Oplatí sa ísť kúpiť kočík do Poľska?

matusamajka
8. sep 2015

Ahojte vie mi niekto poradit kde sa oplati ist na kociky v Poslu? Je to Novy targ? Krosno? Predavaju tam aj znackove kociky? Nasla som na nete obchod Dino kde maju super vyber ale ten obchod je ai 5 hodin cesty od mojho bydliska. Neviete niektora ci je taky podobny obchod alebo s takym vyberom aj v Novom Targu ci Krosne? Dakujem

paladia
8. sep 2015

My sme pozerali v Leluchowe. Na zakrute v strede dediny je taky domcek Babymix. Krasne veci. Komplet vybava do 1000 eur a este sa aj zvysi. Kociky Adbor, dada paradiso, mikrus, baby activ, camarelo, ballerina wiklina....ceny na obycajne trojkombinacie 200-260 eur a retro kociky v trojkombinacii za 330 eur. Pri vacsom nakupe dava pani aj darcek.

lesnypes
8. sep 2015

My sme kupili kocik v Krosne a je v pohode uz 4,5 roka teraz sa nanom vozi mladsia .Hlavne treba pozriet A TO Plati pre vsetky kociky ake su tam kolieska.....a v pripade nafukovacich ci sa budu dat zohnat nahradne duse a plaste ...A by si pri pripadnom defekte nebola prekvapena ze to bude nejaky spesl kocikovy rozmer a vyrobca si za dusu zapyta 17e a za plast aj 35 e . A najnovsia skusenost specialita predne kolieska sa nedaju rozmontovat vymena duse plasta nemozna bez odvrtania osky(je tam zalisovana)vyrobca ponuka novy set kolisok za smiesnych 96e pricom kocik stal 230e.P.S.niesom predajca len denne riesim defekty ktore pochytate 🙂