Máte nejaké skúsenosti s kočíkom I´Coo Pii?

janerozhodna
21. dec 2010

Ahojte dievčatá. Keďže je ťažko sa dopátrať k nejakej recenzii na tento kočiarik tak by som sa chcela opýtať tu, či máte nejaké skúsenosti 😉
Vopred ďakujem.

zlatat
2. jan 2011

nikto??? Aj mne sa celkom páči, len by som prijala skúsenosti mamičiek, čo ho už majú

skippy7
8. jan 2011

@janerozhodna
@zlatat
no my sme ho akurat boli včera pozerať...zdá sa mi kvalitny, skladny, akurat ma zarazilo, že to predne madlo,čo je pred dieťatkom sa neda dať preč, iba polohovať,teda tá slečna mi to tvrdila, to sa mi zdá divné...a čast od kolien dolu sa mi zdá kratka, asi 18cm...no neviem, ale asi by to naozaj chcelo nejaku osobnu skusenosť mamičky...

zlatat
8. jan 2011

@skippy7 no to nie je bohviečo - teda tá hrazda a opierka na nožičky - to je fakt málo

eka666
18. feb 2011

ahojte, ja kocik pii od icoo mam a som s nim velmi spokojna, je priestrnny , sportova cast sa prehadzuje v smere a proti smerejazdy,madielko je odnimatelne , opierka na nozicky sa mi nezda vobec kratka.

pixie1
23. aug 2011

baby, potrebovala by som radu ohľadom kočíka Icoo Peak 8, hľadám na nete a moc som toho nenašla. prosím ak má niektorá z vás spomínaný kočík, please dajte vedieť, či ste spokojné. dakujem a krásny deň 🙂