Máte skúsenosť s kočíkom Emjot HiTreec?

letnykvietok
21. mar 2011

Ahojte,

chcem sa spytat poznate niektora tento kocik. Velmi mi padol do oka, len na SVK som nasla, ze sa da kupit len v Bardejove. V sobotu by sme mali ist do Polska, tak ho chcem poskusat, ako sa s nim manipuluje a potom pokial v Polsku nebudu mat moju farebnu kombinaciu, by osm ho objednala cez net. Tu je link na uvedeny kocik>
http://www.svetkocikov.sk/kociky-emjot/437-emjo...
Dakujem vopred za kazdu skusenost s tymto kocikom.

martija
21. mar 2011

@letnykvietok pred par dnami som natrafila aj ja na tento kocik,ale na inej net adrese,mali uvedenu Trnavu. Zda sa mi pekny,a hlavne super cena - az sa bojim kvality. tiez budem rada keby niekdo napisal svoj nazor,ako sa sklada a pod......

siuzi003
8. apr 2011

my sme ho vcera kupili v polsku za 250eur aj s autosedackou. je lahucky a skladanie je velmi jednoduche. kvalitou uvidime.

catty2010
2. máj 2011

@letnykvietok
@siuzi003
@martija

Ahojte,

http://kocikypredeti.sk/product.php?id_product=12
Aj na tejto WEB stranke je dany kocik a predavaju ich aj v OD Dargov v Košiciach, nemaju tam však všetok tovar, je to len taka mini predajnicka, treba sa dohodnut s predajcom,ktory ich dovaza z Polska - cenovo to tam bolo 240 a 280aj s autosedackou. jedno co nechapem, ze na tejto stranke je uvedena ina vaha kocika........ako na stranke, ktoru pisala letny kvietok a predajca mi hovoril, ze kocik ma 16kg...... Tiez rozmyslam nad tymto kocikom, tak keby ste vedeli viac nazorov napisat. majte sa.

berry11
18. jan 2012

ahojte tento kocik je uzasny ja ho mam aj s autosedackou je lahky lahko sa sklada super ovlada1rukou lebo ja ho mam s velkymi loziskovymi kolesami vybava je tiež super mne ho doniesol upskar z vlcian to je pri trnave

veronikamadoranova
19. jan 2012

ahojte ja som ten kocik kupila predvcerom za super cenu 180 eur aj s autosedackou, som z KE a kocik sme kupili na Blsaku, pretoze tam dovazaju kociky z Polska. A ten predavas predava autopoťahy, mal tam 2 kočiky a akurat jeden z nich sa mi pacil. Ku kociku mame vajicko, sportovu cast na kocik, vanicku, tasku, plastenku proti dazdu, sietka proti hmyzu a zaruku 2 roky. Takze komplet vsetko a za taku cenu ze super 🙂

zabka132
25. feb 2012

ahojte, my sme ho prave doniesli dnes domov. Vaha je uvedena 11,5 kg. Odskusame ho az o mesiac...ale zatial vyzera vsetko ok 🙂 . Kupovali sme ho v Polsku v Nowom Targu v obchode Baby boo, trojkombinacia vysla na 238€, ale aj tak super.....na nete u nas je za 308€.

@veronikamadoranova ...to si fakt kupila za super cenu 🙂

veronikamadoranova
26. feb 2012

no my sme chceli ist do Polska, ale teraz zistujem, ze za taku cenu aku sme nasli tu by sa mi neoplatilo ist ani do Polska 🙂 som rada, ze sme natrafili na taku akciu, no kocik este vyskusany nemam malinke ocakavame kazdu chvilu 🙂

zabka132
26. mar 2012

@veronikamadoranova no ako, kocik sluzi ?

veronikamadoranova
29. mar 2012

no ja som velmi spokojna s kocikom, len teraz sa nam narodilo babo ale uz ho vyuzivam, prave malinky v nom spinka a podla mna je velmi prakticky a lahko sa sklada 🙂

misula89
18. sep 2016

Ahojte zienky.prosim vas ta vaha kocika je fakt realna?ze 11kil?lebo to by bolo super.a fakt ste s nim spokojne?

babu123
5. nov 2016

My sme používali tento kočík cca 2 roky a boli sme maximálne spokojní. Fakt som na ňom nenašla žiadnu chybičku - ľahký, jednoducho manévrovateľný, skladný. Ozaj môžem len odporučiť.

anna284
21. mar 2018

Mám ho a sme veľmi spokojní 🙂 je ľahký 🙂 takže vôbec neľutujeme že sme si ho kúpili 🙂