Náhradné kolesá na Balios S

ivanasp
23. apr 2020

Ahojte, neviete, či sa dajú niekde zohnať náhradné kolesá na Cybex Balios S? Hlavne predné. Na Priam majú všade, ale na balios som nikde nevidela :(

menasuobsadene
24. apr 2020

@ivanasp toto by ma tiez zaujimalo, prave ich hladam na nete...zatial som nenasla :(

menasuobsadene
29. apr 2020

@ivanasp ahoj, našla si? Ja nie ... :(

ivanasp
autor
29. apr 2020

@menasuobsadene stále som nenašla a ani som neprišla na to, či sa vlastne dajú dať tie predné kolesa ešte dole, keď už som ich tam raz dala 😔

dinusa
12. máj 2020

Dajú sa dievčence zakúpiť tu: servis@kenyo.cz Poslali mi priamo z info@cybex4U ten mail. Pisala som, ale dodnes mi neodpisali. Pisala som znova priamo do Cybexu a oni, ze su zaneprazdnení momentalne pocas Korony a nestihaju odpovedat na maily. Mám vydržať. Ja potrebujem predne len.

dinusa
12. máj 2020

@ivanasp kolieska sa daju dat dole. Je tam taky culik ktory sa musi stlacit najlepsie nozikom a koliesko sa vyberie.

ivanasp
autor
12. máj 2020

@dinusa super, to sa teším, že sa dajú 😍 musím skúsiť zohnať

dinusa
13. máj 2020

@ivanasp skuste. Ak sa Vam ozvu, tak dajte vediet. Mne zatial neodpisali. Iba z toho info@cybex4U.cz , ktorí ma presmerovali na ich mail. Ak Vam nebudu odpisovat , tak znova napiste na to info cybexu. To som zvedava co povedia Vam. Ja uz dva tyzdne cakam a nic. Idem skusit zas poslat aj ja dnes mail a uvidime. Napisem potom. Pekny den zelam.

dinusa
13. máj 2020

Toto som napisala dnes dievčence, tak uvidim co odpisu z cybexu. Dobry den,
chcem Vas informovat, ze dodnes mi stale neodpovedali na mail a ani sa neda dovolat na tu firmu servis@kenyo.cz Viac mamiciek zhana prave tieto kolieska na cybex balios s, čo piseme na forach a zatial nikto nezohnal. Viete nam este poradit, ako postupovat dalej, lebo inak sa vobec tie kolieska nedaju zohnat.

dinusa
13. máj 2020

@ivanasp uz sa mi ozvali z toho servis@kenyo.cz a Vám?

ivanasp
autor
13. máj 2020

@dinusa práve im idem napísať mail, tak som zvedavá.. čo Vam odpísali ?

dinusa
13. máj 2020

@ivanasp daju sa objednat za 890 ceskych korun ( set dvoch prednych koliesok ) Odpisala som im, kolko to bude stat s postovnym. Zatial neodpisali. To snad zajtra. Musela to ta Pani z Cybexu urgovať, lebo uz dva tyzdne som cakala a ziadna odozva. Pisala, ze ani ona sa tam nemohla vobec dovolať. Dnes mi odpisali na vsetky moje maily to iste, ze sa daju u nich kupit :0)

ivanasp
autor
14. máj 2020

@dinusa no napísala som im, tak čakám odpoved, dúfam, že teraz budú rýchlejší 🤭

dinusa
14. máj 2020

@ivanasp mne dnes ešte neodpisali kolko to bude stáť s postovnym . Som zvedava kedy zas napisu.

ivanasp
autor
15. máj 2020

@dinusa mne dnes odpísali, ale poštovné neviem tiež

dinusa
16. máj 2020

@ivanasp 10€ postovne a 890 českych korun ( eur je to priblizne 35€ ) + to postovne

dinusa
16. máj 2020

@ivanasp ja som uz objednala, tak uvidim co odpisu.

ivanasp
autor
16. máj 2020

@dinusa mne zatiaľ ďalšia odpoved neprišla

dinusa
19. máj 2020

@ivanasp ani mne zatial nic do dnesneho dna neodpisali a to som uz napisala nech mi ich objednaju. Ziadna odozva zatial.

ivanasp
autor
19. máj 2020

@dinusa ani mne, napísala som, že mám o ne záujem a nič

ivanasp
autor
19. máj 2020

@dinusa neviem kedy sa ku ním dostaneme

dinusa
20. máj 2020

@ivanasp dnes mi napisala, ze posielaju len na dobierku. Tak som jej napisala nech mi ich uz konecne poslu. Tak uvidim

ivanasp
autor
20. máj 2020

@dinusa s jednými kolesami take natahovacky.. nechápem prečo nemôžu byt normálne niekde na e-shope.. na priam sú všade

dinusa
20. máj 2020

@ivanasp presne des toto. Tak dievčatá dnes mi Pani odpisala. Je to presne 43€ s dopravou.

dinusa
25. máj 2020

@ivanasp Tak dnes mi konečne kolieska prišli dievčence.

ivanasp
autor
25. máj 2020

@dinusa mne ani neodpisali

dinusa
26. máj 2020

@ivanasp no mne to trvalo vybavit skoro mesiac a konecne som sa dockala. Treba napisat do cybexu nech to posuria, ako som ja pisala a ked Pani z firmy Kenyo bude chciet telefonny kontakt, tak to znamena ze zasielku v ten den odosiela. Ja som platila nakoniec 44,60€, asi zalezi od kurzu kedy to poslu.

dinusa
26. máj 2020

@ivanasp a ked pridu aj Vam dievčata, tak pouzite tie penove podlozky, proti hrkotaniu ;) Jedna pani to tu pisala aj fotila , tak som odkukala.

vv78
1. dec 2020

@dinusa dobrý deň , aké penové podložky ste použili ? Lebo ja som tam dala ale nepomohlo to vôbec 🤦

chimenka
21. mar 2021

@ivanasp dobry vecer prosim vas kde sa daju kupit kolieska na cybex priam 2018 predne ? Pisete ze sa daju hladam ale nenasla som🙁ak sa daju poradte prosim dakujem.