Nuna Pepp Luxx verzus Quinny Zapp Xtra2

laracska
17. feb 2015

Mile maminky!
Vedeli by ste mi poradit prosim 😊 velmi sa mi pacia obidve kociky, no ale neviem sa rozhodnut, poradte mi prosim u nas v obchode ho bohuzial nemaju 😞 Doma mame sportak Jane muum, ten by sme si urcite nechali ale na cestovanie chceme kupit nejaky skladnejsi ale pre dieta pohodlny kocik 😊 dakujem dopredu, za radi a ze sa podelite o vase skusenosti 😊

danieli
17. feb 2015

u nas s quinny absolutna spokojnost, nuna neviem posudit, pacia sa mi oba, ale mne sa zda to jedno koliesko na quinniku vpredu sikovnejsie

laracska
autor
18. feb 2015

@danieli dakujem pekne 😊 Vcera som o nich citala recenzie pozerala videa a zda sa mi nuna mensia uzka je... Obidve sa mi pacia rovnako ale to najdolezitejsie je aby bolo pre dieta pohodlne a sikovne na ceste... Podla mna sa rozhodnem vedla Quinny 😊

danieli
18. feb 2015

ja som na quiniku ocenila, ze bol lahky, takze ked som ho potrebovala potiahnut hoci aj po schodoch s malym vnutri v pohode sa to dalo, teraz je navyse zapp xtra 2 skladaci v jednom celku takze parada, mali sme ho na 4 letnych dovolenkach, kde slnko pieklo a farba (cierna) je ako nova, povodny zapp xtra, ktory som mala som posunula kamoske a buduci tyzden by mi mal prist zapp xtra 2 2015 tak uz sa tesim, kamoska tiez lebo aj ten povodny je v super stave, len uz som chcela jednodielnu skladacku kedze s dvoma deckami to bude narocnejsie 😀

laracska
autor
19. feb 2015

Super, ze nevybledne 😃 aj ja som ho uz vcera objednala tiez 2015 a v ciernej ale pisali mi, ze ho nemaju na sklade ale zaciatkom marca by ho uz mali mat takze uz sa velmi tesim 😃 ja som tiez spokojna s ciernou farbou zatial 😊 aj nas Jane je cierny a tiez krasny nevyblednuty 😊 no niektore kociky zvyknu vyblednut a to nie len cierne... Naozaj ty si ku kociku objednavala madlo?

danieli
19. feb 2015

Pri prvom som chcela madlo, ale maly si zvykol aj bez neho a nestratila som ho z kociarika 😀 aspon nemohol vyliezat, lebo ako ho poznam, on by sa zaprel o madlo a postavil, teraz pri kocke uvazujem o madle, asi ho objednam

laracska
autor
19. feb 2015

Ok dakujem ti za rady a ze si sa podelila o svoje skusenosti boli mi velmi uzitocne si zlata mamina 🙂

danieli
19. feb 2015

niet zac a nech vam robi quinik taku radost ako mne

laracska
autor
19. feb 2015

Dakujeme 😊 napisem ti potom ked pride 😊

bucko
8. mar 2015

@laracska
@danieli ahojte ženičky...🙂 aj ja mám akurát dilemu nad Zapp xtra2, pretože ja by som ho chcela na každodenné používanie, tak neviem, ale ako tu tak čítam tieto vaše komenty, tak čím dalej som presvedčená že ju chceeem aj ja..🙂 len ešte čo s tou farbou, pretože po mojej skúsenosti s Casualplay S4, ako nám strašne tá čierna vybledla, tak už mám nejaký taký odstup od tejto farby....
My sme si ju boli včera akurát aj odskúšať, a naozaj sa s nou supeer ovláda, aj malej sa v nej páčilo a skúsili sme aj madlo nasadiť a hned sa ho držala...🙂 tak hádam idem aj ja do toho..🙂

laracska
autor
9. mar 2015

Ahojte! Ja som aj zabudla napisat, ze mi prisiel kocik a je nadherny velmi lahko sa ovlada a je velmi skladny a ta srieska je uzastna velka 😊 malemu sa v nom tiez velmi paci 😊 ja som kocik objednala v ciernej farbe v tej sa mi najlepsie pacila podla mna urcite nevybledne no dufam 😃 ja ho mam ako druhi kocik, kupovali sme ho na cestovanie na leto na nakupy, som nadmieru spokojna 😃

laracska
autor
9. mar 2015
bucko
9. mar 2015

@laracska jeej naozaj je aký je tam malý spokojný..aj našej sa v nom veeľmi páčilo, len ja sa neviem rozhodnúť tú farbu..☹

danieli
9. mar 2015

@bucko mne cierna vydržala, skutočne ostala čierna, teraz ma uz doma čaká zapp 2-ka, teším sa na ňu

danieli
9. mar 2015

@laracska juuj krásny aj my už máme a aj s autosedačkou maxi cosi pebble

nikoleska
13. apr 2015

Ahojte mamičky 😎 Joooj idem sa vám pochváliť dnes smee objednali Quinny zapp xtra 2 🙂 🙂 Ja sa tak na to teším aj madlo sme objednali .. Farba pink .. Už žeby tu bol ,dúfam že som sa neozhodla zle 😖 😅

bucko
13. apr 2015

verím že nebudeš ľutovať..🙂 ja som zatiaľ spokojná, malá tiež a to je hlavné..🙂....my sme tiež rovno zobrali aj madlo a farbu nakoniec červenú...🙂
@nikoleska

laracska
autor
13. apr 2015

Podla mna dobre si sa rozhodla 😊 aj my sme zatial s kocikom velmi spokojny 👍 my ho uz pouzivame priblizne 2mesiace a to skoro kazdy den a nie len na nakupy snim chodime... 😃

liviii
11. feb 2017

Ahojte , momentálne riešim tu istú dilemu . Nuna alebo quinny zapp ? Naša bude mat dva roky ale je dosť vysoká a potrebujem uz len na rýchli prevoz / do autá / a na dovolenku . -
Ale vôbec sa neviem rozhodnúť . Vie mi tu niekto poradiť ??? Ďakujem 🙂

laracska
autor
25. feb 2017

My sme uz predali quinny ked maly mal 2 lebo nam bol kocik uz dost maly ledva v nom mal miesta a nuna je este uzsia potom sme kupili petite&mars monza street teraz ma maly 3 a 98cm a krasne sa v nom este zmesti 👍🏼😊

liviii
26. feb 2017

Ďakujem pekne za info 🙂

timusi
6. aug 2019

Ahojte, viem, že už nie je otázka aktuálna, snáď pomôže moja skúsenosť mamičkám 🙂 Mala som nunu a teraz máme quinny zapp xtra2.
Moja skúsenosť:
Nuna: milovala som ju, kým som nemusela polohovať opierku chrbta, tie zipsy po stranách moje dieťa neznášalo a nakoniec si nechcela do kočíka ani sadnúť. Bol to náš kočík do auta a používali sme príležitostne. Veľkosťou je podľa môjho názoru pre menšie detičky.
Skladnosť - dal sa dať aj za sedačku do auta, nám sa zmestil do kufra auta aj rozložený, výhoda, keď pršalo...naložila som a nemusela ho skladať na daždi😀
Poťah sa dá oprať v práčke, rýchlo sa usuší.

Quinny zapp xtra2 som si vybrala pre jeho skladnosť a korýtko máme odskúšané-vyhovuje nám. Dcérka tam má dosť miesta, myslím, že je vhodný do 3rokov. Skladanie je zložitejšie ako nuna, ale to je o zvyku. Košík pod kočíkom, sa mi viac páčil na nune-väčší. Som druhá majiteľka a poťah na kočíku je aj po niekoľkých praniach pekný, prala som ho aj ja...jednoduché, bála som sa pri dávaní naspäť na konštrukciu, pekne sa to dá zvládnuť podľa videa na nete.
Dnes mi prišla aj prepravná taška, nesedí. Zmestí sa do nej len konštrukcia, čo ma eshop neinformoval, tak vracia späť (a to som sa u predajcu informovala vopred, či je aj na xtra2) Neskôr som našla, že na to upozorňuje len jeden predajca😔 tak sa radšej informujte pri kúpe.
Zatiaľ spokojnosť.