Názor na kočík Cybex

23. máj 2024

Aký máte názor na tento Cybex kocik? Len čo sa týka výzoru či je pekný pre dievcatko. Chcem len počuť aj názor iných ľudí ako rodiny 😊

bale1rinka
23. máj 2024

krááááááááááááásny

malaopicka
23. máj 2024

Priam je najkrajší kočík, akurát je príšerne nekvalitný a chodí sa s ním strašne, pokial nejdeš len po rovnej asfaltke. Chod si ho vyskúšať a zváž podľa toho, kam budeš s ním chodiť.

luckajozko21
23. máj 2024

V tejto bielej je to podla mna ich najkrajsi Priam. Keby si ho mam kupit, tak si k nemu dam cierny podvozok lebo rosegold mi je uz okukany. Kvalitu ale nepoznam

pato88
23. máj 2024

Vela citam, ze je nekvalitny a iba na rovne cesty. Ja mam skusenost inu, s nami chodil cez lesne chodnicky a vydrzal asi 20 letov lietadlom a milion skladani, mali sme ho do troch rokov a teraz bude pre druhe babo. Tento biely je ozaj pekny.

diewcatqoo
23. máj 2024

Neviem, ja som si Priam skusala v obchode a prisiel mi ako totalne neprakticky a ktory by asi nezvladol lesne cesticky, derave chodniky, pripadne sneh. A ta farba je sice krasna, ale uz vidim, ako by sme ho zaspinili. Mozno keby som cakala prve dieta a nevedela, co ma caka, tak by som sa nechala nahovorit 🙂

really8
23. máj 2024

Krasny ale za mna strasne tvrde kociky