Oplatí sa kúpiť Zopa Move kočík 3-kombináciu?

surama
20. máj 2021

Ahojte, mam vyhliadnuty kocik Zopa Move (3-kom.). Paci sa mi, ze je taky sikovny mensi, skladny. Avsak termin mam na zaciatku septembra a citala som recenzie, ze ta sportova cast je taka mensia a ze deti, ked mali rok, tak uz im bol akoby maly...ze uz ten vrch kocika mali natesno, takze potom bolo aj tak potrebne kupit iny sportovy kocik. Mate s tym niekto skusenosti? Resp. od cca akeho veku a ako dlho ste pouzivali sportovu cast? Vdaka za nazory 🙂

ariannazara
20. máj 2021

Za mňa je príliš nízky a kamoška ho reklamovala po pol roku lebo sa celý rozhrkotal🤦‍♀️

surama
autor
20. máj 2021

@ariannazara Fuha, tak to nepotesi. Ale kazdopadne vdaka za info.

tara1994
21. máj 2021

@surama ahoj ja som ho bola kuk v predajni pre babo co cakame v oktobri a nepacil sa mi, taky hrackarsky mi prisiel. A to som predtym bola pre bo rozhidnuta ked som ho na internete pozerala. Nato mi predavacka povedala ze Zopa move je kvazi kopia moon resea s, ten som si tiez vyskusala na predajni a teda o mnoho lepsi pocit som z neho mala teda som ho aj kupila. Doma som do sportaku posadila syna 14 mesacneho a teda bol mu este dobry, viem si predstavit tak este do roka a pol zhruba ho v nom ale syn je zas dlhy. Ale stale tam mal priestor nad hlavou este aj na nozicky. Moon je nemecka znacka tam nemaju problem s reklamaciami, ale o zope mi povedala, ze su to kazivejsie kociky a aj vyreklamovanie je problematickejsie. Mam druhy sportak pre neho Valco snap 4 trend ten pouzivame od jeho 6 mesiacov ale v nom je este taky utopeny aj teraz.

ariannazara
21. máj 2021

@tara1994 mam moon nuova no mala som 👌 top kočík.

surama
autor
21. máj 2021

@tara1994 Ta Zopa ma prekvapila, ale dik za skusenost. Ja som ho bola tiez pozriet na dvoch predajniach a nepovedali nam, ze su tak kazive. Pozriem ten Moon, co si spominala. Pozerali sme uz tiez Moon Style, ale vyratali nam ho na predajni na takmer 1000e (3k) a ja tolko do kocika nechcem vrazat. Inak podla toho, co si pisala, tak aj pri tom Moon Resea je ta sportova cast taka mensia, ze iba do cca roka a pol by si ju vyuzila? Celkovo premyslam ci sa mi oplati kupit mensi kocik v trojkombinacii, ked potom je potrebne aj tak kupit vacsi sportovy.

ariannazara
21. máj 2021

@surama pozri bazár. Nájdeš krásne kočíky za super ceny keď nechceš investovať. Ja som svoj používala iba vaničku páru mesiacov športový veľmi krátko. A potom som si kúpila elodie details a ten mam doteraz. Podľa mňa veľa mamiciek kočík používa šetrné a keď nechceš investovať aj tam vedie cesta 🙂

zuvelyn
21. máj 2021

Nie, je na prd. Ha ho mám, síce len športiak, skladný je, ale je to kočík pre bábiky. Syn ma rok a nezmestí sa tam na dĺžku. Po snehu ani malom heorede, porizbitom chodníku je to utrpenie tiež. Veľmi ľutujem kúpu.

surama
autor
21. máj 2021

@ariannazara Hmm, to, ze nechcem dat za kocik 1000 eur (ako nam ponukli v Babetkove), neznamena, ze nechcem investovat a som odkazana na bazar. My mame maly vytah, takze preto pozeram mensie kociky + aby sa zmestil aj do auta. A v Babetkove nam z tychto mensich ponukli na vyber iba Moon Style, za takmer 1000e (vobec na tu cenu nevyzeral, latka obycajna, posobil lacno, ako 200 eurovy) a Zopa Move za 650e, ktory vyzeral super, ale teda baby pisu, ze sa im neosvedcil.

surama
autor
21. máj 2021

@zuvelyn Vdaka za info. Presne takuto skusenost som hladala, ci je teda naozaj maly. Nas v obchode presviedcali, ze ved ja nie som vysoka, ani manzel. Ja sice mam 165, ale dost nosim aj podpatky a manzel 180, ale nemyslim si, ze sme nejaki krpci :D

zuvelyn
21. máj 2021

@surama akoze maly pre dieťa 😁 ja mam 170 a v pohode, rucka je nastaviteľná, ale syn ma necelých 80cm a keď sedí s tou nohovou opierkou hore, aby mi nevyseli nohy tak mu trcia von od členkov. Akoze na cestovanie do auta je super spratný, aj po na chvíľu do obchodu,alebo dačo vybaviť, ale na dlhšie a pravidelné prechádzky je fakt na nič 😑 vanička neviem ako je na tom.

zuvelyn
21. máj 2021

@surama a este teda 650 je dosť prehnaná cena v babetkove (asi ako všetko tam). Ja som objednávala ten sportiak za 230 a vanička zvlášť sa da dokúpiť za stovku cca.

surama
autor
21. máj 2021

@zuvelyn Ja sa praveze na tie dlhe prechadzky chystam :D No a v Babetkove sme boli priamo na predajni a tam, teda, riesili aj nasu vysku :D A o tom, ze babatko tam dlho nepobudne sa nezmienili...ale tak uz viem preco :D

tara1994
21. máj 2021

@surama vanicka je podobna zope, sportiak sa mi u zopy zdal nizsi a mensi, neviem naisto. Ale to tieto spratne 2k-3k su vsetky taky co som si robila prieskum. Potom uz tak ci tak vymenis za jeden kvalitny sportiak alebo golfovy kocik. A style a resea vraj je vraj to iste, akurat resea je o nieco viac odpruzena, style je dost tvrdy. Ja som kupila reseu z bazosu za 300e a stav ako novy, majitelka ho pouzivala dokopy 5 mesiacov a este v zaruke. Skus kuknut bazari, sice to trva kym najdes v dobrej kvalite a za dobry peniaz ale oplati sa 🙂

dzejsik
3. jún 2021

@surama na stranke babetkovo je moon style za 600 dvojkombi a resea za 500 ... za co ti naratali 1000cku?

dzejsik
3. jún 2021

@tara1994 ahoj, s Reseou si teda spokojná? zvažujem pre druhé, hlavne ma zaujíma či nehrkocú kolesá alebo konštrukcia

lusyc
3. jún 2021

Skúsila by som pozrieť kiido.sk

tara1994
3. jún 2021

@dzejsik zatial som spokojna 🙂

dzejsik
3. jún 2021

@tara1994 ďakujem

euie
3. jún 2021

Ahoj, my mame hlavny kocik gesslein f4air a zopa move mame v aute na vyletiky. Ja som so zopou spokojna, kupovali sme ked mala dcera asi 3m a len sportovu cast bez vanicky uz. Za tu cenu skvely kocik, plno plno domyslenych detailov. A hovorim si stale, ze aj keby sme museli po roku a pol vymenit, kvoli velkosti, tak sa to oplati. Nateraz skvelo vyhovuje - dieta otocene k rodicovi, odpruzene vsetky kolesa, nie su nafukovacie/nehrozi defekt, mriezka na vetranie, predlzena strieska, predlzitelna rucka, skladanie v jednom kuse a dovnutra, prsiplast a nanoznik v cene (btw nanoznik sa dava lahunko!!)... co ma ale prekvapill, ze je tazsi a teda aj o nieco robusnejsi (pevnejsi) ako som si myslela, cize za ten rok a pol ked aj babo bude pevnejsie vymenim za mensi valco snap 4.

mtoth
3. jún 2021

Ahoj, my mame zopa move aj s vaničkou, aj adaptery na vajko, takze vyuzivame ho ako 3 kombo. Vanicku mal do 4 mesiacov, lebo uz v nej nechcel byt, takze mame sportiak. Ja som s kupou nadmieru spokojna, je maly, lahky, spratny, dobre sa ovlada, aj s jednou rukou, ma predlzenu striesku aj na vanicke aj sportovej casti. Ak byvas v meste tak je ok, ale ak na dedine kde su horsie cesty, tak nie je az tak vhodny. Prejde lahsi teren. Mne vyhovuje, pretoze sa mi zmesti do maleho auta podvozok aj vanicka do kufra naraz co iny kocik nedal. A je ľahucky, byvame na 4posch bez vytahu, takze sa nenadrapujem. Predtym sme mali anex sport a rozdiel je asi tisic kilov😅

surama
autor
3. jún 2021

@dzejsik Za Moon style v 3kombi

dzejsik
3. jún 2021

@surama to by som skôr brala dvojkombi a vajíčko zvlášť poriešiť

surama
autor
3. jún 2021

@dzejsik Bolo to tam riadne predrazene no... Ale zhodou okolnosti sme dnes kupili prave tu Zopu move, ale v inom obchode, inom meste. Bala som sa len toho,ze je mensi, tak ci bude stacit, ale ked predavacka porovnala matrac zo Zopy a inych, opticky vacsich, tak boli rovnake a u niektorych bol dokonca ten zo Zopy vacsi. A skladnost ani nehovorim, takze sme spokojni. Ale samozrejme uvidime casom ci to bola dobra volba 🙂

dzejsik
4. jún 2021

@surama tak super, tak či tak človek najneskôr okolo roka a pol mení alebo pridá ešte nejaký ultraskladný ľahučký šporťák 🙂

surama
autor
4. jún 2021

@dzejsik No ved toto, takze ratam aj s tym 🙂

dzejna333
17. jún 2021

@suramay my mame zopu som veľmi spokojná. Naš malý ma 9 mesiacov a je dlhy po tatovi a žiaden problém ma miesta kopec v kociku. Ja kúpu isto neľutujem.