Peg Pérego Book Plus S Completo Modular 2015

nikolabulkova
26. dec 2014

Ahojte dievcata mate niektora skusenost s tymto kocikom Book Plus S Completo & Modular 2015?

simka2014
27. dec 2014

Ahoj. Tiez sme mali vybraty kocik peg perego book plus. Nastastie pre nas kupila ho susedka im sa narodil drobec skor ako nam. Stacila mi s nim len jedna prechadzka aby som sa rozhodla nekupit ho. Je sice lahky, lahko sa aj sklada a rozmerom vhodny aj do mensieho auta ale je to jedna katastrofa. Je neopruzeny, kolieska tvrde a pri nasich chodnikoch drobec priam poskakoval v kociku. Konstrukcia nieje vobec pevna a chodi hore dole. Po mesacnom pouzivani kolieska boli opotrebene ako po troch detoch. Moj nazor vyhodene peniaze a maximalna nespokojnost. My sme si nakoniec kupili Cam dinamico. Ma uz v zadu nafukovacie kolieska a je opruzeny no predne kolieska vyzeraju rovnako opotrebovane ako pri peg perego. Boli sme vsak nuteni kvoli autu zvolit mensi typ kocika a s nafukovacimi kolieskami nam tento najviac vyhovoval. Teraz keby som kupovala kupim urcite kocik so vsetkymi nafukovacimi kolieskami. Dieta bude mat lepsie pohodlie. Sestra rodila dva mesiace pomne a kupila si ABC Design. Vsetky styri nafukovacie kolieska, pevna konstrukcia maximalne pohodlie pre dieta avsak je tazsi a kocik zaberie cely kufor. Kazdy kocik ma svoje plus aj minus. Pol roka sme sa venovali s manzelom vyberom kocika, chodili hore dole pozerali a skusali, no kocik bez nafukovacich koliesok urcite by sme nekupili.

lindusaa
29. dec 2014

No pozor, ale je rozdiel medzi book plus a book plus S, pretože book plus S ma tzv. soft kolieska, ktore maju vlastnosti ako nafukovacie, s tym rozdielom, ze sa nemusia nafukovat a nehrozi ani defekt a samozrejme maju aj lepsie odpruzenie. Susedka podla všetkého kupila len book plus. Tu na koniku je aj diskusia k tomuto modelu, treba kuk.

nikolabulkova
autor
31. dec 2014

Dakujem dievcata😊

julieta6
15. máj 2015

Ozivujem tuto diskusiu. Kto mate Peg perego s podvozkom book plus s, ste s nim spokojne? zvlada aj trochu horsi mestsky teren- rozbite/ hrbolate chodniky, obrubniky, atd? Videli sme ho na zivo , ale odpruzenie v podstate ziadne, zdalo sa nam ze je rovnako tvrdy ako book plus, aj ked kolesa vyzeraju lepsie.
Dakujem.

jajka33
23. máj 2015

aj ja by som sa potešila, keby niekto ešte prispeje so svojimi skúsenosťami 🙂 rozhodujem sa medzi tymto PP book plus S a Mutsy Evo ...

violaceus
9. júl 2015

@jajka33 ahooj, mne sa tiež pozdávajú tieto dva kočíky 🙂 ktorý si si nakoniec vybrala?

helmanka
9. júl 2015

Ja osobne vlastním ppbook plus S 2014, pre mňa dobrá voľba aj keď tento model mal problemy s prednými kolieskami niečo s poistkou,ale to však reklamácia vyriešila, kolieska sú ako nové stále, je ľahučky treba si na to zvyknúť, ale to som prave chcela, mám dosť tých pevných ťažkých, bývame v meste a to chodníky nie sú zďaleka rovné chodíme aj po štrku.....odpruženie nie je samozrejme žiadne vzhľadom k váhe, on ide v podstate sám.

jajka33
10. júl 2015

@violaceus PP s tým podvozkom S 🙂 myslím, že nakoniec som sa dobre rozhodla... 🙂

katulinka222
10. júl 2015

Prosím Vás mam PP book plus S denim ta autosedačka- vajíčko sa dá dať len do jednej polohy? Mala mi v nej ako keby sedela. V iných vajíčkami co pozerám detičky aj lezkaju. A aký máte na tento kocik slnečník? Ja mam univerzál Chipolino a som z neho na nervy. Padá mi z tej konštrukcie,lebo ju celu neobopne. A este ta vložka vo vajíčku na chrbatiku co sa dá posúvať dá sa dať aj uplne dole z vajíčka? Dakujem moc

jajka33
10. júl 2015

@katulinka222 ja budem riešiť tento slnečník: http://www.prenasedeti.sk/obchod/bo-jungle-slne... , ale nemám skúsenosť ešte..
čo sa týka vajíčka, tak je podla mna rovnake, ci mate denim alebo inu farbu, ja mam tiež denim a ked som sa pýtala na polohu, vraj je to poloha pre babatko podobna tej, ako bolo uložené v brušku a preto mu to nevadí. Ale tiež som chcela radšej take, ktore sa bude dat polohovať, ale to sa daju až tie vacsie autosedačky. Vložka by sa mala dať uplne dole, lebo vajíčko "rastie" s babom.. 🙂

violaceus
15. júl 2015

@katulinka222 jajka33 dievčatá, a na to aby som mohla použiť vaničku namiesto autosedačky potrebujem dokupiť ten autokit?

stascha
15. júl 2015

Tiez mame tento kocik a som maximalne spokojna,super sa sklada je lahucky dobre sa s nim manipuluje a to lutujem ze sme ho nemali aj s vanickou. Vymenila som Teutoniu za PPco vela ludom nezdalo, ale pre nasho Tomina bola vanicka Teutonie uz v decembrimala, musela som to riesitpredlzovacim dielom a vloznou taskou.
Jamosobne som velmi rada ze som nakoniec kupilaPP book plus S a podotykam ze byvame v obci nie v meste takze musi zvladat roznu teren.

katulinka222
16. júl 2015

@violaceus
Neviem co myslíš, ale veď vo vanicke sa dieťa nesmie prevazat, len v autosedačke. Aj ked by mi to niekedy vyhovovalo viac. Ak mam správne informácie

1975renca
16. júl 2015

@violaceus ano,potrebuješ autokit, i ked nie som si istá či prevoz vo vaničke na SK akceptujú napriek tomu že je dieta pripevnené popruhmi takisto ako v autosedačke

vroni
16. júl 2015

@1975renca, isteze akceptuju, autokit treba.
Book som mala, nikdy viac! Nepotrebujem nafukovacie kolieska a neodpruzeny kocik mi tiez nevadil. Ale tie velke zadne kolieska su otrasne, v kazdych dverach som ostavala visiet, podvozok aj zlozeny bol velky ako krava, "knizne" skladanie sa zasekavalo a kocik zararohoval cely kufor (velky kufor) auta, S ma fakt len maksie kolieska, tym sa jeho "vylepsenia" koncia.

zuzkagu
17. júl 2015

@vroni no mňa práveže prekvapil ako málo miesta zabera v kufri 🙂 ja mam seat aletea xl a poviem ti že ešte tam mam miesta okolo kočíka, podvozok je ľahký, ale samozrejme každému sa páči niečo iné 🙂

vroni
17. júl 2015

@zuzkagu, ja sa priznam, ze som rozmaznana 😀 Mala som pred tym Pliko, ten mal dazdnikove skladanie a oproti Booku zabral v kufri cca stvrtinu. O podstatne nizsej vahe ani nehovoriac. Ale jasne, ze mi do 600 l kufra vojde aj cosi viac nez len podvozok z Booku, ale tym, ze lezi (lezal) na velkej ploche mi vadil. Vratila som sa k Pliku (uz len golfacu, maly mal vyse roka) a spokojnost prevelika 😀 Book je dizajnovo bomba, nadherny kocik, ale za mna napriek tomu nie.

zuzkagu
17. júl 2015

@vroni Pliko je moja láska a miláčik 🙂

1975renca
17. júl 2015

kupila som PP book plus S do mesta a na cesty,do ťažšieho terénu a na šport GT3...tak uvidíme...predtým som mala Atlantico a bola som nadmieru spokojná a tiež nebol odpružený a nemal ani pogumované kolieska...myslím že sto ľudí sto chutí...treba zvážiť v akom teréne sa budete s kočíkom pohybovať...pozerala som vela iných ale zostala som zase len pri PP...jednak designovo, komfortne pre dieťa, skladatelne, váhovo a aj skladne zatial u mňa víťazí...možno o tri mesiace napíšem niečo negatívne... 😝

monulka1982
24. júl 2015

Dievcata, mate este niektora skusenosti s tymto podvozkom book plus S? Velmi nad nim uvazujem ;)

violaceus
3. aug 2015

No, takže náš book plus s avana je doma 🙂 je pekný, krajší ako na obrázkoch a fotkách 🙂

monulka1982
3. aug 2015

@violaceus ja som ho tiez videla nazivo a je krasny fakt, nazivo uplne ina farba ako na obrazku 🙂 a mate s tym novym podvozkom? sportova cast ma tiez sietku ako vanicka?

violaceus
3. aug 2015

@monulka1982 áno máme ho s tým novým podvozkom a športovú časť sme nekupovali 🙂 tak už len počkať na majiteľku 🙂

monulka1982
3. aug 2015

@violaceus nechceli ste 3-kombinaciu?

violaceus
3. aug 2015

Nie, pretože športový si predstavujem trošku inak, tento perego je dosť malý a tiež by mal byť terénnejší... a tiež ušetrím miesto 🙂 na jar predám hlboký a kupim športový

monulka1982
3. aug 2015

@violaceus aky sportovy by si potom radsej doporucila?

violaceus
6. aug 2015

@monulka1982 🙂 pfuu, odporučať sa neodvážim, sama nemám nič skušané. No zatiaľ zvažujem Jané, x-lander, mutsy, casualplay

monulka1982
22. aug 2015

@violaceus myslis, ze sa nebude velmi spinit ta Avana? Je dost bleda ci? 🙂

1975renca
22. aug 2015

Ved je to pratelne,aspon nevybledne od slnka

violaceus
22. aug 2015

@monulka1982 Tie bledé časti sú koženkové, čiže v prípade potreby pretrieš mydlovou handričkou. A vnútro sa dá vybrať.