj vy ?

nika82
13. nov 2020

aj tak par tyzdnov snim von asi nepojdes ak bude tuha zima a male bude oblecene, bude mat overal a fusak

ja_mama
13. nov 2020

Ja som poskladala do kocika naspodok deku, tiez sa mi zdalo ze je velka zima na to aby tam bola len povodna kocikova podlozka - mala spavala vonku aj 3 hodky pri 5-10 stupnoch...samozrejme babo aj v overale a fusaku...speci podlozku som kupovala potom az do sportaku, do vanicky si myslim ze je to zbytocne

majamat
14. nov 2020

my sme mali len ten matrac, co je v kociku. zakryla som ho flanelovou plienkou. cez zimu na tom bol fusak a este sme pouzivali deku a v lete nebolo treba.

katarinavav
14. nov 2020

@lubiiik sú kociky s matracami ,dobrý fusak a overal určite bude stačiť .potom existuju take vlnene podložky z ovčieho rúna ak by si veľmi chcela mat istotu .sú obojstranne potom použiješ do sportiaku jedna zimná strana a druha savy materiál na leto .kukni vlnienka.SK tá šije

kubkovamama
14. nov 2020

@lubiiik deti mám zimné,aj teraz sa narodí ďalšie december.Kvalitny fusak a ovčie runo úplne stačí a bábo oblecies ako bežne.To runo lepšie do fusaku ako pod,pretože každý kočík má na dne vaničky matrac alebo hrubšie dno.A dobrý fusak býva z už funkčných materiálov,ak ho podložis ďalšími vrstvami,jeho funkčnosť práveže nevyuzijes.Alebo skús aj fusak plnený perim

scacchi
16. nov 2020

@lubiiik ja som mala na zimu fusak z ovcej vlny a super 🙂