Maxi cosi mura a vanička Quinny

exupery
16. apr 2013

Ahojte,mate niektora skusenost,ze by na konstrukciu Maxi cosi mura sla nakliknut vanicka QUINNY Speedi?Teoreticky by to ist malo,kedze ta vanicka sa naklikava tym istym sposobom ako vajicko Maxi cosi...

saska.t
16. apr 2013

@exupery no normalne by to malo ist,kedze aj opacne to ide mam quinny buzz a s adapterom mozem nasadit vajicko maxi cosi cabriofix,otazka je ci je adapter na vanicku kompaktibilny s maxi cosi konstrukciou,pretoze ja som musela kupit extra adapter,quinny adapter nebol kompaktibilny s maxi cosi vajickom,stal 25,-Eur,ale zijem v nemecku 😉 este by som skusila zavolat predajcu tvojho kocika ci je to mozne,ten to musi 100% vediet.

saska.t
16. apr 2013

@exupery no pozrela som to u nas a je to mozne spojit s ouinny dreami vanickou,len som nevycitala ci na to potrebujes speci adapter 😅

exupery
autor
16. apr 2013

@saska.t maxi cosi mura sa dodava s adapterom na autosedacku,ktory je zaroven aj na vanicku od Mury,ked sa preklopi,akk by som ho nepreklopila a nechala ala vajicko,tak myslim,ze ta vanicka by tam mohla teoreticky ist...

jannys82
7. máj 2013

Ahojte, mne v obchode tvrdili, že na MC Muru bude pasovať len Mura vanička. Tak neviem... Tiež som chcela kúpiť Quinny Speedy vaničku na Muru...

andreao
26. máj 2013

Ahojte baby, mam na predaj vanicku Quinny speedy, po jednom dietati, ako nova, farba zeleno- zlta, v pripade zaujmu poslem foto. Pekny den.

kiakocikovsvet
26. máj 2013

@exupery neviete to nakliknúť nakoľko je tam iný adaptér

exupery
autor
26. máj 2013

@kiakocikovsvet adapter bol rovnaky praveze ale len na starych verziach a na tych to aj slo,prave v piatok som bola objednat sportiak MAxi cosi plus 2?13 a tam sa nakliknut neda ani starsia verzia vanicky maxi cosi,pretoze su nove adaptery,ani uz quinny vanicky,takze som musela kupit vsetko nove,zial.

kiakocikovsvet
26. máj 2013

@exupery je to tak ako píšete