Outdoorový kočík s preklápacou rúčkou do terénu

darja12
6. apr 2016

Ahojte potrebovali by sme radu skusených... Aký kočík odporúčate do terénu s otočnou rúčkou? Máme náš prvý bumbleride Indie 2012 trojkolesový s nafukovacími kolesami.. Výhody sú, že je ľahučký, ľahko sa s ním manipuluje.. Ale po pol ročnom používaní a hlavne teraz, keď už používame športovú časť, mi dosť vadí, že nemá preklápaciu rúčku.. Zatiaľ sme s ním nachodili vyše 1000 km za 6 mesiacov (to len kvoli predstave, že fakt veľa chodíme.. Kilometre sú síce väčšinu nachodené po asfalte asi tak 75%, ale dosť chodíme aj do terénu- lesné cesty, čiže potrebujeme vyslovene outdoorový kočík).. Mesiac používame športovú časť, kde je dieťa otočené v smere jazdy, no ked fúka vietor, alebo svieti slnko (áno máme aj slnečnú clonu ivemababy), tak vyslovene by nám bodlo, keby sme mohli dieťa otočiť oproti nám.. keď použijem clonu nevidí nič poriadne a skôr sa začne nudiť. Chodievame na dlhšie prechádzky 2-4 hod, tak dieťaťu by tiež prišlo podľa mňa vhod, keby sa mohlo za jazdy pozerať aj na nás občas, keď sa začne nudiť.. Viete teda niečo poradiť? Ďakujem

shia
6. apr 2016

my mame Baby Jogger elite, terennejsi je mozno aj baby jogger summit, ale preklapacie rucky neviem ci niektory ma...inak spokojnost, lebo je az do 35 kg nosnosti ako jedeiny,ale jeden z mala, a velky priestranny, myslim sportovu cast....