Najlepší detský kočík pre novorodenca

lorika6988
6. aug 2021

Ahojte 🙂 odporučte mi prosím váš detský kočík s ktorým máte dobre skúsenosti. Čakáme prvé bábo a nemáme ani tušenie. Nerada by som chcela využíváný kočík z rodiny.

kittyna5
6. aug 2021

@lorika6988 my máme Roan Emma a sme spokojní veľmi 🙂

martinaju
6. aug 2021

@lorika6988 ono záleží od toho čo vyžaduješ aby kočík mal a tiež aby sa páčil tebe. 🙂

veronice
6. aug 2021

My mame zdedeny Bexa Line Classic a tiez max spokojnost - velka vanicka, dobre odpruzeny, dole velky kosik na nakup, strieska sa da zatiahnut takmer uplne, pre zimne babo ideal. Aj druhendieta sa v nom povozi 👍

martinaju
6. aug 2021

A tiež by bolo fajn napísať koľko si ochotná investovať.
Kamoška mala easywalker harvey2 all-terrain bola spokojná a aj si necháva pre druhé, ja som ho vozila a vozil sa super aj v zime.
Ja som si ale vybrala napr. Joolz hub+ (Ja som nechcela korýtkové sedenie) spokojnosť ti viem povedať o pár týždňov zatiaľ je nevyužívaný.
Takže ono naozaj záleží od toho čo chceš (hmotnosť, skladnosť, cena, do terenu/do mesta, dizajn,.....a milion ďalších požiadaviek) každej mamine bude vždy vyhovovať niečo iné. Ty by si si možno nikdy nevybrala kočík, aký ja lebo by ťa nezaujal. Ale keď mám povedať pravdu mne sa nepáčil dlho žiaden kočík. Dlho som hovorila, že my kočík mať ani nebudeme lebo mne sa žiaden nepáči. No potom som si začala pozerať jeden kočík, kým sa mi nezačal páčiť 😄. Moje hlavné kritérium bolo žiadne korýtkové sedenie. A nechcela som ťažký a neskladný kočík. S tým korýtkom teda len preto, že som pozerala dvojkombináciu. Vieš kúpiť iba hlbokú časť z niektorých kočíkov.

lala123
6. aug 2021

@martinaju presne ako píšeš, treba zohľadniť aj kde maminka plánuje kočíkovať teda terén. A skladnost. Mne sa tiež páčil jollz ale odradilo má to , že v športovej časti z bokov nie je absolútne babo kryté v ňom .Zdal sa mi príliš otvorený. Ale inak je krásny. Ja nedam dopustiť na Stokke trailz. Ale presne som brala do úvahy to, že zimné babatko čiže fusak preto väčšia a hlavne Pevna a vyparuzena vanička a predĺžená strecha koli vetru. Ale je to korytkove sedeneo

martinaju
6. aug 2021

@lala123 čo sa týka hub+ dá sa do šoortovej časti dokúpiť nejaká podložka alebo vložka alebo ako to nazvať aby dieťatko nebolo v zime odkryte inak som s nim takto spokojná lebo aj strieška ide dosť dole takže svietiť dieťatku nebude. Pokiaľ bude potrebné dať dieťatko v zime do športovej časti určite dokúpim tú vložku myslím, že to je to najmenej 🙂 toto nejak neriešim tie vaničky sú cca rovnaké a dosť veľké mne sa nap. Dlhé roky páčil mima xari ale teda to mi príde ako mini kočík, to je skôr taká štýlovka

lorika6988
autor
6. aug 2021

A objednavali ste niekto cez internet alebo bez toho aby ste kocik videli? Alebo radsej neriskovat a kupovat osobne?

lienka9
6. aug 2021

@lorika6988 ja mam zn.bexa a je super,3 roky denneho pouzivania so synom a teraz aktualne vozi druhe dieta a je ako novy.vobec sme ho nesetrili.zalezi ale samozrejme co si ty predstavujes,dizajn,znacka,cena..ci mas nejake preferencie
Nam v obchode povedali ze viac menej su vsetky kociky na jedno kopito a treba zacat od dizajnu aky sa ti paci a dalej uz hladat ktora znacka splna aj dalsie tvoje parametre..

lienka.7
6. aug 2021

@lorika6988 my mame anex a tiez spokojnost z nasej strany. Zalezi fakt od toho co hladas, a aj ake farby a kombinacie chces...a najma aky mas rozpocet 👌

kittyna5
6. aug 2021

@lorika6988 jasné cez net 🙂 nič sme neboli pozerať osobne

nyphadora
7. aug 2021

@lorika6988 bugaboo fox, boli sme pozerat, vyskusat a objednali cez net 👌🏼

dzejsik
7. aug 2021

@lorika6988 pozriet na predajni a potom kludne objednat

lorika6988
autor
7. aug 2021

@dzejsik aj ja si tak myslim 🙂 a nahidou web stranky odkial objednavate. Citala som recenzie o e-kociky a svetkocikov. Pisali aj dobre aj zle

dzejsik
7. aug 2021

@lorika6988 mravcek.eu mame dobru skusenost a aj ceny su lepsie ako inde