Máte niekto skúsenosti s kočíkom Graco tour de luxe?

denisach
23. nov 2010

ahojte mate niekto skusenosti s tymto typom kocika?Videla som video, zda sa mi velmi fajn, ale rada by som pocula ak mate niekto priame skusenosti🙂)diky moc

qwerty01
23. nov 2010

ja som ho mala par mesiacov je to fajn kociarik, je velky, ale lahky celkom, a hlavne ma rychle skladanie,po zlozeni tiez sam stoji, tak to je celkom vyhoda. Mne sa velmi pacil, len manzel ho nechcel tak sme ho predali 🙂

bobocka
24. nov 2010

my ho mame a je to velmi sikovny kocik . http://www.comparestoreprices.co.uk/images/gr/g... presne tento mame.tan kocik je jak puzzle,sikovny,no vanicka je tam malinka.max 3 mesacne babo tam podla mna zmestis.ale autosedacka sa da prilkiknut na kocik http://www.babybuysdirect.com/images/3quattro-t... a tak som ja maleho vozila.alebo potom mozes dat babo do sportovej casti,ta sa da dat uplne dole zarovno.polohovanie je na 4 doby,co je super.moj drobec ma takmer 14 mesiacov a ti poviem,ze teraz mame fusak v kociku a maly je tam jak sardinka.tuto zimu este vydrzi,no na jar isto kupujeme golfac.keby tam ten fusak nebol,tak je to ok,ale ten zaberie miesta dost)ono tento locik je na sirku (chrbat) uzsi,ale to su zas vsetky dnesne kociky.tu je cena super a je v tom vanicka,autosedacka,sportovy kocik,nanoznik.,ochranny plast pri dazdi.ja som s nim spokojna.na to,ze som ho nevidela nazivo ked som ho kupovala,je z netu objednavany,tak som bola milo prekvapena. a super je to,ze strieska je polohovatelna,az k mandlu sa da posunut a to som ja riadne v lete vyuzivala a tienila som malemu.dazdnik sme vobec nepotrebovali. hore pri rucke mas taku malu priehradku,kde si mozes dat kluce,ci mobil a mas tam aj hodiny aj merac vonkajsej teploty (paradna vec,hlavne teraz v zime kontrolujem ako je vonku chladno) a mas tam aj taku akoby misku ci co to je,kde si mozes dva pohare odlozit a teda ked mas flasku pre drobca,ci ty mas nejaku pollitrovku,tak to nemusis dole do kosika davat a mas to hned hore po ruke. a kosik pod kocikom je super velky a da sa sklopit. kolieksa su akuratne velke,celkom fajn sa aj v snehu kocikuje 😉 neviem to porovnat s inymi kocikmi,toto je jediny co sme kedy mali,no az na tu mini vanicku som s nim spokojna.ja som si k nemu objednala aj tuto tasku http://www.parentsupermarket.com/images/Graco_S... ta je presne k nasmu modelu a je dobra,v nutri je vrecusko na mokre ci spinave veci,prebalovacia podlozka a puzdro na vlhke utierky.po bokoch mas vrecka a aj z predu aj zo zadu sietku.som si ista,ze na trhu su aj lepsie kociky,no tento je cenovo velmi prijatelny a podla mna je dobry.🙂 ja v nom isto aj druhe babo kocikovat budem (ak sa nam este nejake podari 😉.

salvinka
15. feb 2011

ahoj, my sme ho kupili teraz- na leto namiesto buginy..
teda, ja som ho videla v obchode, zavolala som mm ze aky je pekny (ocaril ma sklapacou strieskou a velkym kosikom) potom som to nechala tak, a on mi ho o tyzden doniesol domov ako prekvapko 😎
teraz som trosku nahnevana, lebo ma tie hnusne umele hrkajuce kolieska 😠
keby boli tie kolieska normalne, tak je podla mna dokonaly 😅