Petite&Mars - recenzie

didip

Ahojte, máte niektorá kočík Petite & Mars, boli ste spokojné? Ďakujem

bajka16
25. feb 2023

Ja mám easy a som spokojná dvojročnemu stačí. Ľahko zložím hodím do kufra a ideme

gumkac19
25. feb 2023

@didip ja mám travel, super do auta, boli sme s ním aj na dovolenkách

didip
25. feb 2023

https://www.mall.sk/kociky-kombinovane/petite-m... Ja pokukujem po tomto, mám Swifta takže potrebujem niečo čo sa dobre zloží

janka_266
25. feb 2023

@didip mám royal, najskôr som si dlhšie zvykala, ale v vpodstate na ten rok a pól bol v pohode 😃

domka222
25. feb 2023

@didip street a zo začiatku som ho neznášala. Ale dávam mu zabrať😃 čakám kedy už neude vôbec potrebný

kkovacovak
25. feb 2023

@didip ja som sa rozhodovala medzi petit a easywalker. V obchode mi rovno povedali že mám kúpiť easywalker lebo petit je oproti tomu strašne nekvalitný. Takže som od neho radšej upustila.

lucijalucy
25. feb 2023

Mali sme street s nafukovacími kolesami a super 👍🏼

lienka9
25. feb 2023

@didip ja mam easy aj royal.obe velka spokojnost..podla toho na co ho primarne budes pouzivat.ci priestrannejsi,pohodlnehsi royal,ale aj vacsi o cosi..alebo na cesty a obcasne prespanie.easy za mna top co sa tyka ulozneho priestoru a na cesty..odnesie aj nemozne,naklad aj 40kilo sme uz mali :D .ak chces viac info kludne sprava 🙂

domka186
26. feb 2023

mala som royal , bol super kupila som novy a mala sa nechce kocikovat cize ak by niekto chcel kuk do bazara nebol nikdy vonku 🤣 je v zaruke

dzejsik
26. feb 2023

@didip Royal je na tu cenu velmi fajn, viac menej ma na nom zlosti len kozenka na rukovati, ktora sa pretaca, ale ide to pracne vratit nazad a mozno to na novsich modeloch uz robia lepsie, parada na Royali je extra odolna konstrukcia, vobec nevidiet skrabance

dzejsik
26. feb 2023

@kkovacovak mame Royal od Petite Mars a Easywalker Jackey a je pravda, ze uroven spracovania a materialov je u EW urcite vyssia, iba material kolies mam radsej na Royali