Peg Pérego Gt3 verzus Teutonia Be you. Ktorý je lepší?

katka.l
4. máj 2014

Mamicky, mali ste niektora obidva kociky? peg perego gt3 a teutoniu be you? Momentalne mam gt3 a som spokojna, ale chcem zmenu a pozdava sa mi be you. Mam do toho ist? Aby som to nelutovala... Neviem sa rozhodnut 😒

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicolle21
4. máj 2014

mali sme teutoniu aj ked iny model, ale su to najskvelejsie kociky, urcite neolutujes 😉

katka.l
autor
11. máj 2014

Dakujem za rady, uz vyberam farbu 😉

grossmann
11. máj 2014

teutoniu urcite neolutujes...mame ju, sice iny model, ale kvalitny kocik, moznost otocit sedaciu cast (u mojho modelu aj rucku), c bolo pre mna jednym z hlavnych kriterii...

bjanka00
17. jún 2014

@grossmann mozem sa opytat na beyou? mala si vanicku alebo prenosnu tasku? dakujem

grossmann
17. jún 2014

@bjanka00 ja som mala model mistral s a mala som s vanickou - mala bola vo vanicke do 5 mes., bola potom uz dlha a bola zima, takze s fusakom nevosla...co sa tyka casu pouzitelnosti, oplati sa viac asi taska, osobne som ale chcea vanicku, aby som mohla dat vanicku na balkon a taak...

adam2506
18. jún 2014

my máme cosmo.Malý má 6 mesiacov a ešte je vo vaničke.Vanička je comfort plus.Síce už moc ležať nechce ,zdvíha sa.Keď viem,že spať nebude,dám ho do tária,dá sa dať v smere ale i v protismere jazdy.Pokiaľ sám nesedí nechcem ho dávať do športového.Celkovo som s kočíkom veľmi spokojná 🙂

tilly
18. jún 2014

@katka.l ako velke mas dieta? lebo vacsie dieta sa ti do teutonky nezmesti...

katka.l
autor
18. jún 2014

Mala mala práve rok, gt-čko som kupovala ešte pre staršiu.
@tilly

tilly
18. jún 2014

@katka.l to uz by som asi teutonku nekupovala... neviem, ci by ti zimu vydrzala... teda myslim, ci by si do nej natrepala 1,5 rocne dieta s fusakom...

katka.l
autor
18. jún 2014

@tilly coo? To uz 1,5rocne dieta s fusakom sa tam ledva zmesti???? Teda ak sa zmesti.. Tak to este ze som nenasla teutonku aku chcem 🙂 to by som bola sklamana...

tilly
19. jún 2014

@katka.l ano, ciapkou ti uz sucha o striesku, tak 1,5 - 2rocne dieta v zime... 🙄
vacsie su gessleiny, alebo to tvoje perego, ak ti nevadi trojkolka, tak uplne najlepsia je baby jogger city elite 😉

babymarket_sk
19. jún 2014

@katka.l
Najlepšie je osobne oba kočíky vidieť a aj premerať.
Veľa mamičiek má skúsenosti so staršími verziami, čiže informácie nemusia byť presné. Teutonia inovovala nielen podvozky, ale aj športové sedačky...
Poznám mamičku, ktorá má problém vmestiť dvojročné dieťa do GT3, ale to je extrém...
Skúste sa pozrieť aj na Hartany, kvalitou sú porovnateľné s Teutoniou a majú veľmi pekné farebné prevedenia.

kajark
21. sep 2014

ahojte, o mesiac budem predavat vaničku Teutonia Comfort plus, ak mate zaujem, inzerat mam v bazari

stascha
7. feb 2015

Ja prave vyberam pre nasho drobca Gt 3,mame yeutoniu, ale vo vanicke sa mi vozil do decembra a to sa narodilkoncom sseptembra. Teraz ho mam v prenosnej fusakotaske a v sportaku, este ze mam susedu co mala teutoniu. Ma len 4 mesiace a to zima este nekoci. Ked si mam predstavit ze poriadne velky sportak budem potrebovat este aj buducu zimu tak sa uz obzeram teraz. Teutoniu som chcela lebo su fakt dobre ale nie pre vacsie deti, alebo narodene na jesen a do zimh.

svetlanat
3. mar 2016

Dobry den,
Chcela by som vas poziadat o radu ohladom kociara Teutonia. Adapter na vajicko ktory sa pouziva na model MISTRAL funguje aj na ine typy tychto znaciek? Konkretne na model BE YOU. Dakujem.a