Máte skúsenosti s kočíkom Roan Bass?

matka121411
20. mar 2016

Prosím Vás, máte niektorá kočiarik Roan Bass? Ste s ním spokojné? Ďakujem za odpovede. 🙂

alexa24
9. jún 2016

To by aj mna zaujimalo

adka13
11. aug 2016

Ahojte, chcela by som oživiť tému, keďže nad týmto kočíkom uvažujeme. Nemáte s ním niektorá skúsenosti, či už pozitívne alebo negatívne? Uvažujeme nad verziou Roan Bass Soft - ten je aj s odpružením. Ďakujem veľmi pekne 🙂

matka121411
autor
12. aug 2016

My sme ho nakoniec kúpili. Ale termín mám až 1.9. čiže zatiaľ nekočíkujeme, ale je krásny 🙂

adka13
12. aug 2016

@matka121411 Ďakujem za odpoveď 🙂 Chcela by som sa spýtať, materiál kočíka máte Eco kožu alebo látku? A ešte či ste kúpili s odpružením alebo bez odpruženia? Tiež sa nám veľmi páči, ale akosi neviem nájsť žiadne relevantné informácie/recenzie na tento konkrétny model... 🙂

matka121411
autor
13. aug 2016

Máme ekokožu - bielu 🙂. Čo som si zisťovala, ekokoža sa dobre udržuje, stačí utrieť vlhčenou utierkou, prípadne mi odporúčali pri veľkom znečistení použiť Cif. Nemáme verziu Soft, ale myslím že i na Roan Bass je dáke to pruženie....

adka13
13. aug 2016

Dakujem za odpoved 🙂

alexa24
16. aug 2016

Ja mam roan bass 2016 eco koža a som zatial spokojna je dosť velky, vysoky, pruží, lahko sa skladá, bola k nemu taška, deka, sieťka proti hmyzu, "pršiplašť"

nelinka37
31. okt 2016

Skusam tento raz ozivit temu ja 🙂 zvazujeme aj tento kocik. Ake su vase realne skusenosti po par mesiacoch? @alexa24 @adka13 @matka121411

matka121411
autor
1. nov 2016

Kočíkujeme od septembra, nemôžem povedať nič zlé. Má fakt priestrannú vaňu, čo je na zimu fajn. A som spokojná s ekokožou, máme čisto biely a fakt ked aj je na nom špinka, pretriem vlhčenou utierkou a je to preč. však ak máte otázky, napíšte kľudne.

alexa24
1. nov 2016

My máme tento, som veľmi spokojna každy chváli,účel plný len keď sa sklapa stale ta "strieška" dolu tak to už nedrži tak pekne keď je hore ako na začiatku.. Musím to niekedy napraviť aby malej cez sieťku nefučalo dnu neviem či ma rozumiete 😅 na 2.fotke vidieť ako strieška vyzerá keď ju často sklapam

daduska3
8. nov 2016

Dnes som bola pozrieť v Auparku a mali tam verziu soft, no paráda, podľa mňa za tú cenu veľa muziky 😉

vap2011
13. jan 2017

Ahojte,uvažujem nad kúpou bass soft. Prosím vás, ktoré kočík už máte (aj iba bass) čo hovoríte na ten kokosový matrac? Je to čisto iba kokosové vlákno bez akejkoľvek peny? Nezdá sa vám tvrdý? A tie čo máte eco ako obstála tá koža v zime? dakakujem za vaše názory a skúsenosti

matka121411
autor
16. jan 2017

Ja mám ekokožu bielu a žiadne poškodenie nevidím.

vap2011
16. jan 2017

A ten kokosový matrac?

alexa24
17. jan 2017

@vap2011 matrac je nic moc taky tenunkyy cez leto som tam stale este nosila deku a potom som vymenila za fusak

alexa24
17. jan 2017

Tu som deku dala prec ale fakt neviem preco..mozno boli moje myslienky ze je august 30° a ona lezi este na teplej deke ale kazdopadne matrac je taky nijaky...(sranda na foto bola mala ako take ciganciatko💓vsetci ze aka je tmava.. A teraz je po mne vyblednuta ako vapenka)VYHODU v kočari vidim že mala ma za par dni 6m a stale sa zmesti vo fusaku do vanicky a to je dlhaaa ako tyzden pred vyplatou (vo vaničke má vyložené nohy) takze za mna super, v inom kočari by uż hadam musela byt uz v špportovej verzii..a aj ta je super !! Babanko tam vie lezat aj ked nesedi, tá časť sa dá super sklopiť skoro až do vodorovnej polohy pohladam foto

alexa24
17. jan 2017

@alexa24 a vankúšik mám z polohovacieho kresielka, tam kde dieťatko leží nie je vyvyšené, len po bokoch 😇 doteraz nepoužívame ani v postielke vankuš

vap2011
18. jan 2017

Ďakujem za odpoveď uvažujem že kúpim matrac nový... No uvidíme keď príde...

22petruska
25. jan 2017

@matka121411 ahoj mozem sa opytat na kocik ako v zime s kozou neprasklo nic ? Chcela by som biely termin mam jun a vanicka vyzera dost velka myslite ze by som na zimu zmestila aj dietatko s fusakom? Dakujem pekne

matka121411
autor
26. jan 2017

@22petruska ahojky, s ekokožou sa nič nestalo, je pekná bielučká, keď sa náhodou ušpiní len pretriem vlhčenou...a vanička je veliká, väčšiu asi ani nezoženiete, podľa mňa tam dieťatko zmestíte. 🙂

lklapicova
19. feb 2017

Ahojte dievcata, ja mam roam bass soft denim, je super, to odpruzenie je fakt uzasne, a kolieska, na to ze su nafukovacie, krasne vyzeraju, kedze su nizkoprpfilove. Ani som s nimi nemala problem, vobec ich nebolo treba dofukovat ani nic. Byvam na strednom Slovensku, cesty cista hruza, snehu kopec, ale kocik obstal.... konstrukcia trosku pukoce - ale to asi vsetky kociky, vraj aj tie drahsie.... ale nie je to nic hrozne, babo sa Vam pri tom nezobudiiii 😂 a ten matrac - v poho, tym ze babo mame oktobrove, tak som vzdy mala deku alebo aj fusak a zachvilu prejdeme na sportovu verziu. Co sa mi este pacilo bolo, ze je tam vela prislusenstva a prakticky cela vybava, vratane deky. Aj sa velmi lahko ovlada. A tiez velka vanicka 🙂 akekolvek otazky posielajte, rada poradim 😘

vap2011
21. feb 2017

Ahojte prosim Vas ako riesite plastenku proti dazdu na sportovu cast? V cene nebola a mam pocit ze nie je ani v ponuke alebo.....?

vap2011
21. feb 2017

Ten kokosovy matrac sa mi zda hrozne tvrdy taky nepohodlny asi kupim iny snad sadne....

lklapicova
21. feb 2017

No mne sa zda ze som mala aj na sportovy plastenku... kazdopadne- nebude pasovat ta, coje na vanicku?

eliska1707
23. feb 2017

Ahojte mamicky,mam kocik roan bass v bielej ekokozi,vsetko je super az na predne kolieska,ktore sa mi dost casto trasu,alebo vibruju.Robi to aj na rovnom chodniku,som z toho smutna.Robi to aj vam?dakujem

lklapicova
23. feb 2017

Nerobi, zatial..... neni to zle zaaretovane?

eliska1707
24. feb 2017

Na rovnych cestach to nemam zaaretovane,len ked je horsi chodnik to zaarerujem a vtedy to nerobi

kamagma
29. mar 2017

Zdravim. Nejake nove postrehy ohladom tejto znacky? Zvazujeme kupu. Dakujem

alexa24
29. mar 2017

@kamagma za mňa všetko super. žiadne negativa

alexa24
29. mar 2017

@vap2011 ja mám plaštenku, použila som zatiaľ len na vaničku tam to sedelo a športova časť ma tiež taku striešku tak by to malo isť