Oplatí sa kúpiť kočík z Poľska?

simoncelka2022
13. máj 2022

Ahojte
Oplatí sa ísť kúpiť kočík do Poľska ?

evica17
13. máj 2022

@simoncelka2022 ak si niekde.blizko tak.asi hej
Ale z dola a daleka by som kvoli tomu nesla, mas aj lacnrjsie.kociky na nete

dzejsik
13. máj 2022

@simoncelka2022 v obchodoch bezne znacky stoja rovnako zhruba, tak jedine ak lacnejsie polske kociky … vcera v Targu na trhoch bol predajca Riko, ale to max na hlboky, sportak by to chcelo schopnejsi

oblecenie99
13. máj 2022

Zober si do úvahy,že niekedy treba kočík reklamovať,mne by sa nechcelo naťahovať sa s predajcom zo zahraničia..polske kočíky kúpiš aj u nás za dobrú cenu

surama
13. máj 2022

@simoncelka2022 Ahoj, akurat vcera sme boli na trhu v Novom targu a teda sklamanie, co sa tyka kocikov. Kazdy mi vravel, ake super kociky kupili, ale ja som chcela sportiak a mali vystavenych asi 10 a aj to asi 3 druhy len v roznych farbach a vsetko take hrkalky, slabe, labilne...na 100% by sa mi z takeho maly vysypal na zem. To si len s prstom zatlacila a cely kocik sa dvihol, tie diely sa vsetky hybali na tom kociku. A aj ked mali pruziny, tak boli dost tvrde a vobec neperovali.

A na trhu sme videli iba 2 stanky, kde ich predavali. V jednom mali znacku Junama, tie vyzerali pekne, ale ceny neviem a potom v druhom tie, co som pisala vyssie.

Hlboke kociky mali viac na vyber, vizualne pekne a tam si myslim, ze by sa dalo vybrat. Sportove casti k nim som nevidela. Cena cca 300-400e za trojkombi. Inak mam aj fotky tych sportiakov keby si chcela vidiet.

zorkahorka
13. máj 2022

Kup si pouzity, ale len hlboky. Oni sa nemaju kedy a ako znicit. Hlboke kociky maju poliaci fajn. Sportovu cast nekupuj, nie su dobre

riamia91
14. máj 2022

V Targu odporucam obchod SmileKids... tam maju perfektny vyber kocikov, vajicok, autosedaciek a siroky sortiment detskeho tovaru. Ale teda len ak si blizko. Nemaju tam len polske kociky, ale aj ine znacky, tak ako ked prides na nakup do slovenskej predajne. Potom je jedna predajna v Nowom Sanczi, ale neviem ako sa vola.
No hlavne, aby to bolo blizko, nie cez pol Slovenska cestovat, to by som urcite nerobila a tak isto z trhu by som ani zadarmo kocik nebrala, tam maju stale rovnaku cenu kurz/nekurz. V obchodoch by sa oplatilo, ak nebyvate daleko od hranic, teraz je vysoky kurz.

marzuz89
14. máj 2022

@simoncelka2022 mame kocik od polskeho vyrobcu kupovanu v slovenskom obchode, nevymenila by som, spokojna som

ivka21
14. máj 2022

Ja mam z poľská s teda vozím v ňom už druhé dieťa. Okrem toho ze som menila 2x dusu a dofukala par krát kolesá, nemá nijaké poškodenia po 3 rokoch. Vyzerá stále veľmi pekne a teda ja mam 3 kombi.

marciaaa
18. máj 2022

@simoncelka2022 ano. Za mna vsetkymi desiatimi. Roan znacka top! Pri prvom som mala cybex. A neda sa porovnat....ako samozrejme vsetko zavisi kolko investujes. Ja som dala na oba kociky priblizne rovnako, ale tento RoanBloom no ❤️vka...vsetko tip top,odbruzenie, kolesa, vanicka hlboka velka, vselijake vychytavky, magnetky, tienidla, v celku skladny, materialovo fajn, aj dizajn....no....podla.mna poliaci su v tom profici...asi je ich preto tolko...kazda chce vzdy kocikovat...😁😁😁

ellaanna
19. máj 2022

My máme celú trojkombináciu z Poľska z Nového Targu za 470 eur, cca dva a pol roka dozadu kupované a zhodnotila by som to asi takto: Hlboký kočík neľutujem, je kvalitný, dizajnovo pekný aj praktický, ten by som kúpila znova. Avšak o športovom a vajíčku toto napísať nemôžem. Vajíčko totálne nespĺňa požiadavky bezpečnosti, zlý sklon, výplne žiadne, nepohodlné. Takže sme museli kupovať nové a rozdiel neskutočný. Športový kočík sme kupovali nakoniec tiež nový. A takto to je asi vo väčšine týchto trojkombinácii z trhu.

kaja0007
21. máj 2022

@simoncelka2022 podľa mňa nie. Kúp si radšej značkový z 2.ruky, holandský, nemecký, švédsky. Tie vydržia aj viac detí. Viaceré už majú doživotný záruku na konštrukciu. Keď dobre kúpiš, tak do ešte predas za takú istú sumu, keďže tieto značkové si držia ceny na rozdiel od poľských

zorkahorka
21. máj 2022

@kaja0007 co je to viac deti? Ja som polsky kupovala z druhej ruky po jednom dietati a vozila v nom este dve moje. Predala som ho a vozi sa v nom stvrte...