Najdlhší a najteplejší fusak

paloma282
27. okt 2023

Ahojte, viete mi poradiť, ktorý fusak do športového kočíka je najdlhší a najteplejší? Viem, že z ovčej vlny ale zas na údržbu je to asi komplikované. Musím rátať s tým, že keď mi tam malá zaspí, že to možno ocika niekedy. A každé ocikanie sa mi nechce dávať fusak do čistiarne. Mám Emitex dlhý 110cm, tak niečo aspoň takto dlhé alebo aj dlhšie by som chcela. Na menšie bábo som mala Nuvita, úplne teplucky úžasný ale je krátky a väčšie nerobia. Vďaka za rady.

mama4444
27. okt 2023

@paloma282 urcite cortommous predĺžený ( v lete využijete kabelu ) v zime tam dzababušite dietatu nozicky aj špinavé detské snehule a len pretrete handrou. Vrch je hunaty jemny a teply

ajko2011
27. okt 2023

@paloma282 ja mám tento. Dĺžka 114cm. Spodný diel sa dá použiť aj ako taška na kočík/kabelka.

nevenka
27. okt 2023

@paloma282 no my mame Emitex s ovcou vlnou, kupovala som na bazari skoro novy a v cistoarni mi ho znicili. Oni to dali oprat na 30 stupnov, to doma by som lepsie spravila. Emitex je v tomto zradny. Lebo na vrchu je softshell a este aj gumene casti, plastovy zips a tie uchyty na zipsoch a to mi povedali, ze to nemozu chemicky cistit. No tak pre zmenu neznicili plasty, ale vlnu. Svagrina ho prala doma s pripravkom na vlnu, na program vlna a ma ho krasny. Ja som potom cele to runo vyparala a kupila nove a presivala. Nikdy viac. Strasna robota.

paloma282
autor
27. okt 2023

@nevenka tie gumenne časti sa mi páčia, aspoň sa nesmyka v kočíku, ja ten fusak neviem zapnúť za ten látkovy štvorec. Ale zas nie všetky fusaky majú to pogumovanie. Ak sa dá ten ovčí Emitex prať v práčke tak to je fajn.

paloma282
autor
27. okt 2023

@ajko2011 to je aká značka? Jasmine?

ajko2011
27. okt 2023

@paloma282 áno, Jasmine

pe_mi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
27. okt 2023

@paloma282 píše tam jasmine