Moon Nuova

circa126
3. dec 2016

Ahojte mate niektorá prosím kočík moon nuova? Potrebovala by som zmerať vnútorný rozmer vaničky, nikde mi to nenašlo...Ďakujem

liduska12
3. dec 2016

@circa126 ahoj, my sme tiez pozerali tento kocik, sice vnutorne rozmery vanicky som si neodmerala vtedy. Ale nakoniec mi vadilo ze je moc otvoreny, tj babatku tam moze fukat. Vybrali sme podobny, ale podla mna praktickejsi - Baby Design Dotty Denim, skus pozriet aj ten 🙂 vozime v nom nase babo a je super, aj odpruzeny paradne a velmi pohodlny 🙂

circa126
autor
3. dec 2016

Dakujem pozriem 🙂 a hej hlboky je dost otvoreny ale kedze budeme ho najma v lete vyuzivat nevadi to az tak a športová cast sa mi zda byt super

smejjkaa
4. dec 2016

@circa126 aj ja uvazujem nad Moon ale Tregg ale v podstate su velmi podobne.Nemam rozmery len detailnu fotku na vanicku co som si urobila v obchode ak by si chcela.Mozno by si to vedela priblizne odhadnut.

circa126
autor
4. dec 2016

Uz som zistila rozmery dakujem 🙂

j_ank_a
10. jan 2017

@circa126
@smejjkaa
@liduska12
baby aj ste kupili moon? ako ste s nim spokojne? my uvazujeme nad tregg alebo nuova, alebo cool, akurat neviem, cim sa lisia, pridu mi velmi podobne...mozte poradit? dakujem

circa126
autor
10. jan 2017

My si ideme o dva tyzdne pre nuova 🙂 tregg sa lisi podvozkom a cool ma ine kolesa a nema klasicku vanicku ale korytko sa mi zda 🙂

j_ank_a
10. jan 2017

@circa126 a je lepsia korba tregg alebo nuova? ci je to len o tom, ako vizera?? 😀 to korytko ma lusso, teraz to kukam v katalogu.. 😀 ja som z nich jelen..

j_ank_a
10. jan 2017

@circa126 tak prave som zistila, ze tregg ma rucku vysuvnu do dvoch poloch a nuova ma taky klik system kde sa da rucka dat vyssie a nizsie... ale neviem, co je lepsie... 😀

circa126
autor
10. jan 2017

Ano aj v tom je rozdiel zabudla som hh tiez som mala v tom chaos ale v predajni ked som ich videla na zivo a vysvetlili mi rozdieli najviac sa nam pacil nuova 🙂 treba ist pozriet a rozhodnut sa

j_ank_a
10. jan 2017

@circa126 tak teraz neviem. pozaram katalog a tam je city treg, alebo city nuova.... nie nuova tregg... 😀 ty mas aky teda?? 😀 v predajni nam ukazali len nuovu, a celkom sa nam pacila. ale budeme mat vanicku na leto a nieje tam na strieske vetranie, a ani silt proti slnku, tak neviem, ci to nebude prekazat... vidim, ze ty si o dva mesiace skor, co nieje taky rozdiel... co ta presvedcilo o tom moon? a za aku cenu ho mas? dvoj, alebo troj kombi?

circa126
autor
10. jan 2017

Ja mam city nuova a pacil sa nam dizajn, sportova cast aj to ze je lahko skladatelny a na leto fajn si myslim lebo nie je taky hruby masívny ako tie polske napr. a dam tam slnecnu clonu a vybavene 🙂 a mame trojkombinaciu vanicka plus sportak 499e a vajicko 99 e ale berieme z jednej predajne komplet vybavicku tak budeme mat fajn zlavu

j_ank_a
10. jan 2017

@circa126 to je fajn, nam ho tiez ponukali za 569 aj s vajickom... a aku farbu beries? mne sa moc paci sa sahara.... budeme mat dievcatko. chcela som taku neutralnu farbu, ked nahodou bude dalsi chlap, aby sa dal tiez pouzit... 😀 co vy cakate???

circa126
autor
10. jan 2017

Krasne maju farby aj saharu maju vystavenu v pd my sme vybrali sedy tiez dievcatko a do toh o ruzove doplnky fusat atd strasne sa mi paci ta kombinacia farieb a presne ze keby nahodou druhy chlapec tak je to neutralna farba 🙂

j_ank_a
10. jan 2017

@circa126 my sme boli v pd dnes, to idete kupovat v predajni kociky barbora??? tam sme ho pozerali... 😀

circa126
autor
10. jan 2017

Ano v pd berieme dali sme si nacenit aj v pe ale v pd dali lepsiu cenu 🙂

j_ank_a
10. jan 2017

@circa126 my sme s pe, u nas nam odporucali cam dinamico up... tak tam este raz behneme, nech nam povie rozdiel medzi nim a moonom... uvidime... 😀 a tiez sa rozhodneme podla ceny... a mne sa celkom este paci, ze ak sa nahodou pokazi, v pd nam daju na cas reklamacie nahradny kociar... co je super... u nas v pe to nemaju v ponuke..

circa126
autor
10. jan 2017

Aj cam sme pozerali ake nakoniec vyhral moon 🙂 aj ja som z pe inak ale uz rok byvam v novakoch

j_ank_a
10. jan 2017

@circa126 co rozhodlo pre moon??

circa126
autor
10. jan 2017

Hlavne dizajn a nanzelovi sa na prvy pohlad pacil moon takze tak 🙂

smejjkaa
11. jan 2017

@j_ank_a my sme sa nakoniec rozhodli pre iny takze v tom uz neporadim Len ja som bola viac za Tregg ako Nuovu ale to je len podla dizajnu.
Tak vy uz viete pohlavie? Citqm zeobe dievcatka.Kedy vam to zistiliv kolkom tt?

circa126
autor
11. jan 2017

a aky ste vybrali nakoniec? mne v 20 tt moj lekar povedal ze vyzera to na dievčatko a v 22 tt na 3D sone mi to MUDr. Grochal potvrdil 🙂

smejjkaa
11. jan 2017

@circa126 tak to dufam ze nam o tyzden povie gyn co vidi a objednam sa na 4D.
Uz by som rada nieco farebne kupila.
Nakoniec vyhral Joolz Day2.Drahy kociar ale velmi kvalitny.Nejako nas dostal oboch.

liduska12
11. jan 2017

@j_ank_a my sme nakoniec kupili Baby Design Dotty Lupo denim verziu - pouzivame ho uz 7 mesiacov a sme velmi spokojni 🙂 moon sme iba zvazovali, ale odradila ma od neho otvorena strecha, aby tam malej nefukalo a nesvietilo slnko rovno do tvare...

circa126
autor
11. jan 2017

@smejjkaa joolz je krasny ozaj 🙂 a v kolkom si tt?
@liduska12 hej aj mne trosku ta otvorena strecha vadila ale bude hlavne v lete v nom tak sme to slnecnou clonou vyriešili 🙂

smejjkaa
11. jan 2017

@circa126 som 17+5 dnes.Termin v juni.
Slnecna clona je fajn vec.To malinkej nebude svietit.Uz sa ti to blizi ako pozeram.

circa126
autor
11. jan 2017

Tak snáď sa co najskor dozviete co budete mat aj my sme boli straasne zvedavi a bolo to prekvapko celkom lebo všetci mi hovorili ze chlapec ajnked neviem ako na to prišli 🙂 a veru uteka to neskutocne rychlo pomaly zacinam vecicky chystat 🙂

smejjkaa
11. jan 2017

@circa126 my by sme prave to dievcatko brali,lebo setra ma dvoch chalanov a moji rodicia ted len vnukov.
A je to vytuzene babo na ktore sme cakali 5rokov koli mojej diagnoze a otehotnela som zazrakom.Tak preto som so dopriala aj drahy kocik,neviem ci bude aj dalsie babo u nas.
Mne tipuju na dievcatko ale to skor preto lebo si ho zelaju.Zijeme daleko v zahranici takze podla tvaru bruska tazko mozu tipovat.
A uz mas vsetko nakupene? Veru uz sa ti treba chystat

circa126
autor
11. jan 2017

Tak

circa126
autor
11. jan 2017

Tak držím palce nech sa podari dievčatko ale každopádne nech je co chce hlavne je to zdravie 🙂 a co sa tyka veciciek vsetko uz mame a ostatne cez kocik..postielku a komplet vybavicku mame objednanu v jednom obchode a koncom januara

circa126
autor
11. jan 2017

Tak držím palce nech sa podari dievčatko ale každopádne nech je co chce hlavne je to zdravie. Co sa tyka veciciek asi uz vsetko mam a ostatne cez kočík, postielku a komplet vybavicku mame zajednane takze koncom januara pojdeme pre to 🙂