Peg Pérego športová nadstavba

konkolysilvia
26. dec 2018

Dobry vecer mamicky. Chcela by som sa opytat od tych, ktore ste pouzivali sportove kociky od Peg Perego. Aka velka je sportova nadstavba? Mam stvormesacneho valibuka a uz sa mi nezmesti do vanicky ☹ neviem, ci sa nam oplati kupit sportovu cast tejto znacky. Dakujem za odpovede resp. nazory.

marlenka222
26. dec 2018

@konkolysilvia ahoj nerátaj, že dieťaťu dá športová časť také pohodlie ako vanička. 4 mesačné dieťa je (aj keď valibuk) ešte skoro dávať do športového. Vo vanička je inak chránené ako v športovej časti. Mala som peg Perego pliko, peg Perego skate a peg Perego book S. Syn v 5 mesiacoch mal 80cm a nevošiel sa nikde, podotýkam, keď spinkal, mohol aj v kočíku, nehýbal sa, keď sa zobudil, ostal ležať . Cez to všetko som volila ešte vaňu. Najväčšiu z peg Perego aká bola. Dieťa v športovom kočíku musí byť veľmi dobre čo sa týka polohovania a "sedenia" inak sa šmýka a v Tom prípade kočík nespĺňa úlohu . Niektoré vôbec nedostaneš do pozície ľahu a úplného ľahu. V niektorých dieťa sedí a v niektorých nie je rovina. V 4 mesiacoch je za mňa pri oboch mojich deťoch priskoro na prechod do sportoveho. Skôr by som hľadala možno navetta xl alebo navetta xxl. Alebo iný hlboký kočík -nove retro kočíky maju veľmi veľké vaničky

konkolysilvia
autor
26. dec 2018

@marlenka222 nechcem ho dat do sportovej casti, 😉kamoska mi pozicala kocik s vacsou vanickou. Mame Navettu XL, takze som trosku aj sklamana, ze sme nevedeli vyuzit. Do buducna rozmyslam. Zatial mi spava na bruche, takze by som potrebovala taky kocik, ktory sa dat do uplneho lahu.

larisalarisa
27. dec 2018

Mám sportak p.p. book cross.....malý má skoro tri ...je vysoký cca 98 CM 16 kg ....síce v ňom už mesiace nie je ale zmestí sa. ...aj by sa vyspal v ňom
Ja som maximálne spokojná