Máte svetlý kočík?

kikaski
2. feb 2013

Váham medzi týmito dvoma farbami, veľmi sa mi ten svetlý páči, ale bojím sa, že bude stále špinavý...Máte niekto svetlý kočík a ako ho udržiavate ????

zuzanka7834
2. feb 2013

Ahoj, my mame peg perego GT3 vo farbe ivory a sme velmi spokojni. Pravda je, ze sportovu cast sme zacali pouzivat iba teraz a neviem ako bude vypadat ked v nej zacne drobec v lete vselico papat, ale s vanickou sme boli fakt velmi spokojni. A to nase vnutro bolo uplne biele, vyrobca doporucoval pranie v rukach, ale ja som to prala riadne na 30-tke a bol vzdy ako novy.

zuzanka7834
2. feb 2013

Ale ten tmavohnedy je tiez velmi pekny...

barboratokei
2. feb 2013

Kým máš bábätko vo vanicke, velmi sa ti spinit nebude. "Problém" nastáva, ked začnes používať športovú časť. Ani to ale nemusí byt problém, ak sa ti dajú latkove časti zvliect a dať do pracky. Dôležitá je aj povrchova úprava, mne často stacila drsna handricka a mydlova voda. Na dôkladne vyčistenie môžeš použiť aj pripravky na tepovanie kobercov.

nika1082
2. feb 2013

Pekné sú oba, ale ak sa môžem spýtať aká je značka týchto kočíkov? Ďakujem za odpoveď. 😉

kikaski
autor
2. feb 2013

Cam Dinamico 2013 🙂

raza
2. feb 2013

@kikaski ja mám v pláne kupovať Cam cortina 2013 😉 a tiež som sa rozhodovala, že či nezvolím tú svetlú farbu.. moc sa mi páčila, ale nakoniec som sa rozhodla, že radšej tmavšiu, lebo aj keď sa to dá očistiť.. nebudem mať iný kočík na výmenu, takže to nebudem môcť prať každú chvílu..

kikaski
autor
2. feb 2013

@raza asi je rozumnejšia tmavšia varianta, len keď sa mi tak páááči ten svetlý 🙂 ale praktickosť by mi asi potom liezla na nervy, tiež nebudem mať iný kočík, tak asi radšej tú tmavú....dúfam, že čoskoro objednám 🙂

hruska82
2. feb 2013

@kikaski My sme objednali tiez bledy kocik 🙂 lebo sa nam hroooozne pacil! No nas sa da uplne kompletne rozobrat a prat v pracke, takze vobec nestresujem 🙂 Mne sa na jar a leto viac hodi bledsia farba, takze aj preto som sa rozhodla pre ivory 🙂 ale si myslim, ze oba su krasne!
Ps. dodacia lehota kocikov od objednania trva vacsinou 8-10 tyzdnov, takze sup-sup....aby ste ho mali vcas (hlavne kvoli vajicku-ak to teda k tomu mate tiez) 🙂

reni1512
2. feb 2013

Ten svetlejší 🙂 🙂 ... my chceme svetlo sivý, myslim, ze su take materialy co sa daju raz dva vycistit, alebo vyprat, urcite sa informuj 🙂 Ten kocik je uzasny, mala som moznost si ho rozlozit, zlozit a vyskusat 🙂

kikaski
autor
2. feb 2013

@hruska82 ja by som ho už veľmi rada objednala, keby som nebola taká opatrná 🙂 stále sa bojím čokoľvek nakupovať, ultrazvuk mám v piatok a potom už určite začnem 🙂 dúfam, že bude všetko v poriadku 🙂 ja sa tej svetlej aj bojím, ale na obrázku je krásna 🙂 dilema poriadna 🙂

kikaski
autor
2. feb 2013

@reni1512 a vy ste si aký kočík vybrali ?

monikajaco
2. feb 2013

ja som mala pri prvej dcere ruzovo hnedy a bolo na nom vcetko vidiet ale dal sa cely vyzliect a oprat a preto mi to vobec nevadilo .... aj teraz mam kremovo cierny a vsetky kremove casti sa daju oprat v pracke takze znova to neriesim ....

alexia11
2. feb 2013

Ahoj, ja mam Cam dinamico, ale nie taky ako na obrazku, ale s kamienkami a dekou na nanozniku v tvare masle......ale je to jedno. Mam ho v tej svetlobezovej, resp.je to az taka kremova a zatial pohoda. Minule nas ospliechalo auto a nic sa nestalo, len som to utrela servitkou....inak sa da cely potah vonkajsi aj vnutorny uplne odopnut a moze sa prat. Ja ho pouzivam styri mesiace, zatial som spokojna...uvidime ako to bude so sportovou castou, ked mala zacne sediet a tak ako tu baby pisu, ked zacne aj papat.....ale tak asi sa stiahne potah, preperie sa a hotovo 🙂

kiakocikovsvet
2. feb 2013

na trhu sú biele kočíky z ekokože a tie sa veľmi ľahko udržiavajú, poutierate a máte stále čistý

hruska82
2. feb 2013

@kikaski Ja viem :D ja som bola na tom podobne ... som sa prebudila vtedy, ked mi sesternica (ktora vtedy bola v 19 tt a ja v 30.tt) zahlasila, ze ona uz ma aj zaplateny a rezervovany v obchode :D na poslednu chvilu som sa rozhodla pre ten, ktory som nakoniec vybrala. Neboj, bude vsetko v pohode!!! 🙂 ja sice tiez nemam este nic doma, vsetko je pripravene u nasich. :D

majmik
2. feb 2013

@kikaski och, ten bezovy je prekrasny. Ale osobne by som tiez volila radsej tmavsiu, ako vravi moja kamaratka: podvecer je taka svetla farba lepidlo na musky. A hlavne, ked ho budes najviac pouzivat od aprila do jesene.. Ale vyzera ako kozeny, to podla mna by sa inak naozaj dalo v pohode cistit 🙂 takze vyber je naozaj uz len na tebe, hlavne aby ta to potom nemrzelo 🙂

kikaski
autor
2. feb 2013

@majmik no nieje to koža, naživo som ho videla v inej farbe, ale vtedy som sa vôbec nezamýšlala nad čistením a praním kočíka, to na mňa prišlo až teraz, keď ho chcem objednať...ale asi to bude ten hnedý, nech je to praktickejšie...aj keď tá svetlá je najkrajšia 🙂

koniarova
2. feb 2013

@kikaski Určite neodporúčam bledý. Mala som a nikdy viac. Hlboký samozrejme OK, ale ako sme začali používať športovú časť hrúza. Stále ho periem. A mám kvalitný, ale tým praním sa ten materiál aj tak ničí. Nekupuj. A budeš mať na ňom stále nalepené mušky.

majmik
2. feb 2013

@kikaski 😀 inak, my sme presne tak isto vyberali. Mame Takko bodkovany, ale kazdemu komu sme ukazali obrazok na nete, najprv vyhodilo biely s ciernymi bodkami, to vsetci achkali ojkali, aky prekrasny. A my ze nie, ze mame ten cierny s bielymi bodkami - tiez je krasny, len na ten biely sa nechyta. Ale nam sa paci, a vybrali sme si ho prave kvoli praktickosti. Tak spravny vyber prajem ;)

penelopa
7. feb 2013

Ja mám béžový a super.

reni1512
6. apr 2013

@kikaski aoj 🙂 ja som ti tu uz raz aj pisala, uz ste sa rozhodli ktory? lebo my sme vcera objednali ten hnedy :D sranda co? ani by som vobec nepovedala, ale maju akciu na 3kombinaciu a este sme dostali ten rukavnik na zimu zdarma.. ta hneda nie je v skutocnosti vobec taka tmava, su tam dve hnede a je to pekne nazivo..posobi tak luxusne, od svetleho ma odhovorili 🙂 a dobre spravili, pride nam zaciatkom maja tak sme chceli a moze ostat na predajni ak ho doma nemame kam dat! pristup bol 100 bodov, vsetko nam objasnil a vysvetlil, dokonca po prac.dobe 🙂

kikaski
autor
6. apr 2013

@reni1512 máme hnedý cam dinamico 2013 a už je doma, len maličká ešte nebola na prvej jazde 🙂 čakáme kým bude krajšie...narodila sa v 35tom týždni, tak ju nechcem ešte dávať von 🙂 my sme ho objednávali cez net, tiež za dobrú cenu, ale možno sa dá teraz aj lacnejšie...neviem...a ja som s farbou veľmi spokojná, je krááááásny 🙂 ja som rukávnik dokupovala hnedo ružovy...a aj ho budem dolaďovať do ružova, ked máme dievku 🙂 teším sa ked pôjdeme von 🙂

reni1512
6. apr 2013

@kikaski jeeeej 🙂 ano aj ja chcem do ruzova, len nevieme co cakame 🙂 juuj tak sa potom velmi tesim! mate takeho malickeho drobceka hej 🙂? juuj.. my ten rukavnik dostaneme cierny, nebola som nadsena z tej farby, ale tak vzdy lepsie ako nic, hlavne ze mi bude teplo na ruky 🙂.. tak potom daj vediet ako sa vam vozilo, ak nezabudnes 🙂 a dakujem

monika15
6. apr 2013

@kikaski mi mame svetly a ti poviemv kuse sa nieco vyleje maly ruky utrie hehehehe 🙂))
tak cucham dost tazko.... .mne osobne nevadi.. vsak je to dieta..... =)
jedine moze niekomu vadit ze to musi vzdy cistit 🙂))))))