Oplatí sa kočík Samantha na zimu?

sonicika
10. nov 2013

Ahojte mam kocik casualplay a velmi zle sa mi v zime snim chodi po zavejoch a snehovej ceste to kolecko vpredu mi strasne lezie na nervy a maly ked sedi uz mu zavadzia strecha a v zime bez strechy chodit nebude + prefukuje ho
uvazujem ze by som investovala do starej dobrej klasiky na zimu
http://www.kocikysmejko.sk/kocik4u/eshop/1-1-KO...
nieco taketo si predstavujem rovne velke kolesa, hlbsie lezanie taky bunkrik viete co myslim
aky mate nato nazor skusenejsie maminy

biancal
10. nov 2013

My máme Bebetto Fabio Exclusive, sme nadmieru spokojní 🙂 Krásne sa zmestí fusak, deka, malá ma miestečko, kolesá super.Určite sa ti oplatí kúpiť ho na zimu, s "tesco vozíkom" si to v zime neviem predstaviť 😀 Smelo do toho ! ;)

ejuska79
10. nov 2013

ja som teraz na zimu kupila v baziku peg perego AT4, je to starsi model, ale je super, je ako PP GT3, len je 4-kolesový....totizto svoj super gesslein som v lete predala, lebo som myslela, ze vydrzime v zime s nunou, kedze maly sa vezie len ked ideme pre ninku do skolky..pri prvom ochladeni som pochopila ze nie..tak som kupila tento..je velky, ma obrovske nakupny kosik, velka preklapacia strecha, som spokojna, aj cena bola super

tixi
10. nov 2013

Ten na ktory si dala link, som videla minule aj u nas v obci, no zdal sa mi trosku nizssi, ako su zvycajne kociky a pravdupovediac trosku nemoderny, ale to je samozrejme vec vkusu. Ak hladas nieco v rozumnej cene my sme mali DorJan Danny Sport Line 3, ani v zime s nim nebol ziaden problem, hlboka vanicka je dost priestranna, no sportova verzia sa mi zdala dost vysoka, ale tiez je pre dieta priestranna a v pohode zmestis aj fusak s dekou. 😉

katkasofi
10. nov 2013

Ja si zase neviem predstaviť tlačiť tento kočík ktorý váži 17kg!!! v závejoch ako píšeš...plus ešte dieťatko... No neviem neviem... Radšej kúp používaný jané alebo niečo podobne...veľa šťastia vo výbere...