Petite&Mars Fly Sahara Beige

veronikakkk7
18. máj 2024

Ahojte, máte niektorá kocik Petite&Mars Fly Sahara Beige ? Zvažujem kúpu teraz na leto, mala ma 5 mesiacov a vo vanicke nechce byt vôbec tak že by bola v ľahu max trošku vyvýšene. Samozrejme ho nechcem využívať na ťažké terény len na také bežne prechádzky ďakujem 🙂

e1i
19. máj 2024

@veronikakkk7 mala som petit mars street,mozno s nafukovacimi kolesami ok ale tie penove to bolo tvrde. A len v uplnom lahu by som ju vozila.. alebo skus v hlbokom na brusku.

veronikakkk7
autor
19. máj 2024

@e1i ďakujem za radu ale už som rozhodnutá pre športový kocik…vyskúšala som všetko, na brušku vydrží len pokiaľ vidí všetko naokolo inak nehrozí. Áno veď píšem že v úplnom ľahu bude, len pozerám po niečom lacnejšom a šikovnom nakoľko mame športový kocik ku 3 kombinácii ale ten jej je ešte veľký a nejde do ľahu takže tento vyslovene len dovtedy kým nepodrastie do toho 😇 ďakujem 🙂

ziarifka
19. máj 2024

@veronikakkk7 mám staršiu verziu Petite&Mars Fly 2016 ale zvažovala by som niečo pohodlnejšie. Toto je fakt taká núdzovka na cestovanie, ale nie na celé leto každý deň. Radšej kúpiť pohodlný veľký športiak, ktorý ide do ľahu. Ja som si ho kúpila na cestovanie SADkou, lebo ho dokážem sama vyložiť hore schodmi. Čiže keď občas potrebujem skočiť do mesta. Alebo keď máme nabalený plný kufor, tento kočiar tam vždy vojde. Na cestovanie ako doplnok je vážne perfektný.

veronikakkk7
autor
19. máj 2024

@ziarifka zobrala by som aj vložku doňho, ako píšem vyššie mame dobrý sportiak doma len ešte doňho nemôže ísť, takze hľadám niečo len na tie 2/3 mesiace a presne sa mi páči aj preto lebo s mužom veľa cestujeme plánujeme letieť atď 😏🤷🏼‍♀️😁