Máte skúsenosti s kočíkom Mima?

jay_jay
29. jún 2011

Ahojte, mate prosim vas niekto skusenosti s tymto kocikom?

kaia
2. júl 2011

@jay_jay, nam sa velmi pacil a hlavne jeho vyuzitelnost pre surodencov, kedze cakame druhe 🙂. Boli sme sa na neho pozriet v obchode, ale odradila nas jeho tazka manipulacia. Je stavany pre 2 deti a k tomu ma aj patricne prispôsobenu konstrukciu. Je krasny, ale tazko sa s nim manipuluje, takze to bude fuska tlacit pred sebou, ajked v nom bude sediet len 1 dieta 😝

jay_jay
autor
3. júl 2011

@kaia naozaj? pritom na tom videu to vobec tak nevyzera... 🙂 ale dobre vediet, dakujem za info

jay_jay
autor
3. júl 2011

@kaia naozaj? pritom na tom videu to vobec tak nevyzera... 🙂 ale dobre vediet, dakujem za info

hajanka
3. júl 2011

tie Mima kociky, ved to je samy plast, skor sluzia ako designova vychytavka a modny doplnok, ale pre dietatko nie su pohodlne urcite, aj ked sa mi pacia, staci mrk na tu sport. sedacku, samy plast + jedna podlozka

kaia
4. júl 2011

@jay_jay, ak si z BA alebo mas tam aspon cestu, tak ho maju v obchode Premamam (Eurovea) na prizemi vystaveny 🙂. Pozri si ho na zivo a skus s nim trochu pochodit po predajni. Nas to uplne odradilo. Mame totiz Stokke X-plory a ten je neporovnatelne lahsi. Ajked Mima ma lepsie kolieska, ak planujes kocikovat v horsom terene 😎

cacka
16. júl 2013

Kociarik mame a a malej sa dobre sedi aj spinka v sportaku🙂