Máte skúsenosť s Retro kočíkom?

turcv
23. aug 2019

Baby, chcela sa s Vami poradiť. Plánujem si zakúpiť reteo kočík, resp. kočík s retro kolieskami. Máte s takými kočíkmi skúsenosti? Zmestí sa Vám konštrukcia do kufra auta bez problémov?
Ďakujem.

mareka49
23. aug 2019

@turcv my mame roan emma, je to nie cisto retro, ale nieco medzi, kolesa fakt velke, mame skodu f combi, takze do kufra ano

turcv
autor
23. aug 2019

@mareka49 Ja sa rozhodujem pre Roan Coss Classic. A bojím sa, že sa mi konštrukcia nevmesti do kufra vzhľadom k tomu, že sú vysoké kolesá. A v pohode dáte aj vaničku na vrch do kufra? Môžte prosím napísať výhody/ nevýhody tohto kočíka? 🙂 ďakujem.

chvostik1
23. aug 2019

Ahoj. My mame Lonex retro lan. Je to fakt megakocik, zvladne naozaj kazdy teren ale co sa tyka sladnosti v aute, v kufri zaberie strasne strasne vela mieta. Nam sa uz do kufra nic nezmestilo ked sme ho niekam brali a to nehovorim o tom, ze kolesa musis zlozit. My sme si do auta kupili zvlast Greentom classic ked uz mala vedela poriadne sediet. A mame od vtedy v podstate prazdny kufor.

mareka49
23. aug 2019

@turcv ta kovova konstrukcia sa da zlozit, znizi sa tak vyska kocika. Nam sa vopchal na stojaka do kufra tak. Vanicka sa da aj odopnut, ale nasa bola dost tazka..treba pozriet fyzicky, pripadne odmerat v ponizenom stave

ivankatal
23. aug 2019

@turcv ahoj my máme kočík Roan a bola som maximálne spokojná. Už ho nevyuzivame,nakoľko už máme golfový, ale do auta vošiel. Síce zabral celý spodok kufra,ale vošiel 🙂 nie len že je pekný,ale pre mňa bol aj super čo sa týka výšky aj ovládania,keďže nemám rada kočíky s pretacajucimi sa kolieskami

turcv
autor
23. aug 2019

@ivankatal ahoj. A ostal v stave, že je použiteľný aj pri druhon dieťati? Kolieska nevrzgaju? Kovova konštrukcia nezačala hrdzaviet? 🙂

ivankatal
23. aug 2019

@turcv áno vyzera super,akurát my druhé neplánujeme :D ale ak chcete odložiť pre druhé,tak isto vydrží. A kolieska treba olejovať pravidelne,inak by vrzgali. To sa stalo ale aj kamaratkam pri iných kocikoch s kovovou konštrukciou. Jedine co mi "vadilo" je,že ten systém na odopnutie vanicky občas nefungoval na 100%,musela som to zatlacit mincou,aby to "preskočilo". Ale zase športová časť môže ísť v oboch smeroch,tak to je obrovská výhoda. Ja som mala syna stále otočeného ku sebe 🙂

tasticka59
23. aug 2019

krasny, no ako mne by chybala ta obratnost, teda natacanie koliesok. To ako bez toho by som uz asi ani kocikovat nevedela. No beriem kazdemu vyhovuje daco ine. Inakodhliadnuc od toho, tak je veru pekny

jullietlife
23. aug 2019

Ahoj, mám roan Emma auto škoda Rapid zmestí sa to tam len tak tak. Je to ťažka konštrukcia. Mne sa s ním manipuluje zle. Jedine čo beriem ako pozitívum, že s ním môžem do terénu a prejde skoro všetko. Pri druhom si určite kupujem nejaký 2v1 🙂

lucinkab
10. sep 2019

@turcv treba zbenut do.predajne fovolia vyskusat nalozit do auta,mam inglesina clasica uz druhe dieta a odkladam na vnucence,ked sa budes starat najme v snehu,nezhrdzavie ani od soli