Na akom kočíku sa dá športová časť zložiť v celku?

ivana456charlie
15. apr 2017

Ahojte dievčata neviem kde si vpichnut do debaty. Hladam radu. Chcela by som kocik najlepsie 3 kombinaciu, kde sportova cast sa da zlozit v jednom celku!! taky spratnejsi najma do kufra, a este vyhoda je aby mal vacsi nakupny košik dole. Dakujem za kazducuku radu ( ja sa v kociaroch a v znackach vooobec nevyznam, tak dufam ze mi pomozete 🙂 )

nicolle21
15. apr 2017

Popravde som o takom kociku nepocula.. pri 3kombi ide o to, ze sa daju menit vanicka, sportovy sed a vajko na tej jednej konstrukcii.. jedine ma napada britax sportovy (napr b-motion) napevno a na to sa da nakliknut vana alebo vajce..
Nerozmyslala si skor o kupe iba hlbokeho a potom ist do lepsieho skladneho sportaku?

ivana456charlie
autor
15. apr 2017

@nicolle21 Viem ez existuju tak e kcoiare, len neviem znacku :D brio go viem ze je taky ale presny ktory typ to uz nie.... nechcela yb som v malom byte mat viacero kocikou, ale ak nenajdem taky ako chcem, tak asi kupim sporotvy, ale tomu sa chcem veeeelmi vyhnut :D

sisikociky
15. apr 2017

Ahoj Ivana . Trojkombinácii na trhu je nespočetne množstvo. Som profesionál v poradenstve o kočíkoch tak kľudne mi môžeš napísať a poviem ti svoj názor. Ak nepotrebuješ sportak prehadzovatelny v smere a proti smeru jazdy - vtedy sa bude dat kocik krásne zložit aj so spotrakom.
Ja osobne by som volila značku Britax B agile alebo Britax B motion - nafukovacie kola.
Väčšinou ľudia tento kocik poznajú len ako sportak ale môžeš mi veriť da sa z neho spraviť aj vanickovy kocik a da sa nahodit aj autosedacka. Krásne sa skladá jedným trhnutím.

nicolle21
15. apr 2017

@ivana456charlie nemusis mat v malom byte vela kocikov.. najprv si kup hlboky kociar, to je tak na pol roka realne a vychytas muchy, co ti vadi, co chces inak, co ti chyba a sportak si kupis uz kvalitny a riadny podla tvojich potrieb, ten uz bude tak na 2 roky.. akoze podla mna je 3kombi uplne najvacsia blbost.. od hlbokeho kocika sa chce stabilits a bezpecnost a od sportoveho obratnost a lahkost, to sa proste neda zlucit do 1 konstrukcie, ale ak, tak si pozri tie britaxy, to su super kociky, my sme mali agile 2 roky a pre druhe znova taky sportak kupim

sisikociky
15. apr 2017

@nicolle21 agile sa da kupit ak s vaničkou aj s autosedackou

nicolle21
15. apr 2017

@sisikociky ano ja viem, dakujem

sisikociky
15. apr 2017

@ivana456charlie
Inak super spratne sú aj Inglesina avio alebo trilogy - trojkombinácie a este porozmýšľam 🙂

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1989lenka
15. apr 2017

Skús pozrieť peg perego book plus S so športovou časťou pop up. Športová časť sa dá nakliknúť v oboch smeroch a skladá sa spolu s podvozkom. Zaberá malo miesta po zložení a nákupný košík je dosť veľký ☺

janah111
15. apr 2017

Ahoj Ivka, ja mam Casual play S4 trojkolku. Je to trojkombinacia, ktora sa ozaj dobre sklada a je spratny. Ma pevnu konstrukciu. Co by som ja inak pri tejto verzii kupila by bolo, aby bol typ reverse, ze sa da sportova verzia otocit aj k sebe aj od seba. Inak je to kocik fayn na cesty a aj v zime, ked mas vela snehu, tak s nim v pohode mozes po vonku. Do terenu je vyborny. Dalej je fayn, ze sa dobre sprace do vytahov, ked byvas v bytovke....

ivana456charlie
autor
15. apr 2017

@sisikociky Dakujem vam krasne za rady, idem hend popozerat kociky po internete 🙂

adkoalauri
15. apr 2017

@ivana456charlie my sme mali anmar hilux, max. spokojnosť, skladá sa z hlbokého (veľkého- čo je veľmi dobré, nakoľko v zime pridáš skafander)a športového kočíka + autosedačky, ktorá sa tiež dá prichytiť na podvozok. Využila som ho pri oboch deťoch a aj teraz je k použitiu. Takže z mojej strany max. spokojnosť.

siska53
15. apr 2017

@ivana456charlie
Ja neviem no..my sme mali inglesinu magnum. Tam skladujes len vrchny kryt,ak je prilis teplo,lebo to je sportiak i hlboky v jednom. Ma nafukovacie kolesa a velky kosik. Polohovatelnu rucku.. Mne velmi vyhovoval a zmestil sa aj do auta,dokonca sme chodili aj na dovolenky s nim - 2dospeli a 2deti..
Moj otec ho vedel zlozit tak,ze on ani neodpajal tu vanicku,my sle zas vzdy dali vanicku dole a konstrukciu zlozili.

Ale tak zavisi od toho,aky mate kufor, ci mas radsej klasiku ci moderny styl.

Ja napr.som nesofer,takze ja som.potrebovala kocik,co zvladnz akykolvek teren a ma velky nakupny a nesklaovat zbytocne casti volacoho..

sisikociky
15. apr 2017

@siska53
Inglesina magnum je perfektný kocik kto chce klasiku - ma to len maličkú chybu - uz sa nevyrába :( velka škoda - nezničiteľní kocik

sisikociky
15. apr 2017

@sisikociky
@siska53
Sorry neznicitelny ( mna porazi z toho opravovania v telefóne)

ivana456charlie
autor
15. apr 2017

@sisikociky este mam otazocku ku britaxu, aky je rozdiel medzi motion a agile, pridu mi rovnake, a preco prave nafukovacie kolesa su lepsie?

siska53
15. apr 2017

@sisikociky to je fakt! Ja som bola strasne spokojna.. Skoda,ze sa nevyraba,ale nastastie my uz babo neplanujeme.. Normalne som si aj poplakala,ked som ho predala,bolo mi za nim strasne smutno. Pre mna dokonaly kocik. Aj deti ho spominaju. 🙂

eliskapa
15. apr 2017

Ahoj, ja som bola spokojna s kocikom znacky BRIO ... sklada sa velmi dobre - presne ako pises v celku ... da sa dat aj do mensie kufra ... da sa s nim jazdit v oboch smeroch (sportova cast), vanicka brut velka ... a vajicko sme vedeli vyuzit az pokial mala Eli 11 mesiacov ... vsetko co je na kociari sa da dat dole a krasne oprat v pracke 😉 a kosik asi najlepsi ... dostupny z kazdej strany a velky ... za mna TOP topov 🔝🔝 konstrukcia neznicitelna 😉 💪👊 delo kocik

sisikociky
15. apr 2017

@ivana456charlie
Ja si nemyslím ze sú nafukovacie lepsie- sú ťažšie - ľudia si myslia ze lepsie prejdu horším terénom. Menej sa opotrebujú sú trosku maksie. Ja som mala nenafukovacie a aj po dvoch rokoch používania sú stale Ok.
Agile a motion sú rovnaké rozdiel je len v kolách.
Motion ma výškovo nast rúčku.
Potom je este verzia agile a motion plus - tam sú nast aj nohy.

sisikociky
15. apr 2017

@siska53
Verím, on sa predával bez zmeny konštrukcie co ja viem min 17 rokov, to myslím svedčí o kvalite 🙂 Ja som predávala jednej pani náhradnú korbicku ze ju uz nebaví farba pre 4 dieťa a vozil uz 6 dieťa 🙂 . Ja som mala taky "nedelný kocik "inglesinu clasicu - biely a tiež som bola smutná ked som ho predávala

moninah
15. apr 2017

Necitala som, co radili baby vyssie, ale za mna Britax Go Next. Najlepsi kocik na svete. Lahucky, ovladam ho jednou rukou. Obrovsky kosik - zmestim tam nakup, tasku na plienky aj hracky. Je k nemu vajicko Romer. Sportak sa da zlozit jednym tahom aj v smere aj v protismere jazdy. Je spratny- vozili sme ho aj v kufri Fabie- kolieska sa daju odkliknut. Ja som s nim max spokojna.

ivana456charlie
autor
15. apr 2017

este otazocka. Brio go nect a Britax go next su tie iste kociky? :D no napisala som si na papierik vsetky znacka z vasich rad, pozeram a pozeram, to sa snad asi ani neda vybrat si :D tolko je ich

eliskapa
15. apr 2017

Ano ano to je to iste ... BRITAX kupilo BRIO ... cize uz len stare modely sa volaju BRIO 😉

ivana456charlie
autor
15. apr 2017

@eliskapa dakujem myslela som si, ten je aj moj favorit, ide sa s nim lahko? Ooooobrovsku vanicku ma,,, my mame rocne dieta cize aktualne len sporotvu cast by sme vyuzivali, ale do buducna este planujeme, tak by to bol super prakticky kociar pre nas 🙂

ivana456charlie
autor
15. apr 2017

@eliskapa ma taku zvlastnu dlhu rucku, nie je to prekazkou? 🙂

eliskapa
15. apr 2017

@ivana456charlie ide sa s nim krasne lahko ... ja som mala rocnik 2013 a chcela som novsi tak som kupila oyster zero ... a tak si nadavam ... prisaham ze BRIO je najlepsi kocik co uz sa naklikavania, skladania a jazdenia tyka ... nikdy som nemala problem so ziadnym terenom alebo kolesami (co sa neda povedat o mojom terajsom kociaru) ... za mna BRIO delo ... planujem druhe a urcite pojdem do BRIA ... ked vidim ako sa ine mamicky na parkoviskach morzuju s tymi kocikmi az mi je do smiechu ... BRIO sa da krasne jednou rukou rozlozit 😉 tichucky - vobec nehrkoce ... za mna naozaj 🔝
Drzim palce nech sa dobre rozhodnete a nech ste spkojna 😉 potom napiste ako ste sa rozhodli 😉

eliskapa
15. apr 2017

Nie, nezda sa mi ze ma dlhu rucku ... ak myslite kvoli vytahu - ked date do tej najvyssej polohy zmestite sa v pohode do vytahu (do tych starych komunisickych - moji rodicia maju taky vytah)

ivana456charlie
autor
15. apr 2017

@eliskapa nie vytah mame velky :D len tak celkovo sa mi vidi taka dlha rucka :D asi vyhral ten aj cenovo sa mi to pozdava samozrejeme ked pozeram na bazos :D

eliskapa
15. apr 2017

@ivana456charlie ja som tiez kupovala pouzivany kocik a nie novy ... a natrafila som na pani, ktora mi predala dobry kocik nemal ziadne skryte vady ... predtym nez kupite tak si ho riadne vyskusajte ... aj kolesa ci sa tocia ako maju ci sa daju aj zastavit v jednej polohe, sietka ci nieje roztrhana ... ci sa da vsetko nakliknut - radsej 😉 ale podla mna rucka v pohode 😉

ivana456charlie
autor
15. apr 2017

@eliskapa ja mam teraz trojkombinaciu ale sa mi to nepozdava take velke tazke cudo :D a bolo mi to stale jdno lebo som sa nikdy v tom nehrabala az teraz ked som tu svoju torjku na bazos (zatial sa mi nikto neozyva) ale ked ju predam planujem dolozit a kupim nieco lepsie :D