Môže sa vanička na kočíku Peg perego skate kolísať?

domigb
12. feb 2011

Prosím poradte.....Mám kočík peg perego skate a ked nakliknem vaničku zdá sa mi,že nedrží pevne teda sa trocha kolíše.....Neviete,či to tak má byť alebo ju mám zle nakliknutú.??rží vlastne na dvoch bodoch....Mne sa to nezdá byť nebezpečné ale naša babka stresuje....Ak máte skusenosti dajte vedieť ..Dakujem!!! 🙂 🙂 🙂

dajna11
12. feb 2011

ja mám cam....tiež ked sa zaklikne trochu kolíše v tých klik spojoch 😉

abbey1
12. feb 2011

Aj naša vanička sa trochu kolísala.Teraz športová verzia už drží pevne.Asi si treba len zvyknúť na tento nový spôsob upevnenia.Ale tiež som spočiatku stále overovala,či to mám dobre.

katy1979
12. feb 2011

ukludni babku a nech nestresuje. vacsina vaniciek sa kyve aj na casulolay aj na jane kde je to urobene naschval.

beruska.zuzanka
12. feb 2011

Naša bola uchytená v štyroch bodoch, teda nakliknutá a tiež nesedela úplne pevne 😉 je to ok, si myslím, ak sa nekolíše neviem ako divoko, nevŕzga pri tom a podobne, čo by mohlo značiť problém, ak to nerobí, je to podľa mňa ok 😉

silviadaisy30
12. feb 2011

Ahoj ja mam na plane,vlastne uz rezervovany kociar 3 v 1 a aj vajicko a aj vanicka sa trocha kolisu,pytala som sa predavacky ci je to ok,a ze vraj tieto kombinacie su vsetky taketo. 🙂

sampo
12. feb 2011

my mame bebe confort a tiez sa vanicka trochu kolisala, bolo to tak schvalne, takze je to v poriadku 🙂 babka nemusi stresovat 😉

evickapooh
12. feb 2011

aj nase chicco ct 01 sa kolise len mierne -ale je to:"' v ramci normy"'

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepsyna
12. feb 2011

ja mam concord neo a tak isto sa to kolise-podla mna je to ok-aspon ju po nerovnostiach nenatriasa a posobi to trochu ako tlmic 😀

metlonka
12. feb 2011

ahoj ...ja som mala PP GT3 a tiez sa mi cely cas ta vanicka kyvala...akoby nebola dobre upevnena...az raz som poprosila jednu maminu na ihrisku, ktora mala taky isty kocik ako ja, aby mi ukazala ako tam tu vanicku naklikava a zistila som ze som ju cely cas mala zle upevnenu...na tych kocikoch su vselijake vychytavky, ze clovek ani nevie na co vlastne sluzia 😀 Ked som to potom uz spravne naklikla...vanicka sedela ako prdelka na serbli 😀
cize moja rada...chod si ho niekde omrknut do obchodu kde ho predavaju a popros predavacku nech ti ho predvedie...nemusi vediet ze ho uz mas doma 😀

bellugia
13. feb 2011

my sme kúpili Geslein z druhej ruky a vanička tiež nebola nejako extra stabilná. Ale to iba, keď je prázdna, a chyba bolo v konštrukcii, trošku je už rozhejganá 🙂 Dieťa však odtiaľ nevypadne a aspoň je tam trošku vôľa 😉

ivett1
13. feb 2011

Ahoj...ked som pouzivala vanicku, tak tiez sa trosku kyvala, ale to vzniklo viac menej tym, ze som ju casto pouzivala (mali sme dreami - ku kociku quinny speedi)...novy kocik, ktory som si omrkla v obchode nemal tieto "nepatrne" vykyvy🙂 ...takze, skus si ho dat predviest novy v obchode, ak mas tu moznost 😉 ...a uvidis, ci to je len pouzivanim, alebo vyrobou