Máte skúsenosti s trojkolkou Abc Desing?

mamicka70
7. jún 2013

ake mate skusenosti s kocikom abc desing trojkolka ste spokojne prosim vajadrite sa k tomuto kociku chcem kupit ho

saska.t
7. jún 2013

vlastnu skusenost nemam,ale v Nemecku patri k tym kvalitnejsim a cenovo dostupnym kocikom,ktore aj slusne obstali v testoch kvality 😉 inak modelov je viacej,takze ak chces hodnotenie toho tvojho,musis aj model uviest...

eemmaa
8. jún 2013

Ahoj ja som mala 3 tec a bola som spokojna i ked sa rychlo osuchaju kolecka a potom sa mi tam zapichavali kamienky. Inak fajn 🙂

brumka
8. jún 2013

Ja mam sportak a je nanic, rucka na mna vysoka, trojkolky su nanic su nestabilne cez obrubniky a zla opierka noh a hlavne ked dieta spi nohy vysia z bokov kocika,takze na spanie zly

lenkabuckova
8. jún 2013

Ja som ho mala tiež ale štvorkolku. Tiež iba tie kolečká boli problém. Inak som bola s nim spokojná. Do autobusu ma vždy autobusár zobral aj keď tam už bol kočík. Ja som zložila konštrukciu dala medzi sedačku a malú som položila na sedačku a nebol problém.

michala1515
8. jún 2013

my sme boli spokojni. v sportovom dcerka obcas aj zaspala a nebol s nicim problem. velka vyhoda je mozno otocenia vanicky, aj sportovej casti k sebe aj od seba. jedina nevyhoda pre mna bol mensi odkladaci kosik, inak mi vyhovoval vo vsetkom.