Peg Pérego GT3 - vibrujúce koleso

belllinka
10. sep 2014

Ahojte, na mojej GT3 mi od začiatku vibruje predné koleso, keď idem rýchlejšie, bežať sa vôbec nedá alebo keď je kočík prázdny. Po roku používania som ho až teraz dala reklamovať, keďže skôr sa nedalo lebo som nemala náhradný kočík. A taká som nahnevaná, zo servisu napísali, že vraj je to spôsobené silným nárazom, že je konštrukcia zdeformovaná, nezie známky škrabancov a blabla a že mi reklamáciu neuznajú a že si mám kúpiť novú konštrukciu!!! Pritom naňho dávam pozor, žiaden náraz sa nestal.
Máte niekto skúsenosť, ako sa dá to koleso opraviť alebo čo pomôže aby nevibrovalo?
ďakujem

katz
27. sep 2014

My sme kocik dostali pouzity a tiez mi vibruje uz pri trochu rychlejsej chodzi, beh s nim je utrpenie, cely kocik sa hadze, Ked koliesko prepnem do polohy aby sa neotacalo, tak nevibruje. Tiez potrebujem poradit co s tym, ci sa to da opravit.

mimisk
27. sep 2014

@belllinka pri vsetkych typoch kocikov s otocnymi kolieskami kolieska vibruju ak sa pozriete na na video z bebetta tam je to dobre ukazane ze to sposobuju nerovnosti chodnikov

belllinka
autor
27. sep 2014

@mimisk Nemozu to sposobovat nerovnosti chodnikov lebo to vibruje aj na uplne rovnej podlahe, napr. v obchode, cely kocik sa hadze a nieje mozne s nim pobehnut, iba ak zdvihnem predne koleso. A je to dost otrava, hlavne ak ten kocar nestal 5 korun... 😠

mimisk
27. sep 2014

@belllinka pozrite na to video, ja som tomu tiez neverila a ked som videla to video zmenila som nazor

belllinka
autor
27. sep 2014

@mimisk Neviem ktore video mate na mysli. Mozete sem dat link, prosim? Ale hovorim, ze som s tym kocikom pobehla na uplne vylestenej, rovnej ploche v predajni, kde absolutne ziadne nerovnosti neboli. Keby som mala v tom kociku dieta, tak vyletí von.

lenkastr
3. júl 2015

@belllinka prosim ta ako si vyriesila ten probłem s tym kolieskom? 🙂

belllinka
autor
3. júl 2015

@lenkastr nic som nevyriesila. Budem ten kocar muset asi predat za dost nizku cenu :(((

lenkastr
3. júl 2015

@belllinka a neskusala si zaaretovat koleso a tak chodit? a pritom ten kocik nebol najlacnejsi :(

belllinka
autor
3. júl 2015

@lenkastr Hej, ked zaaretujem tak je to v pohode. Aj ked nezaaretujem a sedi tam mala tak je ok. Vibruje strasne iba ked bezim alebo ked idem s prazdnym kocikom. Pri predaji to bude asi dost vadit :( aj ty mas nejaky problem s tym kocikom?

lenkastr
3. júl 2015

@belllinka tiez to koleso nestastne :(

belllinka
autor
3. júl 2015

@lenkastr a bola si to dat reklamovat?

lenkastr
3. júl 2015

@belllinka nebola,lebo nemam nahradny kocik a co som citala,tak aj ine znacky kocikov maju podobny problem...ci śa to da nejak vyriesit vobec

belllinka
autor
3. júl 2015

@lenkastr a kde si ho kupovala?

lenkastr
4. júl 2015

@belllinka to neviem,dostali sme ho ako darcek...chcem kupit novy,ale bojim sa,ze aj ten bude mat vibrujuce kolesa,ci radsej neotocne kolesa kupit

asasandra
20. nov 2023

Nám sa to dialo tiež hneď po kúpení, ale stačilo koleso vybrať a nastoknut späť a to máme kočiar z druhej ruky. Zatiaľ sa nám to už týždeň nestalo, prešli sme naozaj rôzne terény a rôznymi rýchlosťami. Manžel má v zásobe ešte videá z youtube, keby sa to zopakovalo, skúsi to opraviť podľa videonávodov 🙂