Máte kočík Jane Slalom 2011 limitovanú edíciu?

nina88
9. sep 2011

Prosim vas,kto ma tento kocik, ste spokojni so sportovou verziou? Ak ma nejake chyby,ake?? Chcela by som ho kupit,konecne som nasla kde ho maju aj samostatne,lebo vsade bol len ako trojkombinacia a velmi sa mi paci... Dakujem
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p...
tento myslim... 😉

miska1981
9. sep 2011

po vyskusani mnoho kocikov na zimu ti tento odporucam, ma perovanie, prejde fakt aj tazky teren, sneh nebude problem, je siroky aj pre vacsie dieta s fusakom, da sa dat do lahu, mas k nemu tasku, plastenku a nanoznik /niekde sa musi dokupit zvlast/, je skladny, jedine co mi trosku vadi, ze ked v nom dieta sedi trosku sa smyka dole, ale zevraj aj na to uz existuje grif, ktory idem zistit 🙂 inak neviem o dalsom negative....chod si ho niekde kuk do predajne a sama sa rozhodnes.

katy1979
9. sep 2011

to je na podvozku 2009 len to ma tie nove potahy. ci trocha zmenili ten sed je otazne

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35676841&tab=4

snurka
1. nov 2011

my ho mame doma 🙂 som s nim mimoriadne spokojna a nelutujem ani jeden cent co ten kocik stal. Teta si kupila pre malu camarelo a uz museli kupovat golfky, lebo proste sportova verzia bola na prd a cely kocik bol tazky nemotorny. Slalom skladat je nieco uzasne, trva to pat sekund, je skladny. Co sa tyka jazdenia, tak ho dokazes ovladat jednou rukou 🙂 nie je problem zobrat kocik a vyjst s nim po schodoch (bez pomoci) aj s malym ked tam sedi. jedine co mi vadi (ale zase to nie je az taka vada) tak mi obcas klepocu zadne kolieska a to aj ked ich namazeme. Musime sa pozriet na tu zadnu brzdu ci to neklepoce ona. Ale inac nadmerna spokojnost.

timusi
22. dec 2011

Vie niekto vnútorný rozmer vaničky z tejto kolekcie? Ďakujem. 🙂

abbie
22. dec 2011

Podla mna najlepsi kocik na trhu a sportova cast je najlepsia z neho, je priestranna, pohodlna a maju v nej pohodlie aj vacsie deti ... nelutujem peniaze, ktore sme do neho vrazili 😉

crapula
15. jan 2012

baby tento kocik je trojkombinacia?

lucita79
21. feb 2012

ano je to trojkombinacia,ja ho mam a som velmi spokojna 🙂

zuzu0608
22. feb 2012

Ahoj, my ho máme tiež a je super. Ľahko sa ovláda, systém klik a ideš 🙂 .a čo je na to najviac super je skladanie,veľmi jednoduché a praktické. Zatiaľ sme len vo vaničke, ale je dosť priestranná,malá má 3,5 mesiaca mám ju oblečenú v hrubom overáliku, ešte aj hrubý spacák a úplne v pohode sa mi tam zmestí 🙂 . Vajíčko je tiež veľmi pohodlné 🙂 .takže tiež by som za žiadnu cenu po vyskúšaní nechcela iný kočiar 🙂

isiska
22. feb 2012

Je to fakt dobry kocik. Akurat sportova cast sa neda otacat, ale nie kazde dieta sa potrebuje pozerat na maminu.
Inac sa super sklada, dobre manevruje. Je pomerne lahky, najmä sportak. Ja by som privitala trosku viacodpruzeny podvozok a väcsiu striesku na sportaku, ale dame nejaku clonu na leto. Inac je fakt priestranny. Aj vanicka je celkom slusne velka. My sme tam este stale (Lada 7 mes.), aj ked s fusakom je tam jak sardinka, ale asi jej to nevadi, ked si vonku schrupne aj tri hodky 😎

hviezdicka2024
5. apr 2012

my sme ho dnes kupili! Vyzera skvelo, ma super referenice, tešíme sa na používanie!

bambino0204
29. júl 2012

Dobrý,chcem sa spýtať ako ste spokojná s kočárom jané a ktorú verziu vlastne máte?Mne sa strašne páči tá nová formula strata 2012,len na jednej predajni ma odhovárali,tak sa rozhodujem.Hlavne ma zaujíma veľkosť vaničky.Zatiaľ ďakujem,Michaela