Petite&Mars Street2 Air

zuzka_ninka
27. júl 2024

Ahojte, máte niekto kúpený tento konkrétny kočík Petite&Mars Street2 Air ?
Ja mám už druhy v priebehu týždňa s stále je s ním nejaký problém 🤔

luciferka93
27. júl 2024

@zuzka_ninka áno mam presne tento kočík a neviem si ho vynachváliť využívali sme od ca 7 mesiacov a využijeme aj teraz pri druhom ☺️

luciferka93
27. júl 2024

@zuzka_ninka a aké máš s nim problémy? My sme mali jediný že sme mali defekt, ale tomu niak človek nezabráni, muž opravil a funguje ďalej

zuzka_ninka
autor
27. júl 2024

Prvykrat bolo úplne skrivene koleso. Nakoľko som kočík používala pár hodín, vrátila som ho a poslali nový. Na ňom zasa funguje brzdenie iba na jednom kolese. Druhé absolútne nezabrzdí, systém je pokazený. Kočík ma takisto necelý deň 🫣

luciferka93
27. júl 2024

@zuzka_ninka Jejda, tak to je naozaj smola toto, no my sme ho kupovali v 2022 a teda ja nemôžem povedať pol slova naň a to sme chodili aj chodník aj taka poľná cesta a zvládol.... Akurát veru teraz dumam že minulý rok nám osmovali zadné kolieska tak muz menil na nich ložiská lebo sa rozsypali a vravel ze pôvodne boli celkom šitne tam dane tak kupoval akési lepšie. Ale tak to bolo po roku a pol používania a nie takto skoro.... To by ma veru naštvalo...

luciferka93
27. júl 2024

@zuzka_ninka ešte ma napadlo ze ci si nekupovala kočík na eshope alebo na predajni? 🤔 My sme kupovali na predajni ale z eshopu by som sa bála práve kvôli takýmto veciam... Bohvie kde to majú v akých skladoch aj kuriéri ako s balíkmi narába ju atď...

zuzka_ninka
autor
27. júl 2024

Bol to eshop kamennej predajne, robia si dokonca sami rozvoz. Toto sú chyby, ktoré sa nestanú ani prepravou, ani skladovaním.
Chcela som tu zistiť, či je nová Street2 2024 nejaká kazova, alebo či som proste len ja vychytala zrovna vadne kusy

luciferka93
27. júl 2024

@zuzka_ninka no ja som kupovala v 2022 takže neviem ti v tomto niak poradiť asi, asi ozaj si vychytal len vadný kus, len 2x po sebe je už veľká náhoda