Moon Resea +

daap
23. aug 2024

Zdravím,

Máte niekto skúsenosť s týmto kočíkom Moon Resea +? Poprípade iný ale od značky Moon.

Ďakujeem za odpovede

saska.j
23. aug 2024

@daap ja mám moon resea s a som spokojna

dota6
23. aug 2024

@daap mám moon resea s a som spokojná. Bývam na dedine a teda niektoré cesty sú tu len štrkové a kamenisté a on to prežil. Vôbec sa nerozhrkal. Nemala som iný kočiar, neviem porovnať, no u mňa 10 z 10 😇

magdalenal
23. aug 2024

@daap mame moon resea s a sme spokojni. Kocik zvladol dobre zimu, sneh aj neodpratane chodniky, sneh sa nelepil na kolieska, vanicka 80cm, co bolo super na zimne babo s fusakom, miesta dost, kocikujem 'jednou rukou', sportova cast zabrala extra malo miesta po zlozeni, madlo nastavitelne pre manzela (ma 2m) aj pre mna (169cm ) 🙂
Keby mame dalsie babo, isto kupujeme znova.... za 'ludovu cenu' u nas velka spokojnost

dzejsik
23. aug 2024

máme aj my a sme spokojni, super sa ovlada, sklada, kolesa prejdu kadeco, jedine co by niekomu mohlo vadit ze hojdavo nepruzi, mne to neprekaza, chodniky a polne cesty ide dobre, hlavne ze je lahucky 🙂

taktotedanie
26. aug 2024

Mala som moon resea s a spokojnost, lahko isiel, vanicka velka co je vyhoda pre zimne dieta fusak beznproblemov sa zmestil, sportova cast u nas minimalne pouzivana bohuzial dietatko malo ani nie rok a uz mu bolo male ( dieta podla tabuliek nieje vysoke na svoj vek) kupovala som extra sportovy kociar pretoze s moon sportovym by sme zimu nedali ale vanicku som vyuzila maximalne a super