Môžem vrátiť kočík z druhej ruky kúpený na internete?

romannna
21. okt 2010

kupila som kocik , na inzerat od jednej maminky , na foto vyzeral super ale ked Nam ho kurier priviezol bola som zhrozena,, chcela som sa informovat ci Mate skusenosti ci kocik mozem vratit ked som ho kupovala z druhej ruky ,, Dakujem za odpovede 🙂

andika10
21. okt 2010

neviem čo sa dá robiť, ja by som sa tej mamičke ozvala lebo nedala reálne foto. Ja som tiež dala do podmienok predaja len osobný odber aby vedeli čo kupujú

traktor
21. okt 2010

..urcite by som jej napisala, ze kocik nezodpoveda popisu a na fotke vyzeral inak...a ziadala by som vratenie penazi..ty vratis kocik...alebo ,ak by si pristupila napr. na vrateni nejakej ciastky z penazi...ak nebude reagovat,tak aspon dat negatko, nech si daju ostatne maminy pozor....ale urcite jej napis...toto je zavadzanie...a takto obchod nema vyzerať..

brisilda
21. okt 2010

tak tovar sa da po vzajomnej dohode stale vratit ale postovne ti nikto nepreplati ☹ teda aspon ja by som nepreplatila pred kupou naslepo sa preto treba stale informovat na vsetke negativa daneho vyrobku aby sa predyslo zbytocnemu sklamaniu 🙂 ale najlepsi je predsalen osobny odber ja som tak kupovala jeden kocik a bola som maximalne spokojna teda stale som 😀 jedine co ti mozem odporucit napisat tej maminke ci mozes kocik vratot s tym ze postovne si preplatis sama