Máte skúsenosti s kočíkom BABY SMILE V-Max?

henrietag
11. aug 2010

dobry den, chcela by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s kocikom baby smile v-max kedze si ho chcem kupit. Dakujem pekne za odpovede.

byggyt
11. aug 2010

ahoj, ja tento kočík mám ale nie som spokojná so športovou časťou, malá bude mať 8 mesiacov a šmýka sa mi stále dolu keď jej to dám na sedenie, strecha stále padá dolu, už mi odtial odpadlo aj jedno také malé umelohmotné koliečko, popruhy si nemôžem viac skrátiť tak plnia svoj účel iba čiastočne, časť na nohy by som označila ako nebezpečnú lebo sa tam malej zakliesňujú nohy. Vanička je dobrá s tou som nemala problém lenže dlho som ju nepoužívala, podla mňa je dôležitejšia športová časť a tá mi vôbec nevyhovuje, preto idem kupovať druhý kočík. Ja by som si ho už nekúpila, jediné pozitívum sú pomerne velké kolieska,ktoré som ocenila v zime keď bol sneh a neodhrnuté chodníky

mamina63
11. aug 2010

@henrietag ja ho mám tiež....vanička vynikajúca veľká používali sme do 7 mesiacov aj s fusakom emitex...autosedačka na konštrukciu je super, ked je dieťa malé a ideš niekam k doktorovi, alebo do nákupneho centra, aby si ho nemusela prekladať....ale ten športový je nanič 😝 strecha stále krivá, ...športová časť je malá, my už asi cez zimu sa nemestíme,......nafukovacie kolesá sú super, ľahučké ovládanie....
jedine čo mi vadí tak že je strecha na športovom strašne krivá a kolesá majú divnú zbiehavosť....chcem ho aj predať ale neviem aký si kúpiť 😕 pretože každý kočík má nejaké chyby 😅 😀 ...ale tie zistíš až ked ho budeš používať 😀 😀 😀 😀